Освіжитися і відпочити. Новобудови з пляжами в Києві

27 июня 2019

Автор: Анна Переверзева

Знайти ЖК біля води в Києві — завдання цілком реальне, а ось з власним пляжем будують далеко не кожен комплекс на береговій лінії. Перше, що спадає на думку, новобудови уздовж Дніпра, але далеко не всі. 3m2 підібрав кілька цікавих ЖК з пляжами в Києві.

ЖК Причал 8

Адреса: Дарницький район, вул. Канальна, 8
Ціна: від 18 500 грн/кв. м

Відпочити на власному пляжі на березі озера можна в новобудові комфорт-класу ЖК «Причал 8» в Дарницькому районі столиці.

Територія комплексу буде під цілодобовою охороною і відеоспостереженням 24/7, так що ніхто сторонній не зможе потрапити на пляж.

Облаштована набережна підходить як для пляжного відпочинку, так і для прогулянок ввечері, романтичних вечерь з видом на воду і пробіжок. Озеро «Корольок» почистили і упорядкували, тому в ньому можна купатися.

У житловому комплексі «Причал 8» продумана вся необхідна інфраструктура: тут будуть магазини, дитячий садок, фітнес-клуб, ресторани і кав'ярні. Перші поверхи новобудови віддадуть під комерційні площі.

На території будуть місця для вигулу собак, прогулянкові алеї, спортивні зони та дитячі майданчики, арт-об'єкти. На пляжі передбачені зони з шезлонгами.

Комплекс складається з двох будинків змінної поверховості — 22, 24 і 26 поверхів, які зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблока, а утеплення — мінвата.

У ЖК «Причал 8» є 1-2-3-кімнатні квартири за ціною 18 500 25 500 грн за квадратний метр.

ЖК Зарічний

Адреса: Дарницький район, вул. Зарічна, 1б, 1в, 1г, вул. Миколи Бажана, 1а
Ціна: від 20 750 грн/кв. м

Насолоджуватися відпочинком біля води можуть мешканці житлового комплексу «Зарічний», який розташований на першій лінії Дніпра. Адреса новобудови — вул. Зарічна, 1б, 1в, 1г, вул. Миколи Бажана, 1а. Пляж, панорамні види з вікон квартир, можливість починати ранок і закінчувати день біля Дніпра — все це доступно інвесторам і покупцям квартир в ЖК «Зарічний».

Це новобудова комфорт-класу, яка складається з 10 будинків різної висотності — 5, 21-26.

Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з цегли, утеплення — мінвата.

У ЖК передбачено підземний паркінг на 480 місць, стоянка, дитячий та спортивний майданчик, поле для міні-футболу, пішохідний міст до набережної, велодоріжки.

У продажу доступні 1-2-3-кімнатні та дворівневі апартаменти за ціною 20 750–37 850 грн за квадратний метр.

ЖК Great

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна
Ціна: від 18 250 грн/кв. м

Як на курорті можуть себе відчути жителі новобудови комфорт-класу ЖК Great — поруч яхт-клуб і пляж «Березняки». Досить зручно, щоб у вихідний день влаштувати собі відпочинок біля води.

Розташований комплекс комфорт-класу на Дніпровській набережній. Тут виросте 13 будинків по 26 поверхів, які побудують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплення — мінвата.

У перших чотирьох будинках буде 1520 квартир. У ЖК передбачено наземний багаторівневий паркінг на 404 місця, підземний на 2358 місць.

На території буде офісний і торгово-офісний центр, дитячий майданчик, спортивна зона з тренажерами, вбудований дитсадок, арт-парк, зона для відпочинку.

Купити в ЖК Great можна 1-2-3-кімнатну квартиру за ціною 18 250—22 750 грн за квадратний метр.

ЖК Сонячна  Рів'єра

Адреса: Дніпровський район, вул. Микільсько-Слобідська, 1
Ціна: від 32 850 грн/кв. м

Набережна і упорядкований пляж на Русанівці поруч з ЖК «Сонячна Рів'єра» можуть використовувати як жителі новобудови бізнес-класу за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 1, так і всі бажаючі. Тут є шезлонги, дитячий майданчик, прогулянкові алеї.

Сам проект складається з двох свічок по 30 поверхів, які побудовані за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплювач — пінополістирол і мінвата.

На невеликій прибудинкової території особливо нічого не буде — стоянка під авто, комерційні площі на перших поверхах, але навколо в районі все необхідне для життя. І супермаркети, і школи, і дитсадки, і транспорт.

У ЖК «Сонячна Рів'єра» доступні 1-2-кімнатні квартири за ціною 32 850–40 500 грн за квадратний метр.

  Інформація носить загальний ознайомлювальний характер
3m2 нагадує, що перед тим, як купувати квартиру, необхідно перевірити дозвільні документи ЖК та забудовника


 

Освежиться и отдохнуть. Новостройки с пляжами в Киеве

 

Найти ЖК у воды в Киеве — задача вполне реальная, а вот с собственным пляжем строят далеко не каждый комплекс у береговой линии. Первое, что приходит на ум, новостройки вдоль Днепра, но это далеко не все. 3m2 подобрал несколько интересных ЖК с пляжами в Киеве.

ЖК Причал 8

Адрес: Дарницкий район, ул. Канальная, 8
Цена: от 18 500 грн/кв. м

Отдохнуть на собственном пляже на берегу озера можно в новостройке комфорт-класса ЖК «Причал 8» в Дарницком районе столицы.

Территория комплекса будет под круглосуточной охраной и видеонаблюдением 24/7, так что никто посторонний не сможет попасть на пляж.

Обустроенная набережная подходит как для пляжного отдыха, так и для прогулок вечером, романтических ужинов с видом на воду и пробежек. Озеро «Королек» почистили и благоустроили, поэтому в нем можно купаться.

В жилом комплексе «Причал 8» продумана вся необходимая инфраструктура: здесь будут магазины, детский садик, фитнес-клуб, рестораны и кофейни. Первые этажи новостройки отдадут под коммерческие площади.

На территории будут места для выгула собак, прогулочные аллеи, спортивные зоны и детские площадки, арт-объекты. На пляже предусмотрены зоны с шезлонгами.

Комплекс состоит из двух домов переменной этажности — 22, 24 и 26 этажей, которые возводят по монолитно-каркасной технологии, стены из керамоблока, а утепление — минвата.

В ЖК «Причал 8» есть 1-2-3-комнатные квартиры по цене 18 500– 25 500 грн за квадратный метр.

ЖК Заречный

Адрес: Дарницкий район, ул. Заречная, 1б, 1в, 1г, ул. Николая Бажана, 1а
Цена:от 20 750 грн/кв. м

Наслаждаться отдыхом у воды могут жители жилого комплекса «Заречный», который расположен на первой линии Днепра. Адрес новостройки — ул. Заречная, 1б, 1в, 1г, ул. Николая Бажана, 1а. Пляж, панорамные виды из окон квартир, возможность начинать утро и заканчивать день возле Днепра — все это доступно инвесторам и покупателям квартир в ЖК «Заречный».

Это новостройка комфорт-класса, которая состоит из 10 домов разной высотности — 5, 21-26.

Технология строительства — монолитно-каркасная, стены из кирпича, утепление — минвата.

В ЖК предусмотрен подземный паркинг на 480 мест, стоянка, детская и спортивная площадка, поле для мини-футбола, пешеходный мост до набережной, велодорожки.

В продаже доступны 1-2-3-комнатные и двухуровневые апартаменты по цене 20 750–37 850 грн за квадратный метр.

ЖК Great

Адрес: Дарницкий район, Днепровская набережная
Цена: от 18 250 грн/кв. м

Как на курорте могут себя почувствовать жители новостройки комфорт-класса ЖК Great — рядом яхт-клуб и пляж «Березняки». Достаточно удобно, чтобы в выходной день устроить себе отдых у воды.

Расположен комплекс комфорт-класса на Днепровской набережной. Здесь вырастет 13 домов по 26 этажей, которые построят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утепление — минвата.

В первых четырех домах будет 1520 квартир. В ЖК предусмотрен наземный многоуровневый паркинг на 404 места, подземный на 2358 мест.

На территории будет офисный и торгово-офисный центр, детская площадка, спортивная зона с тренажерами, встроенный детсад, арт-парк, зона для отдыха.

Купить в ЖК Great можно 1-2-3-комнатную квартиру по цене 18 250–22 750 грн за квадратный метр.

ЖК Солнечная Ривьера

Адрес: Днепровский район, ул. Никольско-Слободская, 1
Цена: от 32 850 грн/кв. м

Набережная и благоустроенный пляж на Русановке рядом с ЖК «Солнечная Ривьера» могут использовать как жители новостройки бизнес-класса по адресу ул. Никольско-Слободская, 1, так и все желающие. Здесь есть шезлонги, детская площадка, прогулочные аллеи.

Сам проект состоит из двух свечек по 30 этажей, которые построены по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утеплитель — пенополистирол и минвата.

На небольшой придомовой территории особо ничего не будет — стоянка под авто, коммерческие площади на первых этажах, но вокруг в районе все необходимое для жизни под боком. И супермаркеты, и школы, и садики, и транспорт.

В ЖК «Солнечная Ривьера» доступны 1-2-комнатные квартиры по цене 32 850–40 500 грн за квадратный метр.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх