Найдешевші дворівневі квартири. Пропозиції від київських забудовників

13 мая 2019

Автор: Ірина Холод

Часом покупець дуже хоче саме дворівневу квартиру, хоч і має в своєму розпорядженні обмежений бюджет. Ми впевнені, що можна знайти варіанти на будь-яку кишеню. Тому 3m2 підібрав новобудови Києва, в яких є дворівневі квартири за ціною до 2 млн грн і зі здачею будинку цьогоріч.

ЖК Святобор

Адреса: Святошинський район, вул. Верховинна, 28
Ціна: від 24 250 грн/кв. м

Проект комфорт-класу компанії City One Development розташований в Святошинському районі за адресою вул. Верховинна, 28. Один будинок уже побудований, другий заявлений в 4 кв. 2019 року, дат щодо трьох наступних будинків поки немає.

За планом тут з'явиться 5 будинків різної висоти — 12, 14, 18 і 26 поверхів. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з цегли, а утеплення зовнішніх стін відбувається мінеральною ватою.

Паркінг в комплексі підземний і гостьовий. Фішкою ЖК стане парк-острів, створений в закритому дворі житлового комплексу. Тут будуть велосипедні доріжки, місця для відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, вуличні тренажери і місця для пробіжок. У комплексі також передбачено лавки з можливістю підзарядки гаджетів, вільний доступ до Wi-Fi і зарядки для електрокарів.

Район досить зелений, соціальна інфраструктура у вигляді садків, лікарень і шкіл в окрузі є.

Дворівневі квартири представлені в різних плануваннях від 74 до 158 кв. м. Найменша за площею квартира обійдеться від 1,79 млн грн. Вартість квадратного метра в ЖК становить 24 250 грн.

ЖК Славутич

Адреса: Дарницький район, вул. Зарічна, 16
Ціна: від 21 900 грн/кв. м

У житловому комплексі «Славутич» по вулиці Зарічна, 16 в Дарницькому районі столиці пропонують дворівневі квартири площею від 54 до 165 кв. м. Будинок заявлений до введення в третьому кварталі 2019 року. Реалізує проект компанія bUd development.

Згідно з проектом, тут буде 5 будинків комфорт-класу різної висотності — 12, 26, 33 поверхи.

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплюють за допомогою мінеральної вати.

Загальна кількість квартир в новобудові складе 1 204, паркінг буде гостьовий і підземний на 305 місць. Судячи з усього, за місце доведеться поборотися.

За найменше планування дворівневої квартири потрібно заплатити від 1,74 млн грн.

У ЖК передбачено власний дитсадок, фітнес-центр з басейном, магазини, кафе і салони краси. Двір поділений на кілька функціональних зон, щоб врахувати побажання мешканців різних вікових груп. У пішій доступності станція метро. Квадратний метр в новобудові коштує 21 900–33 500 грн.

Детальніше про ЖК «Славутич» на нашому каналі в рубриці «До метро».

ЖК Медовий

Адреса: Солом'янський район, вул. Петра Радченка, 27-29
Ціна: від 17 000 грн/кв. м

В комфорт-сегменті компанія «Київміськбуд» розвиває свій проект ЖК «Медовий» в Солом'янському районі столиці за адресою вул. Петра Радченка, 27-29. Район поки ще мало забудований, тут переважає приватний сектор. В школу і садок дитину потрібно буде.

У майбутньому на території ЖК з'явиться власний дитсадок, на перших поверхах розмістяться магазини, аптеки, кав'ярні та інше.

Забудовник пообіцяв облаштувати зони відпочинку, пішохідні доріжки, прогулянкові алеї, гостьову парковку і побудувати підземний паркінг.

За планом новобудова складається з трьох 26-поверхових свічок, які будують за монолітно-каркасною технологією із стінами з керамзитобетону. Всі будинки обіцяють здати в 3 кв. 2019 року. Дворівневі квартири є від 73 до 145 кв. м. Найменша за площею дворівнева квартира коштує від 1,45 млн грн. В цілому квадрат в ЖК закріпився зараз в ціною 17 000–21 250 грн.

ЖК Кришталеві джерела

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна
Ціна: 18 900 грн/кв. м

Забудовник KSM-GROUP по вулиці Метрологічна в Голосіївському районі Києва веде будівництво масштабного житлового комплексу «Кришталеві джерела», який по завершенню проекта стане цілим новим мікрорайоном. Тут буде 37 будинків низької поверховості від 5 до 9 поверхів. Будують по цегляній і монолітно-каркасній технології, для стін використовують цеглу і газоблок, а для утеплення — пінополістирол.

Забудовник пропонує упорядкований двір, де є дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки і місця для відпочинку.

Поруч з ЖК розташований садово-парковий комплекс «Феофанія». На території комплексу передбачений бізнес-центр, функціонують магазини, аптека, кафе.

Зараз ведеться будівництво 4 черги, яку обіцяють здати в 4 кв. 2019 року.

Дворівневі квартири від 71 до 130 кв. м стартують в ціні від 1,69 млн грн. В цілому вартість квартир в новобудові становить 18 900–32 000 грн/кв. м.

 


Самые дешевые двухуровневые квартиры. Предложения от киевских застройщиков

Порой покупатель очень хочет именно двухуровневую квартиру, хоть и располагает ограниченным бюджетом. Мы уверены, что можно найти варианты на любой карман. Поэтому 3m2 подобрал новостройки Киева, в которых есть двухуровневые квартиры по цене до 2 млн и со сдачей дома в этом году.

ЖК Святобор

Адрес: Святошинский район, ул. Верховинная, 28
Цена: от 24 250 грн/кв. м

Проект комфорт-класса компании City One Development расположен в Святошинском районе по адресу ул. Верховинная, 28. Один дом уже построен, второй заявлен к вводу в 4 кв. 2019 года, дат относительно трех следующих домов пока нет.

По плану здесь появится 5 домов разной высоты — 12, 14, 18 и 26 этажей. Технология строительства — монолитно-каркасная, стены из кирпича, а утепление внешних стен происходит минеральной ватой.

Паркинг в комплексе подземный и гостевой. Фишкой ЖК станет парк-остров, созданный в закрытом дворе жилого комплекса. Тут будут велосипедные дорожки, места для отдыха, спортивные и детские площадки, уличные тренажеры и места для пробежек. В комплексе также предусмотрены лавки с возможностью подзарядки гаджетов, свободный доступ к WI-FI и зарядки для электрокаров.

Район достаточно зеленый, социальная инфраструктура в виде садиков, больниц и школ в округе есть.

Двухуровневые квартиры представлены в разных планировках от 74 до 158 кв. м. Самая маленькая по площади квартира обойдется от 1,79 млн грн. Стоимость квадратного метра в ЖК составляет 24 250 грн.

ЖК Славутич

Адрес: Дарницкий район, ул. Заречная, 16
Цена: от 21 900 грн/кв. м

В жилом комплексе «Славутич» по улице Заречная, 16 в Дарницком районе столицы предлагают двухуровневые квартиры площадью от 54 до 165 кв. м. Дом заявлен к вводу в третьем квартале 2019 года. Реализует проект компания bUd development.

Согласно проекту, здесь будет 5 домов комфорт-класса разной высотности — 12, 26, 33 этажа.

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утепляют с помощью минеральной ваты.

Общее количество квартир в новостройке составит 1 204, паркинг будет гостевой и подземный на 305 мест. Судя по всему, за место придется побороться.

За самую маленькую планировку двухуровневой квартиры нужно заплатить от 1,74 млн грн.

В ЖК предусмотрен собственный детсад, фитнес-центр с бассейном, магазины, кафе и салоны красоты. Двор поделен на несколько функциональных зон, чтобы учесть пожелания жильцов разных возрастных групп. В пешей доступности станция метро. Квадратный метр в новостройке стоит 21 900–33 500 грн.

Детальнее о ЖК «Славутич» смотрите на нашем канале в рубрике «До метро».

ЖК Медовый

Адрес: Соломенский район, ул. Петра Радченко, 27-29
Цена: от 17 000 грн/кв. м

В комфорт-сегменте компания «Киевгорстрой» развивает свой проект ЖК «Медовый» в Соломенском районе столицы по адресу ул. Петра Радченко, 27-29. Район пока еще мало застроенный, здесь преобладает частный сектор. В школу и садик ребенка нужно будет отвозить.

В будущем на территории ЖК появится собственный детсад, на первых этажах разместятся магазины, аптеки, кофейни и прочее.

Застройщик пообещал обустроить зоны отдыха, пешеходные дорожки, прогулочные аллеи, гостевую парковку и построить подземный паркинг.

По плану новостройка состоит из трех 26-этажных свечек, которые строят по монолитно-каркасной технологии со стенами из керамзитобетона. Все дома обещают сдать в 3 кв. 2019 года. Двухуровневые квартиры есть от 73 до 145 кв. м. Самая маленькая по площади двухуровневая квартира стоит от 1,45 млн грн. В целом квадрат в ЖК закрепился сейчас в цене 17 000–21 250 грн.

ЖК Кришталеві джерела

Адрес: Голосеевский район, ул. Метрологическая
Цена: от 18 900 грн/кв. м

Застройщик KSM-GROUP по улице Метрологичной в Голосеевском районе Киева ведет строительство масштабного жилого комплекса «Кришталеві джерела», который по завершению проекта станет целым новым микрорайоном. Здесь будет 37 домов низкой этажности от 5 до 9 этажей. Строят по кирпичной и монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич и газоблок, а для утепления — пенополистирол.

Застройщик предлагает благоустроенный охраняемый двор, где есть детские и спортивные площадки, велодорожки и места для отдыха.

Рядом с ЖК расположен садово-парковый комплекс «Феофания». На территории комплекса предусмотрен бизнес-центр, функционируют магазины, аптека, кафе.

Сейчас ведется строительство 4 очереди, которую обещают сдать в 4 кв. 2019 года.

Двухуровневые квартиры от 71 до 130 кв. м стартуют в цене от 1,69 млн грн. В целом стоимость квартир в новостройке составляет 18 900–32 000 грн/кв. м.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июнь 2019
Средняя
цена
23 900
грн/м2

Динамика
цен
-0,42%

ЖК Киева /
Новые ЖК
241 / 6

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх