Вигідна інвестиція. Новобудови біля моря

23 мая 2019

Автор: Ганна Переверзєва

Нерухомість у моря завжди була вигідною інвестицією. По-перше, попит є завжди. Навіть взимку є любителі приїхати і пожити біля моря, погуляти по набережній і подихати свіжим повітрям. По-друге, в літній пік не буде відбою від охочих зняти квартиру в пристойному комплексі з усією супутньою інфраструктурою. 3m2 підібрав кілька вигідних варіантів інвестицій в новобудови Одеси. Розповідаємо про них.

ЖК Kandinsky Odessa Residence

Якщо ви розглядаєте варіант інвестицій в нерухомість Одеси, то ЖК Kandinsky Odessa Residence виграє за низкою параметрів. По-перше, вигідне розташування на Французькому бульварі, біля Траси здоров'я — з видом на море і в пішій доступності до пляжу. Це курортна частина міста, поруч безліч визначних пам'яток, місць для прогулянок, ресторанів, клубів. По-друге, на території проекту буде вся необхідна супутня інфраструктура: детокс- і фітнес-центр, салон краси, ігровий клуб для дітей, ресторан, бутік-кафе. По-третє, комплекс буде багатофункціональним, тут можна не тільки жити, відпочивати, але і займатися спортом, зустрічатися з друзями в ресторані, працювати. У ЖК Kandinsky Odessa Residence запроектований конференц-зал, бізнес-готель, лаунж-зони для ділових зустрічей.

Проект «Кандинський Одеса Резиденс» складається з чотирьох 22-поверхових будинків бізнес-класу. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з цегли, а утеплення фасадів роблять за допомогою базальтової вати. Стильні холи будуть прикрашені творами сучасного мистецтва.

У комплексі передбачені консьєрж-сервіс, охорона і відеоспостереження. На території і навколо облаштують парк з місцями для прогулянок і занять спортом. Спуститися до моря можна тунелем Казок, який реставрує забудовник.

З точки зору інвестицій в будівництво можна розглянути будинок № 4, який мають здати в середині 2020 року. На даному етапі квадратний метр в проекті коштує 31 150–61 700 грн. З моменту старту продажів вартість апартаментів виросла на 20%. Планове зростання ціни після введення в експлуатацію, заселення резидентів і початку роботи всієї супутньої інфраструктури — 50%. Прогнозована окупність інвестиції при здачі апартаментів в оренду — близько 13%, вкладення окупиться за 7–7,5 років.

Доступні 1-2-3-кімнатні та дворівневі планування.

ЖК Дім у моря

Розглянути під здачу можна проект ЖК «Дім у моря» від компанії Югінвест в місті Южне Одеської області. Це хороший бюджетний варіант для орендного бізнесу або квартири для відпочинку на літній період.

Безпосередня близькість до моря (перша лінія), 300 метрів відділяють будинку від піщаних пляжів Южного. До Миколаєва — 70 км, до Одеси — 30 км.

За планом тут буде два дев'ятиповерхові будинки, побудованих за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли. Житловий будинок складається з чотирьох секцій 9 поверхів з 143 квартирами площею від 40 до 110 кв. м.

У ЖК функціонує сучасна система відеоспостереження з онлайн трансляцією двору високої якості, цілодобове патрулювання території службою безпеки.

Від новобудови приблизно 25 хвилин їзди до ТРЦ «Рів'єра», 15 хвилин їзди до аквапарку «Коблево», 5 хвилин пішки до моря.

Є однокімнатні, двокімнатні та дворівневі планувальні рішення. Трикімнатні вже продані. У ЖК доступна розстрочка до введення в експлуатацію на 7 місяців.

Квадратний метр коштує 13 500–14 000 грн.

ЖК Graf у моря

Відкрито бронювання на квартири в ЖК еліт-класу від компанії Graf development в Київському районі Одеси. Елітний апарт-комплекс буде знаходитися на першій лінії моря, всього в 70-ти метрах від води, в екологічно чистому районі Одеси — на 13 ст. Великого Фонтану. Зараз ЖК знаходиться в проекті. Якщо інвестувати на початковому етапі і дочекатися введення в експлуатацію, можна істотно виграти на різниці в ціні. Одна умова: провести аудит новобудови з юристом. Це стосується будь-якого вподобаного ЖК, щоб не потрапити до лап шахраїв. Як оцінити забудовника дивіться в нашому відео Поради юриста.

За проектом новобудова складається з одного двосекційного будинку на дев'ять поверхів. Будувати будуть за монолітно-каркасною технологією. У кожній квартирі буде своя тераса. В Graf у моря доступні невеликі апартаменти від 35 до 90 кв. м.

У комплексу буде свій паркінг, що охороняється, безпечна прибудинкова територія, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики і власний басейн.

Поблизу об'єкта є все необхідне — торгові центри, магазини, ресторани. клуби.

Є 1-2-3-кімнатні планувальні рішення. Доступна розстрочка на 36 місяців. Квадратний метр коштує 25 000—47 350 грн.

ЖК Aura Apart

Комплекс бізнес-класу з апартаментами ЖК Aura Apart розташований в першій лінії набережній в Київському районі Одеси за адресою Золотий берег, 37. Девелопер проекту — компанія Aura. Тут буде один будинок на 14 поверхів, який зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку.

На території комплексу буде свій ресторан, фітнес-клуб, набережна. У кожній квартирі буде своя тераса. ЖК буде під охороною і відеоспостереженням, керуюча компанія не тільки буде обслуговувати будинок, але і надавати послуги консьєрж-сервісу і здачі апартаментів в аренду. Паркінг буде наземний і підземний.

Заявлений строк введення в експлуатацію — 2 кв. 2021 року. Є можливість оформити розстрочку на 24 місяці з мінімальним першим внеском від 25%. Квадратний метр на даному етапі коштує 26 550–43 400 грн.

Вигідне розташування, наявність керуючої компанії, яка «під ключ» здасть апартаменти, вся необхідна інфраструктура і безпосередня близькість до моря істотно збільшить вартість квадрата в майбутньому.


Выгодная инвестиция. Новостройки у моря

Автор: Анна Переверзева

Недвижимость у моря всегда была выгодной инвестицией. Во-первых, спрос есть всегда. Даже зимой находятся любители приехать и пожить у моря, погулять по набережной и подышать свежим воздухом. Во-вторых, в летний пик не будет отбоя от желающих снять квартиру в приличном комплексе со всей сопутствующей инфраструктурой. 3m2 подобрал несколько выгодных вариантов инвестиций в новостройки Одессы. Рассказываем о них.

ЖК Kandinsky Odessa Residence

Если вы рассматриваете вариант инвестиций в недвижимость Одессы, то ЖК Kandinsky Odessa Residence выигрывает по ряду параметров. Во-первых, выгодное расположение на Французском бульваре, возле Трассы здоровье — с видом на море и в пешей доступности к пляжу. Это курортная часть города, рядом множество достопримечательностей, мест для прогулок, ресторанов, клубов. Во-вторых, на территории проекта будет вся необходимая сопутствующая инфраструктура: детокс- и фитнес-центр, салон красоты, игровой клуб для детей, ресторан, бутик-кафе. В-третьих, комплекс будет мультифункциональным, здесь можно не только жить, отдыхать, но и заниматься спортом, встречаться с друзьями в ресторане, работать. В ЖК Kandinsky Odessa Residence запроектирован конференц-зал, бизнес-отель, лаунж-зоны для деловых встреч.

Проект «Кандинский Одесса Резиденс» состоит из четырех 22-этажных домов бизнес-класса. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены выполнены из кирпича, а утепление фасадов делают с помощью базальтовой ваты. Стильные холлы будут украшены произведениями современного искусства. 

В комплексе предусмотрены консьерж-сервис, охрана и видеонаблюдение. На территории и вокруг обустроят парк с местами для прогулок и занятий спортом. Спуститься к морю можно по Тоннелю Сказок, который отреставрирует застройщик. 

С точки зрения инвестиций в строительство можно рассмотреть дом № 4, который должны сдать в середине 2020 года. На данном этапе квадратный метр в проекте стоит 31 150–61 700 грн. С момента старта продаж, стоимость апартаментов выросла на 20%. Планируемый рост цены после ввода в эксплуатацию, заселения резидентов и начала работы всей сопутствующей инфраструктуры — 50%. Прогнозируемая окупаемость инвестиции при сдаче апартаментов в аренду — около 13%, вложение окупится за 7-7,5 лет.

Доступны 1-2-3-комнатные и двухуровневые планировки.

ЖК Дім у моря

Рассмотреть под сдачу можно проект ЖК «Дім у моря» от компании Югинвест в городе Южный Одесской области. Это хороший бюджетный вариант для арендного бизнеса или квартиры для отдыха на летний период.

Непосредственная близость к морю (первая линия), 300 метров отделяют дома от песочных пляжей Южного. До Николаева — 70 км, до Одессы — 30 км.

По плану здесь будет два девятиэтажных дома, построенных по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича. Жилой дом состоит из четырех секций 9 этажей со 143 квартирами площадью от 40 до 110 кв. м.

В ЖК функционирует современная система видеонаблюдения с онлайн трансляцией двора высокого качества, круглосуточное патрулирование территории службой безопасности.

От новостройки примерно 25 минут езды до ТРЦ «Ривьера», 15 минут езды до аквапарка «Коблево», 5 минут пешком до моря.

Есть однокомнатные, двухкомнатные и двухуровневые планировочные решения. Трешки уже проданы. В ЖК доступна рассрочка до ввода в эксплуатацию на 7 месяцев.

Квадратный метр стоит 13 500–14 000 грн.

ЖК Graf у моря

Открыто бронирование на квартиры в ЖК элит-класса от компании Graf development в Киевском районе Одессы. Элитный апарт-комплекс класса люкс будет находится на первой линии моря, всего в 70-ти метрах от воды, в экологически чистом районе Одессы — на 13 ст. Большого Фонтана. Сейчас ЖК находится в проекте. Если инвестировать на начальном этапе и дождаться ввода в эксплуатацию, можно существенно выиграть на разнице в цене. Одно условие: провести аудит новостройки с юристом. Это касается любого понравившегося ЖК, чтобы не угодить в лапы мошенников. Как оценить застройщика смотрите в нашем видео Советы юриста.

По проекту новостройка представляет собой один двухсекционный дом на девять этажей. Строить будут по монолитно-каркасной технологии. В каждой квартире будет своя терраса. В Graf у моря доступны небольшие апартаменты от 35 до 90 кв. м.

У комплекса будет свой паркинг, охраняемая, безопасная придомовая территория, зоны отдыха, спортивные и детские площадки и собственный бассейн.

Вблизи объекта есть все необходимое — торговые центры, магазины, рестораны. клубы.

Есть 1-2-3-комнатные планировочные решения. Доступна рассрочка на 36 месяцев. Квадратный метр стоит 25 000–47 350 грн.

ЖК Aura Apart

Комплекс бизнес-класса с апартаментами ЖК Aura Apart расположен в первой линии набережной в Киевском районе Одессы по адресу Золотой берег, 37. Девелопер проекта — компания Aura. Здесь будет один дом на 14 этажей, который возводят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока.

На территории комплекса будет свой ресторан, фитнес-клуб, набережная. В каждой квартире будет своя терраса. ЖК будет под охраной и видеонаблюдением, управляющая компания не только будет обслуживать дом, но и предоставлять услуги консьерж-сервиса и сдачи апартаментов в аренду.Паркинг будет наземный и подземный.

Заявленный ввод в эксплуатацию — 2 кв. 2021 года. Есть возможность оформить рассрочку на 24 месяца с минимальным первым взносом от 25%. Квадратный метр на данном этапе стоит 26 550–43 400 грн.

Выгодное расположение, наличие управляющей компании, которая «под ключ» сдаст апартаменты, вся необходимая инфраструктура и непосредственная близость к морю существенно увеличит стоимость квадрата в будущем.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх