Оголошено переможця конкурсу #я_садівник від 3m2 та КО Київзеленбуд

26 июля 2019

Редакція 3m2 разом з Комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» визначили переможця в конкурсі #я_садівник, метою якого стало залучення киян до озеленення столиці.

Конкурс тривав з 1 по 25 липня. За цей час було представлено два десятки робіт по озелененню прибудинкової території силами самих мешканців. Кияни ділилися світлинами своїх клумб та палісадників, які вони створили власноруч разом зі своїми сусідами.

 

 «Кожна з представлених прибудинкових клумб прекрасно передає характер кожного учасника, який брав участь у розробці і посадці клумб. Насамперед, важливо , що мешканці Києва не байдуже ставляться до міської природи. Створюють «маленькі оазиси» серед міста на радість не тільки собі, а й іншим жителям. Це прекрасний приклад для подальших маленьких ландшафтних проектів навколо прибудинкових територіях, а ми командою Киевзеленбуда допоможемо в роботах по ландшафтному дизайну», — прокоментувала Марія Вольська, ландшафтний дизайнер «Київзеленбуд».

Серед представлених робіт були й такі, що виконані на високому професійному рівні, але журі одноголосно віддало перемогу пенсіонеру, який власноруч створює красу для своїх сусідів. Оскільки сам він особисто не зміг взяти участь, його роботу представила Юлія Токаревська.

«Робота не моя, а пенсіонера, якому вже майже 70 років, а він все намагається робити усе на радість дітям і сусідам. Дуже хочеться, щоб він виграв! Але оскільки в Фейсбуці його відповідно немає, то беру участь в конкурсі замість нього. На одному з фото зображено дерево з відбитків долоньок всіх дітей двору, але нажаль, якась неадекватна особа зіпсувала малюнок рекламою наркотиків, дуже шкода, що одні люди намагаються робити щось на благо суспільства, а інші шкідливості псують чужу працю. Бажаю удачі дядькові Толі», — написала вона.

 

«Нам дійсно було важко визначитися, адже кожна робота — це не просто приклад ландшафтного озеленення, це приклад людяності, турботи про навколишнє середовище, прагнення до створення краси. Тому ми вирішили скеруватися не прагматичними нормами  й канонами озеленення, а покликом душі при визначенні переможця», — коментує Ірина Настич, випускова редакторка 3m2.

Аби підтримати ініціативу й висловити свою вдячність, редакція вирішила відзначити подарунками ще декількох учасників, які отримають саджанці декоративних рослин.

ОСББ «Оболонські вежі»

Наталія Мельниченко з Ольгою Шарун

Алина Грищенко разом із сусідами та Filomena Chilombo

Наталья Кублицкая

Анжелика Точиловская

Игорь Балодис

Юлия Лукьяненко

Вита Михайловна Харчук

Ludmila Zibeleva

Леся Максименко

«Ми дуже тішимося з того, що поруч з нами живуть такі люди. Хочемо висловити подяку кожному, хто взяв участь у конкурсі. Ви неймовірні. Натхнення вам й сил на втілення нових задумів», — говорить Вікторія Берещак, головна редакторка 3m2.

Роботи інших учасників:

Алена Захарчук

Darya Zamorskaya

Andrey Kolodiy

Светлана Роман

Lesya Baturska

Екатерина Баклай

Наталья Мойсеенко с Игорь Кобылинский и др.

Svetlana Samoylikova

 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх