Новобудови зі спортивною інфраструктурою: 4 ЖК Києва

18 июля 2019

Автор: Ірина Холод

Жити в одному місці, а їздити в зал за три зупинки від будинку — минуле століття. Зараз можна знайти безліч цікавих новобудов з розвиненою спортивною інфраструктурою, яка припаде до смаку абсолютно різним людям. Ми пошукали ЖК, де подружитися зі спортом доволі просто.

ЖК Poetica

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25
Ціна:от22 600 грн/кв. м

Починати ранок з пробіжки в парку Пушкіна, займатися там йогою, практикувати скандинавську ходьбу — все це зможуть робити жителі ЖК Poetica. Проект компанії ENSO незабаром стане візитівкою Шевченківського району.

У затишному внутрішньому дворі комплексу, який зроблять закритим для авто і сторонніх, облаштують різноманітні зони для занять спортом. У будь-який момент можна буде перевірити свої сили на турніку, повіджиматися, пострибати або влаштувати собі розминку. Для любителів бігу стануть у нагоді бігові доріжки та алеї.

А в стилобаті, який об'єднує в собі відразу кілька ключових функцій, розміститься спортзал і SPA-салони. Після занять в тренажерному залі можна буде зробити масаж, розслабитися і порелаксувати.

В ЖК Poetica кожен зможе знайти для себе улюблений вид спорту. Займатися можна як у дворі, так і в спортзалі. Для фізичної активності дітей встановлять різноманітні майданчики з сучасним і безпечним обладнанням. Малюки будуть під постійним відеоспостереженням, поки батьки можуть приділити трохи часу собі. У спортзалі також будуть дорослі і дитячі секції.

Житловий квартал Poetica пропонує покупцям видові квартири з панорамним склінням, близькістю відразу до декількох парків і центру столиці, розвиненою інфраструктурою як в самому комплексі, так і поза його стінами.

У просторому і стильному лобі, крім кімнати матері і дитини і лаунж-зони, розміститься консьєрж-сервіс, який виконає будь-яке прохання мешканців.

Купити в ЖК можна 1-кімнатну, 2-кімнатну, 3-кімнатну і 4-кімнатну квартиру, а також дворівневі апартаменти за ціною 22 600–32 100 грн за квадратний метр.

Міні-місто Svitlo Park

Адреса: Голосіївський район, Наддніпрянське шосе, 2а
Ціна: від 18 450грн/кв. м

Цілих шість спортивних зон буде на території міні-міста Svitlo Park в Голосіївському районі столиці. Тут побудують свій спортклуб з басейном і найсучаснішими тренажерами для любителів потягати залізо або побігати. Бігові доріжки облаштують і на свіжому повітрі, а також на території житлового комплексу буде ціла мережа велодоріжок і вся необхідна велоінфраструктура: стоянки для велосипедів і велокімнати.

Територія ЖК повністю буде закритою, під охороною і відеоспостереженням. Тому не варто переживати, якщо дитина піде грати в футбол з хлопцями або відправиться на ранкову пробіжку.

Басейн в спортцентрі буде доступний абсолютно для різних вікових груп: навіть найменші зможуть займатися плаванням.

Сам житловий комплекс стане цілим міні-містом. Це 20,2 га зеленої місцевості, на якій буде розбитий свій парк, зелені зони з місцями для барбекю і відпочинку, прогулянкові алеї і вся необхідна інфраструктура. У ЖК буде сім дитячих садків, загальноосвітня школа, центри розвитку дітей і творчі студії, супермаркет, банки, салони краси, невеликі магазинчики.

Для власників автомобілів передбачені підземний і наземний паркінги, з можливістю зарядки електрокара безпосередньо на своєму паркомісці.

Будують комплекс за адресою Наддніпрянське шосе, 2а. Це недалеко від центру міста. До метро від ЖК менше 1 км.

Тут буде 23 будинки різної висоти — від 10 до 26 поверхів, які будують за монолітно-каркасною технологією. Стіни з цегли та газоблоку, утеплювач — мінвата. У ЖК Svitlo Park різноманітний вибір планувань на будь-який смак. Є 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні та дворівневі планування квартир. Ціна квадратного метра наразі становить 18 450–21 300 грн. Квартиру можна купити різними способами, в тому числі, в розстрочку від забудовника до 6 років з першим внеском від 10%.

ЖК Нова Англія

Адреса: Голосіївський район, вул. Максимовича, 2
Ціна:від 22 350 грн/кв. м

Власний тенісний корт на території житлового комплексу комфорт-класу «Нова Англія» стане хорошим стимулом для жителів новобудови зайнятися тенісом. Тут можна буде займатися самому або з тренером, оцінять цей вид спорту і найменші. Крім того, в ЖК буде система велодоріжок, спортивні майданчики для занять спортом і місця для ранкових пробіжок.

Територія комплексу закрита і під охороною. Для жителів доступний підземний паркінг, гостьові наземні паркінги для відвідувачів резидентів, зарядні станції для електрокарів. Не тільки заради фізичної активності та спорту, а й з посилом бути дружнім можна відмовлятися від свого автомобіля раз в декілька днів і пішки прогулюватися до метро. Найближча станція — «Васильківська», звідси не більше 15 хвилин. Адреса ЖК «Нова Англія» — вул. Максимовича, 24.

Для зручності жителів на території комплексу передбачені супермаркет, аптека, ресторани, кондитерські, кав'ярні, дитячий сад і школа.

Всього в ЖК буде 14 будинків по 14-16 поверхів кожен. Зводять будівлі зі спеціальних енергоефективних модулів, які облицьовані декоративною штукатуркою і клінкерною плиткою.

Купити можна 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні та дворівневі квартири по ціні 22 350–27 050 грн за квадратний метр.

ЖК Salut

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 2
Ціна: 29 900 грн/кв. м

Продумані спортивні майданчики з можливістю займатися різноманітними активностями обіцяють жителям новобудови бізнес-класу ЖК Salut в Печерському районі столиці за адресою бул. Дружби Народів, 2. Будує цей проект компанія bUd development.

Позайматися йогою можна у внутрішньому дворі комплексу, він буде закритий від авто і сторонніх. Для автомобілів передбачено підземний паркінг на 483 місця. Починати день можна з прогулянки біля озера, адже тут облаштують набережну озера Глінка. Тут же можна влаштовувати хвилини зарядки на свіжому повітрі.

Сам житловий комплекс розташований в центрі, тому в радіусі кількох сотень метрів можна знайти відразу кілька різноманітних спортивних центрів.

Проект складається з двох будинків змінної поверховості – 5, 10, 12, 23, 30, 35, які зводять за монолітно-каркасною технологією. Стіни з цегли, а утеплюють зовнішні фасади мінеральною ватою.

Наразі в проекті можна придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири за ціною 29 900–42 350 грн за квадратний метр.

 


 

Новостройки со спортивной инфраструктурой: 4 ЖК Киева

Жить в одном месте, а ездить в зал за три остановки от дома — прошлый век. Сейчас можно найти множество интересных новостроек с развитой спортивной инфраструктурой, которая придется по вкусу абсолютно разным людям. Мы поискали ЖК, где подружиться со спортом достаточно просто.

ЖК Poetica

Адрес: Шевченковский район, ул. Дегтяревская, 25
Цена: от22 600 грн/кв. м

Начинать утро с пробежки в парке Пушкина, заниматься там йогой, практиковать скандинавскую ходьбу — все это смогут делать жители ЖК Poetica. Проект компании ENSO в скором времени станет визитной карточкой Шевченковского района.

В уютном внутреннем дворе комплекса, который сделают закрытым для авто и посторонних, обустроят разнообразные зоны для занятий спортом. В любой момент можно будет проверить свои силы на турнике, поотжиматься, попрыгать или устроить себе разминку. Для любителей бега пригодятся беговые дорожки и аллеи.

А в стилобате, который объединяет в себе сразу несколько ключевых функций, разместится спортзал и SPA-салоны. После занятий в тренажерном зале можно будет сделать массаж, расслабиться и порекласировать. 

В ЖК Poetica каждый сможет найти для себя любимый вид спорта. Заниматься можно как во дворе, так и в спортзале. Для физической активности детей установят разнообразные площадки с современным и безопасным оборудованием. Малыши будут под постоянным видеонаблюдением, пока родители могут уделить немного времени себе. В спортзале также будут взрослые и детские секции.

Жилой квартал Poetica предлагает покупателям видовые квартиры с панорамным остеклением, близостью сразу к нескольким паркам и центру столицы, развитой инфраструктурой как в самом комплексе, так и вне его стен.

В просторном и стильном лобби, кроме комнаты матери и ребенка и лаунж-зоны, разместится консьерж-сервис, который выполнит любую просьбу жильцов.

Купить в ЖК можно 1-комнатную, 2-комнатную, 3-комнатную и 4-комнатную квартиру, а также двухуровневые апартаменты по цене 22 600–32 100 грн за квадратный метр.

Мини-город Svitlo Park

Адрес: Голосеевский район, Надднепрянское шоссе, 2а
Цена: от 18 450грн/кв. м

Целых шесть спортивных зон будет на территории мини-города ЖК Svitlo Park в Голосеевском районе столицы. Здесь построят свой спортклуб с бассейном и самыми современными тренажерами для любителей потягать железо или побегать. Беговые дорожки обустроят и на свежем воздухе, а также на территории жилого комплекса будет целая сеть велодорожек и вся необходимая велоинфраструктура: стоянки для велосипедов и велокомнаты.

Территория ЖК полностью будет закрытой, под охраной и видеонаблюдением. Поэтому не стоит переживать, если ребенок уйдет играть в футбол с ребятами или отправится на утреннюю пробежку.

Бассейн в спортцентре будет доступен абсолютно для разных возрастов: даже самые маленькие смогут заниматься плаванием.

Сам жилой комплекс станет целым мини-городом. Это 20,2 га зеленой местности, на которой будет разбит свой парк, зеленые зоны с местами для барбекю и отдыха, прогулочные аллеи и вся необходимая инфраструктура. В ЖК будет семь детских садиков, общеобразовательная школа, центры развития детей и творческие студии, супермаркет, банки, салоны красоты, небольшие магазинчики.

Для владельцев автомобилей предусмотрены подземный и наземный паркинги, с возможностью зарядки электрокара непосредственно на своем паркоместе.

Строят комплекс по адресу Надднепрянское шоссе, 2а. Это недалеко от центра города. До метро от ЖК меньше 1 км.

Здесь будет 23 дома разной высоты — от 10 до 26 этажей, которые строят по монолитно-каркасной технологии. Стены из кирпича и газоблока, утеплитель — минвата. В ЖК Svitlo Park разнообразный выбор планировок на любой вкус. Есть 1-комнатные, 2-комнатные, 3-комнатные и двухуровневые планировки квартир. Цена квадратного метра на данный момент — 18 450–21 300 грн. Квартиру можно купить разными способами, в том числе, в рассрочку от застройщика до 6 лет с первым взносом от 10%.

ЖК Новая Англия

Адрес: Голосеевский район, ул. Максимовича, 2
Цена: от 22 350 грн/кв. м

Собственный теннисный корт на территории жилого комплекса комфорт-класса «Новая Англия»станет хорошим стимулом для жителей новостройки заняться теннисом. Здесь можно будет заниматься самому или с тренером, оценят этот вид спорта и самые маленькие. Кроме того, в ЖК будет система велодорожек, спортивные площадки для занятий спортом и места для утренних пробежек.

Территория комплекса закрыта и под охраной. Для жителей доступен подземный паркинг, гостевые наземные паркинги для посетителей резидентов, зарядные станции для электрокаров. Не только ради физической активности и спорта, но и с посылом быть дружественным атмосфере можно отказываться от своего автомобиля раз в несколько дней и пешком прогуливаться к метро. Ближайшая станция — «Васильковская», отсюда не больше 15 минут. Адрес ЖК «Новая Англия» — ул. Максимовича, 24.

Для удобства жителей на территории комплекса предусмотрены супермаркет, аптека, рестораны, кондитерские, кофейни, детский сад и школа.

Всего в ЖК будет 14 домов по 14-16 этажей каждый. Возводят здания из специальных энергоэффективных модулей, которые облицованы декоративной штукатуркой и клинкерной плиткой.

Купить можно 1-комнатные, 2-комнатные, 3-комнатные и двухуровневые квартиры по цене 22 350–27 050 грн за квадратный метр.

ЖК Salut

Адрес: Печерский район, бул. Дружбы Народов, 2
Цена: 29 900 грн/кв. м

Продуманные спортивные площадки с возможностью заниматься разнообразными активностями обещают жителям новостройки бизнес-класса ЖК Salut в Печерском районе столицы по адресу бул. Дружбы Народов, 2. Строит этот проект компания bUd development.

Позаниматься йогой можно во внутреннем дворе комплекса, он будет закрыт от авто и посторонних. Для автомобилей предусмотрен подземный паркинг на 483 места. Начинать день можно с прогулки у озера, ведь здесь обустроят набережную озера Глинка. Здесь же можно устраивать минуты зарядки на свежем воздухе.

Сам жилой комплекс расположен в центре, поэтому в радиусе нескольких сотен метров можно найти сразу несколько разнообразных спортивных центров.

Проект состоит из двух домов переменной этажности — 5, 10, 12, 23, 30, 35, которые возводят по монолитно-каркасной технологии. Стены из кирпича, а утепляют внешние фасады минеральной ватой.

На данный момент в проекте можно приобрести 1-комнатные, 2-комнатные, 3-комнатные квартиры по цене 29 900–42 350 грн за квадратный метр.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх