Який колір обрати для спальні

03 мая 2019

Чоловіки і жінки сприймають відтінки кольорів по-різному, але в питаннях дизайну спальні вам доведеться домовитися зі своєю другою половиною. Адже дуже важливо, в яких кольорах буде виконана чи не найголовніша кімната в квартирі. 3m2 пропонує подивитися на різні варіанти.

Фіолетова спальня

Фіолетовий — поєднання синього і червоного. Вони абсолютно різні. Якщо синій заспокоює, розслаблює, то червоний навпаки бадьорить, збуджує. Незважаючи на слово «збуджує», це не дуже добре для нервової системи, яка весь час в напрузі в повсякденному житті. Таке оформлення, згідно з дослідженнями, — найбільш небажане з усіх варіантів, в середньому тривалість сну тут не перевищує шести годин. Якщо все ж уникнути фіолетового не виходить, виберіть синюваті відтінки — індиго або фіалковий.

Коричнева спальня

Вибір практичних. Найчастіше його обирають люди, стомлені великою кількістю рішень у своєму житті і змучені спілкуванням. Він заземляє і вселяє спокій, хоча і набридає рано чи пізно. Відмінному сну цей колір не сприяє, середня тривалість відпочинку в такому оточенні — лише близько шести годин.

Сіра спальня

Хороший варіант для кухні або вітальні, але аж ніяк не для спальні. Дослідження показали, що люди, які його обирали, зловживають покупками в Інтернеті, сплять неспокійно і намагаються не проявляти емоцій, що не дуже корисно для нервової системи. Утім, якщо вам до вподоби цей колір, обирайте відтінки з синім або жовтим пігментом в основі.

Золота спальня

Про золоті спальні, згідно з дослідженнями, мріють агенти з продажу нерухомості і банкіри, тобто люди, що працюють з грошима. Золотий здається оптимістичним і радісним кольором, який до того ж наче притягує до себе розкіш і достаток. Але насправді цей колір провокує конфлікти, зокрема внутрішні. З ним ви не виспитеся.

Помаранчева спальня

Помаранчевий розташований на п'ятому місці серед кольорів, які гарантують здоровий і тривалий сон. Цей теплий відтінок сприяє розслабленню м'язів і відмінному травленню. А ще він вселяє оптимізм і гарний настрій при пробудженні. Воліють його, за словами вчених, добрі і життєлюбні люди. Завжди приємно віднести себе до таких.

Срібна спальня

Вчені вважають, що срібний колір нагадує про світло місяця, тому подає сигнал мозку, заспокоює нерви. У цього кольору четверте місце в рейтингу, люди сплять в срібних спальнях в середньому сім з половиною годин. Цілком прийнятний варіант для кімнати, якщо правильно його обіграти.

Зелена спальня

Це найпоширеніший в природі колір. Він заспокоює і позитивно впливає на зір і нервову систему. У такій спальні легко заснути і прокинутися бадьорим і повним сил. Вчені кажуть, що частіше за інших такий тон обирають самодостатні і працездатні люди.

Жовта спальня

Навряд чи ви очікували побачити на другому місці цей колір, проте він розслабляє і заспокоює, вселяючи радість і легкість думок. В середньому учасники експерименту спали в спальнях з переважанням життєрадісного жовтого 7 годин 40 хвилин. За цей час можна відмінно виспатися.

Блакитна спальня

Найкращий колір, згідно з дослідженнями вчених, який практично гарантує спокійний 8-годинний сон, — блакитний. До речі, більше половини учасників експерименту стверджують, що і прокидаються в такому інтер'єрі абсолютно щасливими. Відтінки синього знижують тиск і частоту пульсу, а на психологічному рівні асоціюються з морем, небом і нескінченністю, а це сприяє миру і спокою в душі.

До того ж, цей колір знижує апетит і робить людей більш пунктуальними, так що ніяких запізнень на роботу.


 

Какой цвет выбрать для спальни

Мужчины и женщины воспринимают оттенки цветов по-разному, но в вопросах дизайна спальни вам придется договориться со своей второй половиной. Ведь очень важно, в каких цветах будет выполнена едва ли не главная комната в квартире. 3m2 предлагает посмотреть на различные варианты.

Фиолетовая спальня

Фиолетовый — смесь синего и красного. Они абсолютно разные. Если синий успокаивает, расслабляет, то красный напротив бодрит, возбуждает. Несмотря на слово «возбуждает», это не очень хорошо для нервной системы, которая и так все время в напряжении в повседневной жизни. Такое оформление, согласно исследованиям, — самый нежелательный из всех вариантов, в среднем продолжительность сна здесь не превышает шести часов. Если все же избежать фиолетового не получается, выберите синеватые оттенки — индиго или фиалковый.

Коричневая спальня

Выбор практичных. Чаще всего его выбирают люди, утомленные большим количеством решений в своей жизни и измученные общением. Он заземляет и внушает спокойствие, хотя и надоедает рано или поздно. Отличному сну цвет этот не способствует, средняя продолжительность отдыха в таком окружении — всего около шести часов.

Серая спальня

Хороший вариант для кухни или гостиной, но никак не для спальни. Исследования показали, что выбравшие его люди злоупотребляют покупками в Интернете, спят беспокойно и стараются не проявлять эмоций, что не слишком полезно для нервной системы. Впрочем, если вы влюблены в этот цвет, выбирайте те, что с синим или желтым пигментом в основе.

Золотая спальня

О золотых спальнях, согласно исследованиям, мечтают агенты по продаже недвижимости и банкиры, то есть люди, работающие с деньгами. Золотой кажется оптимистичным и радостным цветом, который к тому же как будто манит роскошь и достаток. Но на самом деле этот цвет провоцирует конфликты, в том числе внутренние. С ним вы не выспитесь.

Оранжевая спальня

Оранжевый расположен на пятом месте среди цветов, которые гарантируют здоровый и продолжительный сон. Этот теплый оттенок способствует расслаблению мышц и отличному пищеварению. А еще он внушает оптимизм и хорошее настроение при пробуждении. Предпочитают его, по словам ученых, добрые и жизнелюбивые люди. Всегда приятно отнести себя к таковым.

Серебряная спальня

Ученые считают, что серебряный цвет напоминает о свете луны, поэтому подает сигнал мозгу, успокаивает нервы. У этого цвета четвертое место в рейтинге, люди спят в серебряных спальнях в среднем семь с половиной часов. Вполне отличный вариант для комнаты, если правильно его обыграть.

Зеленая спальня

Это самый распространенный в природе цвет. Он умиротворяет и оказывает позитивное воздействие на зрение и нервную систему. В такой спальне легко заснуть и проснуться не выжатым, а бодрым и полным сил. Ученые говорят, что чаще других такой тон выбирают самодостаточные и работоспособные люди.

Желтая спальня

Вряд ли вы ожидали увидеть на втором месте этот цвет, тем не менее он расслабляет и успокаивает, внушая радость и легкость мыслей. В среднем участники эксперимента спали в спальнях с преобладанием жизнерадостного желтого 7 часов 40 минут. За это время можно отлично выспаться.

Голубая спальня

Лучший цвет, согласно исследованиям ученых, практически гарантирующий спокойный 8-часовой сон, — голубой. Кстати, более половины участников эксперимента утверждают, что и просыпаются в таком интерьере совершенно счастливыми. Оттенки синего снижают давление и частоту пульса, а на психологическом уровне ассоциируются с морем, небом и бесконечностью, а это способствует миру и покою в душе.

К тому же, этот цвет понижает аппетит и делает людей более пунктуальными, так что никаких опозданий на работу.

Источник вдохновения: roomble.com

 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх