В яких новобудовах Києва можна об’єднати дві квартири в одну

21 мая 2019

Автор: Марина Рогальська

Занадто маленька, занадто велика, вікна лише на одну сторону, немає комірчини або гардеробної кімнати, лише один санвузол — у покупців квартир в житлових комплексах, де доступна опція об’єднання квартир, є можливість нівелювати всі ці недоліки житла і створити планування особисто під свої потреби. 3m2 підібрав ЖК, де інвестору дають змогу змоделювати власну конфігурацію житла.

ЖК Edeldorf

Адреса: Печерський район, Старонаводницька, 42
Ціна:
від 30 291 грн/кв. м

Житловий комплекс Edeldorf вирізняється серед інших комплексів продуманою квартирографією і можливістю моделювати власні планування. Всі квартири запроектовані таким чином, щоб була можливість об'єднати кілька помешкань в одне, якщо інвестора такий варіант більш приваблює. Всі планування функціональні, приміщення правильних форм і не мають нераціональних квадратних метрів, за які покупець не готовий платити. Наразі більш затребуваними в бізнес-класі залишаються двокімнатні і однокімнатні квартири, тому останніх у ЖК передбачено 6 типів площею від 43 кв. м до 50 кв. м. Також в комплексі ще є по два типи дво- та трикімнатних. Варіантів об’єднання достатньо. Наприклад, до двокімнатної можна приєднати однокімнатну, або ж об'єднати дві однокімнатні в одну. Що важливо: при такому об'єднанні квартира залишається функціональною.

У ЖК можна придбати одно-, дво- або трикімнатні квартири, також є дворівневі планування, вони розташовані на верхніх поверхах. Вартість квадратного метра — від 30 291 до 46 097 гривень.

ЖК Edeldorf розташований в епіцентрі ділової активності столиці, де працює безліч бізнес-центрів та офісів. Тож акцент зроблений на активну ділову аудиторію. В Edeldorf запроектований мікс апартаментів і квартир для тих, хто звик жити в ритмі столиці.

ЖК бізнес-класу знаходиться у Печерському районі столиці, за адресою вул. Старонаводницька, 42. Це проект компанії Edelburg Development.

Комплекс представляє собою два багатоповерхових будинки, що зводять на загальному стилобаті. На його покрівлі обладнають дитячий та спортивні майданчики, а також зони відпочинку. У стилобаті розміститься паркінг на 296 машиномісць, а також комерційні площі. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін цеглою, фасади утеплять мінеральною ватою. У якості фінішного облаштування встановлять вентильовані навісні системи, облицьовані керамогранітними панелями. У квартирах буде автономне опалення.

Комплекс обіцяють здати у експлуатацію у 4-му кварталі 2020 року.

ЖК Метрополія

Адреса: Дарницький район, вул. Кам'янська 128-130
Ціна: від 21500/ кв. м

У інвесторів ЖК «Метрополія» є можливість об'єднати сусідні квартири та змінити їх планування. Така опція доступна покупцям до закінчення будівельних і оздоблювальних робіт. У житловому комплексі пропонуються квартири тільки в 1-2-кімнатному варіанті. Їх розташування дозволяє підібрати конфігурацію як 1+1 так і 1+2, або ще більше. Метраж квартир однокімнатних 31-56 кв. м, двокімнатних 56-62 кв. м. Тож об’єднавши навіть однушки, можна отримати загальну площу квартири на рівні трикімнатних помешкань.

Вартість житла у будинку, що будується, — 21500–26000 гривень за квадратний метр.

Забудовник «Контакт-Інвест» позиціонує комплекс у комфорт класі. Зводять ЖК у Дарницькому районі за адресою вул. Кам'янська 128-130.

ЖК «Метрополія» — це два 25-поверхових будинки, які будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення буде централізоване. На першому поверсі будуть розташовані комерційні площі, де згодом запрацюють кафе, фітнес-клуб, коворкінг.

Один будинок комплексу вже введений в експлуатацію, другий обіцяють добудувати до 3 кварталу 2019 року.

ЖК Солом'янська, 20А

Адреса: Солом’янський район, вул. Солом’янська, 20А
Ціна:
від 30 350 грн/кв. м

Змоделювати простір відповідно до своїх вподобань зможуть покупці житла у ЖК «Солом'янська, 20А». Квартири в житловому комплексі позиціонують з, так званим, розумним плануванням. Тож можливе об'єднання двох квартир з мінімальними витратами і без шкоди для комфорту і затишку свого житла. Також покупець зможе збільшити кількість кімнат за рахунок невеликого перепланування і переробити однокімнатну в двокімнатну квартиру, а з двушки зробити трикімнатну. Ще доступні для інвестування однокімнатні та трикімнатні квартири. Метраж однокімнатних 41–59 кв. м, трикімнатних 103–147 кв. м, дворівневі 83 кв. м. Вартість квартир — 30 350–31 360 грн за кв. м.

Цей проект також є надбанням компанії «Контакт-Інвест». Комплекс бізнес-класу розташований у Солом’янському районі за адресою вул. Солом’янська 20А.

ЖК складається з двох будинків висотою 25 поверхів. Будівлі побудовані за монолітно-каркасною технологією, для стін використовували блоки з пінобетону, фасади утеплені мінеральною ватою. Опалюються будинки централізовано. На перших поверхах комплексу розташовані нежитлові приміщення, на території яких працюють магазини, пекарня, аптека, фітнес-центр, а також дитячий клуб.

Обидва будинки добудовані та здані в експлуатацію.

 


В каких новостройках Киева можно объединить две квартиры в одну

Слишком маленькая, слишком большая, окна только на одну сторону, нет кладовки или гардеробной комнаты, только один санузел — у покупателей квартир в жилых комплексах, где доступна опция объединения квартир, есть возможность нивелировать все эти недостатки жилья и создать планировку лично под свои потребности. 3m2 подобрал ЖК, где инвестор может смоделировать собственную конфигурацию жилья.

ЖК Edeldorf

Адрес: Печерский район, Старонаводницкая, 42
Цена: от 30 291 грн / кв. м

Жилой комплекс Edeldorf отличается от других комплексов продуманной квартирографией и возможностью моделировать собственные планировки. Все квартиры запроектированы таким образом, чтобы была возможность объединить несколько помещений в одно, если инвестора такой вариант более привлекает. Все планировки функциональные, помещения правильных форм и не имеют  нерациональных квадратных метров, за которые покупатель не готов платить. Сейчас более востребованными в бизнес-классе остаются двухкомнатные и однокомнатные квартиры, поэтому последних в ЖК предусмотрено 6 типов площадью от 43 кв. м до 50 кв. м. Также в комплексе еще по два типа двух- и трехкомнатных. Вариантов объединения достаточно. Например, к двухкомнатной можно присоединить однокомнатную, или же объединить две однокомнатные в одну. Что важно: при таком объединении квартира остается функциональной.

В ЖК можно приобрести одно-, двух- или трехкомнатные квартиры, также двухуровневые планировки, они расположены на верхних этажах. Стоимость квадратного метра — от 30 291 до 46 097 гривен.

ЖК Edeldorf расположен в эпицентре деловой активности столицы, где работает множество бизнес-центров и офисов. Поэтому акцент сделан на активную деловую аудиторию. В Edeldorf запроектирован микс апартаментов и квартир для тех, кто привык жить в ритме столицы.

ЖК бизнес-класса находится в Печерском районе столицы, по адресу ул. Старонаводницкая, 42. Это проект компании Edelburg Development.

Комплекс представляет собой два многоэтажных дома, которые возводят на общем стилобате. На его кровли оборудуют детскую и спортивные площадки, а также зоны отдыха. В стилобате разместится паркинг на 296 машиномест, а также коммерческие площади. Дома строят по монолитно-каркасной технологии с заполнением стен кирпичом, фасады утепляют минеральной ватой. В качестве финишного устройства установят вентилируемые навесные системы, облицованные керамогранитными панелями. В квартирах будет автономное отопление.

Комплекс обещают сдать в эксплуатацию в 4-м квартале 2020 года.

ЖК Метрополия

Адрес: Дарницкий район, ул. Каменская 128-130
Цена: от 21500 / кв. м

У инвесторов ЖК «Метрополия» есть возможность объединить соседние квартиры и изменить их планировку. Такая опция доступна покупателям до окончания строительных и отделочных работ. В жилом комплексе предлагаются квартиры только в 1-2-комнатном варианте. Их расположение позволяет подобрать конфигурацию как 1 + 1, так и 1 + 2, или больше. Метраж квартир однокомнатных 31–56 кв. м, двухкомнатных 56–62 кв. м. Поэтому объединив даже однушки, можно получить общую площадь квартиры на уровне трехкомнатных квартир.

Стоимость жилья в строящемся доме — 21 500–26 000 гривен за квадратный метр.

Застройщик «Контакт-Инвест» позиционирует комплекс в комфорт-классе. Возводят ЖК в Дарницком районе по адресу ул. Каменская 128-130.

ЖК «Метрополия» — это два 25-этажных дома, которые строят по монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич, фасады утепляют минеральной ватой. Отопление будет централизованное. На первом этаже будут расположены коммерческие площади, где впоследствии заработают кафе, фитнес-клуб, коворкинг.

Один дом комплекса уже введен в эксплуатацию, второй обещают достроить к 3 кварталу 2019 года.

ЖК Соломенская, 20А

Адрес: Соломенский район, ул. Соломенская 20А
Цена: от 30 350 грн/кв. м

Смоделировать пространство согласно своим предпочтениям смогут покупатели жилья в ЖК «Соломенская, 20А». Квартиры в жилом комплексе позиционируют с, так называемым, умным планированием. Поэтому возможно объединение двух квартир с минимальными затратами и без ущерба для комфорта и уюта своего жилья. Также покупатель сможет увеличить количество комнат за счет небольшой перепланировки и переделать однокомнатную в двухкомнатную квартиру, а из двушки сделать трехкомнатную. Еще доступны для инвестирования однокомнатные и трехкомнатные квартиры. Метраж однокомнатных 41–59 кв. м, трехкомнатных 103–147 кв. м, двухуровневые 83 кв. м. Стоимость квартир — 30 350–31 360 грн за кв. м.

Этот проект также в портфеле компании «Контакт-Инвест». Комплекс бизнес-класса расположен в Соломенском районе по адресу ул. Соломенская 20А.

ЖК состоит из двух зданий высотой 25 этажей. Здания построены по монолитно-каркасной технологии, для стен использовали блоки из пенобетона, фасады утеплены минеральной ватой. Отапливаются дома централизованно. На первых этажах комплекса расположены нежилые помещения, на территории которых работают магазины, пекарня, аптека, фитнес-центр, а также детский клуб.

Оба дома достроены и сданы в эксплуатацию.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх