Мінімалізм в інтер'єрі: 5 порад по дизайну квартири

09 августа 2019

Найкраще, що можна придумати в дизайні інтер'єру — не захаращувати квартиру непотрібними речами, не перестаратися з текстурами, формами і палітрою. Саме тому ми зібрали ключові поради для тих, хто хотів би досягти мінімалізму.

1. Прості і великі форми

Зрозуміла геометрія — основа мінімалізму, хоча її ви можете зустріти і в скандинавському стилі. Мінімалізм любить великі форми. Ідея в тому, щоб зробити простір максимально зручним для користувачів. Великі дивани, широкі ліжка, масштабні системи зберігання — все це можна використовувати. Відмовитися варто від марного декору. Тільки практичність.

2. Натуральна палітра

Мінімалістичний інтер'єр повинен бути єдиною системою, де колірна гамма нейтральна, природних відтінків, без яскравих акцентів або з невеликими вкрапленнями кольору. Ніхто не забороняє робити яскраві акценти, але справжня філософія мінімалізму в простоті.

3. Ідеальне зберігання

Табу на безлад. Ніяких зайвих речей, відкритих вішалок, мінімум відкритих полиць, зручні і сплановані системи зберігання. Краще одна велика шафа, ніж багато маленьких шухлядок. У кожного предмета своє місце, кожна система зберігання розділена на зони. Все чітко і зрозуміло.

4. Лаконічний декор

Великі форми, продумані деталі. Можна експериментувати зі світлом. Головне, щоб арт-об'єктів було небагато, в міру. Краще використовувати матеріали з дерева, допустимо використовувати для декору рослини, але не захаращувати ними підвіконня.

5. Мінімум принтів

Необов'язково робити інтер'єр повністю білим, але, якщо додаєте принт, переконайтеся, що він не перетворився на домінуючий акцент в приміщенні. І перевагу краще віддавати абстрактним і геометричним орнаментам, точно не рослинним і не класичним.

Джерело натхнення: roomble.com

 Минимализм в интерьере: 5 советов по дизайну квартиры

Лучшее, что можно придумать в дизайне интерьера, — не захламлять квартиру ненужными вещами, не переусердствовать с текстурами, формами и палитрой. Именно поэтому мы собрали ключевые советы тем, кто хотел бы достичь минимализма.

1. Простые и крупные формы

Понятная геометрия — основа минимализма, хотя ее вы можете встретить и в скандинавском стиле. Минимализм любит крупные формы. Идея в том, чтобы сделать пространство максимально практичным и удобным. Большие диваны, широкие кровати, масштабные системы хранения — все это можно использовать. Отказаться стоит от бесполезного декора. Только практичность.

2. Натуральная палитра

Минималистичный интерьер должен быть единой системой, где цветовая гамма нейтральная, естественных оттенков, без ярких акцентов или с небольшими вкраплениями цвета. Никто не запрещает делать яркие акценты, но настоящая философия минимализма в простоте.

3. Идеальное хранение

Табу на беспорядок. Никаких лишних вещей, открытых вешалок, минимум открытых полок, удобные и спланированные системы хранения. Лучше один большой шкаф, чем много маленьких ящичков. У каждого предмета свое место, каждая система хранения разделена на зоны. Все предельно четко и понятно.

4. Лаконичный декор

Крупные формы, продуманные детали. Можно экспериментировать со светом. Главное, чтобы арт-объектов было немногое, в меру. Лучше использовать материалы из дерева, допустимо использовать для декора растения, но не захламлять ими подоконники.

5. Минимум принтов

Необязательно делать интерьер полностью белоснежным, но, если добавляете принт, убедитесь, что он не превратился в доминирующий акцент в помещении. И предпочтение лучше отдавать абстрактным и геометрическим орнаментам, точно не растительным и не классическим.

Источник вдохновения: roomble.com


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх