Малоповерхові комплекси: 4 новобудови Києва

08 августа 2019

Автор: Ірина Холод

Малоповерхові комплекси не характерні для Києва. Причина в дорогій землі і небажанні забудовника втрачати квадратні метри, а з ними і свій заробіток. Однак новобудови до 5 поверхів є і в столиці. Ми підібрали кілька цікавих пропозицій.

ЖК Кришталеві Джерела

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна і Академіка Заболотного
Ціна: від 17 000 грн/кв. м

Саме за рахунок невисотного будівництва і створення інфраструктури у межах комплексу ЖК «Кришталеві Джерела» ось уже кілька років знаходить свого покупця. Наразі ведеться будівництво 25 будинку 4 черги — 4 кв. 2020 року, а також 1 і 2 секції будинку 148 — це 5 черга, яка заявлена на 1 кв. 2022 року.

Нагадаємо, що сам комплекс складається з 38 будинків по 5-9 поверхів заввишки. На території вже працюють магазини, кафе та інші побутові об'єкти. Передбачено офісний квартал з бізнес-центром. У кожної офісної будівлі окремий внутрішній двір і безкоштовні місця для паркування.

Житловий комплекс розташований по вул. Метрологічна і Академіка Заболотного. Покупцям пропонують на вибір однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, дворівневі квартири, індивідуальні умови розстрочки і квадратний метр за ціною 17 000–32 000 грн.

ЖК Італійський квартал

Адреса: Оболонський район, вул. Богатирська, 32
Ціна: від 21 000 грн/кв. м

Комплекс «Італійський квартал» будується в Оболонському районі по вулиці Богатирська, 32. Він буде складатися з 14 будинків комфорт-класу по 4 поверхи кожен. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з керамоблока, а утеплювач фасадів — мінвата. На перших поверхах окремих будинків передбачені комерційні площі під магазини, салон краси, відділення банку та інші сервіси. Територія буде закрита і під відеоспостереженням. У квартирах встановлені індивідуальні котли, є можливість придбати комору, в будинках буде ліфт, сітки під кондиціонери, ігрові, спортивні майданчики і велодоріжки.

У житловому комплексі ЖК «Італійський квартал» можна купити однокімнатну, двокімнатну, трикімнатну квартиру за ціною 21 000–25 850 грн. Шість будинків заявлені до здачі 4 кв. 2019, ще чотири — 4 кв. 2020 року, остання партія буде добудована до 4 кв. 2021 року.

Клубний квартал Феофанія-park

Адреса: Голосіївський район, адресою вул. Метрологічна
Ціна: від 23 500 грн/кв. м

Клубний квартал «Феофанія-park» знаходиться в Голосіївському районі столиці за адресою вул. Метрологічна. Тут всього п'ять будинків по 5–7 поверхів кожен. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, газоблоку, керамоблоку, утеплювач — пінополістирол. На території є свій ландшафтний парк, місця для прогулянок і відпочинку, а користуватися можна буде інфраструктурою комплексу «Кришталеві джерела» — обидва ЖК від одного забудовника.

Територія комплексу закрита і під охороною і відеоспостереженням, в новобудові цілодобово працює диспетчерська служба.

У районі досить розвинена інфраструктура, а найголовніше — поруч є відразу кілька місць для прогулянок з дітьми і ранкових пробіжок. Найпростіший варіант — парк Феофанія.

Купити квартиру в клубному кварталі «Феофанія-park» можна за ціною 23 500–55 000 грн за квадратний метр. ЖК вже введений в експлуатацію. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі планування.

ЖК PARKLAND

Адреса: Солом'янський район, вул. Практична, 1
Ціна: від 19 000 грн/кв. м

Житловий комплекс PARKLAND територіально розташований в Солом'янському районі за адресою вул. Практична, 1. З найближчих сусідів — ЖК «Нова Англія», ЖК «Ліко-Град».

Територія новобудови дуже велика, тому не дивно, що частина будинків будуть фактично на кордоні сусіднього Голосіївського району.

Це комфорт-клас. На території ЖК PARKLAND запроектовано 35 будівель різної висоти — 4, 7, 9, 10 поверхів. Деякі будували за цегляною технологією, потім перейшли на монолітно-каркасну. Стіни виконані з газоблоку, утеплювач — пінополістирол.

На території облаштують місця для прогулянок і відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, тенісний корт, відкриють цілодобовий дитячий сад. З об'єктів інфраструктури обіцяють достатню кількість магазинів, салон краси, аптеку та інші сервіси.

Купити квартиру можна за ціною 19 000—23 000 грн/кв. м. Є однокімнатні та двокімнатні варіанти.

Детальніше про новобудову і навколишню інфраструктуру дивіться на нашому каналі в рубриці До метро.

 


 

Малоэтажные комплексы: 4 новостройки Киева

Низкоэтажные комплексы нехарактерны для Киева. Причина в дорогой земле и нежелании застройщика терять квадратные метры, а с ними и свой заработок. Однако новостройки до 5 этажей есть и в столице. Мы подобрали несколько интересных предложений

ЖК Кришталеві Джерела

Адрес: Голосеевский район, ул. Метрологическая и Академика Заболотного
Цена: от17 000 грн/кв. м

Именно за счет невысотного строительства и создания инфраструктуры в пределах комплекса ЖК «Кришталеві Джерела» вот уже несколько лет находит своего покупателя. На данный момент ведется строительство 25 дома 4 очереди — 4 кв. 2020 года, а также 1 и 2 секции дома 148 — это 5 очередь, которая заявлена 1 кв. 2022 года.

Напомним, что сам комплекс состоит из 38 домов по 5-9 этажей высотой. На территории уже работают магазины, кафе и другие бытовые объекты. Предусмотрен офисный квартал с бизнес-центром. У каждого офисного здания отдельный внутренний двор и бесплатные места для парковки.

Жилой комплекс расположен по ул. Метрологическая и Академика Заболотного. Покупателям предлагают на выбор однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, двухуровневые квартиры, индивидуальные условия рассрочки и квадратный метр по цене 17 000–32 000 грн.

ЖК Итальянский квартал

Адрес: Оболонский район, ул. Богатырская, 32
Цена: от 21 000 грн/кв. м

Комплекс «Итальянский квартал» строится в Оболонском районе по улице Богатырская, 32. Он будет состоять из 14 домов комфорт-класса по 4 этажа каждый. Строят здания по монолитно-каркасной технологии, стены выполнены из керамоблока, а утеплитель фасадов — минвата. На первых этажах отдельных домов предусмотрены коммерческие площади под магазины, салон красоты, отделение банка и прочие сервисы. Территория будет закрыта и под видеонаблюдением. В квартирах установлены индивидуальные котлы, есть возможность приобрести кладовую, в домах будет лифт, сетки под кондиционеры, игровые, спортивные площадки и велодорожки.

В жилом комплексе ЖК «Итальянский квартал» можно купить однокомнатную, двухкомнатную, трехкомнатную квартиру по цене 21 000–25 850 грн. Шесть домов заявлены к сдаче 4 кв. 2019, еще четыре — 4 кв. 2020, последняя партия будет достроена до 4 кв. 2021 года.

Клубный квартал Феофания-park

Адрес: Голосеевский район, адресу ул. Метрологическая
Цена: от 23 500 грн/кв. м

Клубный квартал «Феофания-park» находится в Голосеевском районе столицы по адресу ул. Метрологическая. Здесь всего пять домов по 5-7 этажей каждый. Здания строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, газоблока, керамоблока, утеплитель — пенополистирол. На территории есть свой ландшафтный парк, места для прогулок и отдыха, а пользоваться можно будет инфраструктурой комплекса «Кришталеві джерела» — оба ЖК от одного застройщика.

Территория комплекса закрыта и под охраной и видеонаблюдением, в новостройке круглосуточно работает диспетчерская служба.

В районе достаточно развитая инфраструктура, а самое главное — рядом есть сразу несколько мест для прогулок с детьми и утренних пробежек. Самый простой вариант — парк Феофания.

Купить квартиру в клубном квартале «Феофания-park» можно по цене 23 500–55 000 грн за квадратный метр. ЖК уже введен в эксплуатацию. Есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые планировки.

ЖК PARKLAND

Адрес: Соломенский район, ул. Практическая, 1
Цена: от 19 000 грн/кв. м

Жилой комплекс PARKLAND территориально расположен в Соломенском районе по адресу ул. Практическая, 1. Из ближайших соседей — ЖК «Новая Англия», ЖК «Лико-Град».

Территория новостройки очень большая, поэтому неудивительно, что часть домов будут фактически у границы соседнего Голосеевского района.

Это комфорт-класс. На территории ЖК PARKLAND запроектировано 35 зданий разной высоты — 4, 7, 9, 10 этажей. Некоторые строили по кирпичной технологии, затем перешли на монолитно-каркасную. Стены выполнены газоблока, утеплитель — пенополистирол.

На территории обустроят места для прогулок и отдыха, спортивные и детские площадки, теннисный корт, откроют круглосуточный детский сад. Из объектов инфраструктуры обещают достаточное количество магазинов, салон красоты, аптеку и прочие сервисы.

Купить квартиру можно по цене 19 000–23 000 грн/кв. м. Есть однокомнатные и двухкомнатные варианты.

Детальнее о новостройке и окружающей инфраструктуре смотрите на нашем канале в рубрике До метро.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх