ЖК Києва, дружні до природи

12 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Будівельні компанії намагаються в своїх комплексах впроваджувати екологічні ініціативи. Ми зібрали eco-friendly новобудови міста, які, на нашу думку, гідні вашої уваги.

ЖК Метрополіс

Адреса: Голосіївський район, Академіка Заболотного, 1
Ціна:від 22 950 грн/кв. м

Концепція ЖК «Метрополіс» від забудовника DIM Group включає створення унікальної екосфери, де людина зможе жити в комфорті і єдності з природою в самому місті. Комплекс комфорт-класу розташований поруч з великою транспортною розв'язкою, в Голосіївському районі столиці за адресою Академіка Заболотного, 1, але при цьому проект розроблений так, щоб гармонія людини і природи була дотримана. По-перше, це близькість до величезної зеленої зони і можливість влаштовувати прогулянки по парку ВДНХ. По-друге, на території облаштують місця для прогулянок, встановлять урни для сортування та збору сміття, щоб правильно збирати відходи, організують паркову зону з елементами ландшафтного дизайну.

Територія буде закритою і під охороною, що вирішує питання не тільки безпеки, але і спокою, а також дбайливого ставлення до природи. Навряд чи місцеві жителі захочуть псувати все те, що буде визначати їх комфорт життя в ЖК.

Паркова зона займе площу 2 га, тут буде висаджено досить дерев і кущів, щоб назвати територію зеленою.

Всього в новобудові буде чотири будинки змінної поверховості — 9, 22, 34 поверхи, 2379 квартир, свій підземний паркінг і наземна стоянка, де буде можливість зарядити свій електрокар. Також на території будуть облаштовані велопарковки. Панорамні вікна і правильне планування дозволяє грамотно використовувати природні джерела освітлення і економити енергоресурси. 

ЖК Poetica

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25
Ціна: від 22 250 грн/кв. м

Привертає в житловому кварталі бізнес-класу Poetica від девелопера ENSO не тільки вигідне розташування — поблизу відразу декількох парків, а й бережливе ставлення до природи і ресурсів, яке закладено в самій концепції проекту.

Скління в квартирах буде панорамне, встановлені енергоефективні склопакети, які вирішують три питання відразу: звукоізолюють приміщення від зовнішніх шумів, наповнюють квартиру природним світлом, дарують незабутній вид на місто з верхніх поверхів.  Територія комплексу буде закритою і під охороною. У комплексі встановлять контейнери для збору відходів, будуть пильно стежити за чистотою і розумним використанням ресурсів. Потрапити в парк ім. Пушкіна можна відразу вийшовши з лобі, а там прогулянкова алея, місця для відпочинку та ранкових пробіжок.

ЖК Lipki Island City Resort

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Рибальська
Ціна: продажу ще не стартували

Вельми амбітним еко-проектом може стати ЖК бізнес-класу Lipki Island City Resort в Подільському районі від City One Development. Наразі комплекс в проекті. Будинки будуть від 2 до 30 поверхів. Тут планують власний парк електромобілів з послугою прокату, станції підзарядки, використання сонячної енергії — установку сонячних колекторів та панелей. Крім того, в новобудові буде система роздільного збору та вивозу сміття: для цього планують використовувати підземні пневматичні сміттєпроводи. У ЖК буде впроваджена система енергоменеджменту та управління енерговитратами. А також планують збирати і повторно використовувати дощову воду.

ЖК стане повноцінним сучасним мікрорайоном, в якому буде 36 будинків. У ньому передбачена громадська зона, яка об'єднає житлові, рекреаційні, спортивні, освітні, ділові та торгові простори. Тут буде своя набережна з причалом, пляж, дитячий садок та школа.

 

ЖК Файна Таун

Адреса: Шевченківський район, вул. Салютна, 2б
Ціна: від 26 750 грн/кв. м

Комплекс комфорт-класу на Нивках — ЖК «Файна Таун» від забудовника К.А.Н. Девелопмент теж може похвалитися eco-friendly підходом. Будують його в Шевченківському районі за адресою Салютна, 2б. Фасадна частина комплексу виходить на вулицю Салютну, яку забудовник вирішив перетворити на smart. Уздовж вулиці встановлена мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби і погоду. На території ЖК буде встановлена стаціонарна станція підзарядки електрокарів.

А на 12 га території буде висаджено 4 000 кущів, 900 дерев. Для розваг передбачили 24 дитячі майданчики, 7 зон для занять спортом, 17 місць для відпочинку. Для активних велосипедистів запланували велодоріжку довжиною 3 км.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх