Якими будуть оновлені станції швидкісного трамвая в Києві

14 августа 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Цієї осені планують відкрити після капітального ремонту п’ять станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Йдеться про зупинки Гната Юри, Національний авіаційний університет, проспект Перемоги, Польова та Політехнічна.

Посадовець також оприлюднив візуалізації, однак деякі з них відображають зовнішній вигляд станцій після попереднього ремонту. «Кожна станція матиме власну айдентику та, насамперед, буде доступною для маломобільних груп населення», — стверджує Давтян.

 

Станції «Польова» та «Політехнічна» вже ремонтували у 2017 році. У «Київпастрансі» пояснювали, що то був поточний ремонт. Цьогоріч у бюджеті Києва на їхній ремонт передбачено 12 та 16 мільйонів гривень відповідно. Капремонт «Гарматної» коштуватиме 20 мільйонів, «Площі Перемоги» — вісім мільйонів. Тепер, як пояснюють у КМДА, повністю відремонтують системи електропостачання; замінять скло навісів та пофарбують металічні конструкції; замінять ФЕМ-покриття для зручності людей з інвалідністю; демонтують плитку на парапетах, поштукатурять та пофарбують; відремонтують вестибюлі; замінять вхідні групи тощо. Нагадаємо, з кінця червня було скасовано рух швидкісного трамваю з Борщагівки через капітальний ремонт шляхопроводу на з’єднанні проспектів Комарова та Леся Курбаса. Відновити рух планують до 30 вересня.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх