Екоквартира. Як у власній квартирі піклуватися про природу

07 июня 2019

Закривати крани, коли чистиш зуби, а також зменшити використання пластику — як варіант, купити багаторазовий посуд під косметику. Цими порадами вже складно здивувати тих, хто замислюється про майбутнє нашої планети. Якби кожен житель Землі зробив ці два правила базовими, ситуація з кліматичними бідами була б набагато простіше вже через 20-30 років. Ми в 3m2 вирішили зібрати ще кілька важливих порад, як піклуватися про природу в своїй квартирі. Візьміть на озброєння пару пунктів з нашого списку — всім буде щастя.

#1. Природне освітлення і світлодіоди

Розумно використовуйте природне освітлення, продумайте розташування світильників в будинку і перейдіть на світлодіодні лампочки. Їх виготовляють з матеріалів, що не містять ртуть, кадмій та інші отруйні метали. Такі лампочки екологічні, безпечні в експлуатації і не вимагають спеціальних умов при утилізації.

#2. Душ з аерацією

Змішувати воду з повітрям дійсно вихід. Напір залишиться таким же сильним, а витрата води знизиться приблизно в два рази. Витрата стандартної лійки — 15–20 літрів в хвилину, у лійки з аерацією — близько 9 літрів.

#3. Водонагрівач

Практично всі сучасні моделі оснащені функціями, які дозволяють економити природні ресурси і виявляються набагато практичніше стандартних способів нагріву і споживання води.

#4. Акумуляторні батарейки

Краще взагалі відмовитися від батарейок і вибирати електроприлади тільки класу А. Але якщо без батарейок зовсім ніяк, користуйтеся акумуляторами, щоб не доводилося постійно купувати нові.

#5. Натуральні і вдруге використовувані матеріали

Використовуйте в оздобленні пробку, бамбук, екобетон, штукатурку без гіпсу, фарби на водній основі, вдруге використовувану папір, перероблені скло, дерево і алюміній. Всі ці матеріали або легко відновлюються природою, або виробляються без шкоди для неї і не виділяють ніяких шкідливих речовин. Так ви допоможете і природі навколо, і власного здоров'я.

 

 

Экоквартира. Как в своей квартире заботиться о природе

Закрывать краны, когда чистишь зубы, а также уменьшить использование пластика — как вариант, купить многоразовую посуду под косметику. Этими советами уже сложно удивить тех, кто задумывается о будущем нашей планеты. Если бы каждый житель Земли сделал эти два правила базовыми, ситуация с климатическими бедами была бы гораздо проще уже через 20-30 лет. Мы в 3m2 решили собрать еще несколько важных советов, как заботиться о природе в своей квартире. Возьмите на вооружение пару пунктов из нашего списка — всем будет счастье.

#1. Естественное освещение и светодиоды

Разумно используйте естественное освещение, продумайте расположение светильников в доме и перейдите на светодиодные лампочки. Их изготавливают из материалов, не содержащих ртуть, кадмий и прочие ядовитые металлы. Такие лампочки экологичны, безопасны в эксплуатации и не требуют специальных условий при утилизации.

#2. Душ с аэрацией

Смешивать воду с воздухом действительно выход. Напор останется таким же сильным, а расход воды снизится примерно в два раза. Расход стандартной лейки — 15–20 литров в минуту, у лейки с аэрацией — около 9 литров.

#3. Водонагреватель

Практически все современные модели оснащены функциями, которые позволяют экономить природные ресурсы и оказываются гораздо практичнее стандартных способов нагрева и потребления воды.

#4. Аккумуляторные батарейки

Лучше вообще отказаться от батареек и выбирать электроприборы только класса А. Но если без батареек совсем никак, пользуйтесь аккумуляторами, чтобы не приходилось постоянно покупать новые.

#5. Натуральные и вторично используемые материалы

Используйте в отделке пробку, бамбук, экобетон, штукатурку без гипса, краски на водной основе, вторично используемую бумагу, переработанные стекло, дерево и алюминий. Все эти материалы либо легко восполняются природой, либо производятся без вреда для нее и не выделяют никаких вредных веществ. Так вы поможете и природе вокруг, и собственному здоровью.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх