Які новобудови з'явилися під Києвом: старти продажів ЖК у вересні

30 сентября 2019

Автор: Ганна Переверзєва

Ми зібрали старти продажів в ЖК передмістя Києва. Іноді покупка на старті — вигідна інвестиція, на якій по завершенню можна заробити від 20 до 40% за умови, що проект ліквідний, місце хороше, інфраструктура в комплексі розвинена. Хоча, купуючи на старті, дуже важливо впевнитися в тому, що забудовник заслуговує на такий кредит довіри. Ми рекомендуємо перед покупкою завжди перевіряти всі документи разом з юристом.

ЖК Brighton Residence

Адреса: м Ірпінь
Ціна: від 16 900 грн/кв. м

ЖК Brighton Residence — комплекс комфорт-класу в Ірпені, в назві і архітектурі якого простежуються відсилання до британського стилю.

Тут всього чотири поверхи, будують з цегли, утеплюють пінопластом. У будинку 16 квартир, стільки ж місць в паркінгу.

Проект вже стартував, але поки йдуть підготовчі роботи.

У вересні 2020 р будинок мають здати. У квартирах будуть оштукатурені стіни, встановлені броньовані вхідні двері, 2-камерні склопакети. У кожній квартирі буде індивідуальне опалення, на газ, воду і електрику встановлені лічильники. Вода і каналізація централізовані.

З додаткових опцій — комори, щоб не зберігати всі речі у квартирі.

У продажу представлено декілька варіантів двокімнатних квартир. Також на першому поверху є площі під комерцію з окремим входом.

Квадратний метр в ЖК коштує 16 900—18 100 грн.

ЖК Riviera

Адреса: смт Гостомель
Ціна: від 12 500 грн/кв. м

Ще один комплекс на проектній стадії, продажі в якому стартували — ЖК Riviera в Гостомелі. Комплекс розташований неподалік від водойм, на березі одного озера облаштована зона відпочинку з ігровою зоною для дітей. Також в пішій доступності органи самоврядування, кафе, магазини, відділення пошти.

Це комплекс комфорт-класу. У новобудові буде два будинки по три поверхи кожен. Зводити обіцяють з цегли, а утеплювати стіни пінополістиролом.

Всього в ЖК буде 25 квартир, передбачена стоянка, але на скільки саме місць — поки невідомо. Прибудинкова територія, судячи з рендерів, невелика, але тут обіцяють облаштувати місця для відпочинку, фонтан, встановити дитячий майданчик.

У квартирах індивідуальне опалення, стан житла — під ремонт. Компанія, яка реалізує проект, називається «Семпре». Riviera — перший і єдиний її проект, тому рекомендуємо вивчити детальніше новобудову перед покупкою. У відділі продажів потрібно запросити: документи на землю, документи на підготовчі роботи і саме будівництво, ліцензію генпідрядника, а також сам договір купівлі. Рекомендуємо звернутися до юриста.

У продажу однокімнатні та двокімнатні квартири за ціною 12 500 грн/кв. м. Здача першого будинку запланована на 3 кв. 2020 року.

ЖК BASA city

Адреса: Києво-Свяотшінскій район, с. Ходосівка
Ціна: від 14 700 грн/кв. м

Стартували продажі в ЖК BASA city в Ходосівці. Це новобудова комфорт-класу, всього в проекті дев'ять будинків по сім поверхів кожен.

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблока, а утеплюють фасади за допомогою мінеральної вати. У новобудові буде 504 квартири, а в наземному багаторівневому паркінгу запроектовано 257 місць. У квартирах передбачено індивідуальне опалення, здаються вони без ремонту. Територія комплексу буде закрита від авто і сторонніх.

З головних фішок комплексу — озеро, вздовж якого обіцяють голландську набережну з зонуванням, де відведено місце для занять спорту, відпочинку, барбекю, прогулянок і навіть риболовлі. Другий нюанс — різні формати житла. Тут пропонують класичні квартири, сітіхауси з власним двором, апартаменти з видовими відкритими терасами і лофти з висотою стелі в 5 м.

Звертаємо увагу, що комплекс буде розташований поруч з Дніпровським шосе, що, з одного боку, спрощує сполучення з Києвом, а з іншого боку, близькість до жвавій дороги — це шум і загазованість. Другий нюанс — одразу за шосе проходить залізниця, це теж потрібно враховувати.

У продажу є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні планування. Ціна квадрата становить 14 700—22 000 грн. 1 черга, а це 1-3 будинки, має бути введена в експлуатацію в 1 кв. 2021 року.

ЖК Madison Gardens

Адреса: м Бровари
Ціна: від 13 400/кв. м

Стартували продажі в новій черзі в ЖК Madison Gardens в Броварах. Комплекс розташований уздовж вулиці Київської, якою можна швидко вискочити на Броварський проспект. Це обжитий район з добре розвиненою інфраструктурою, поруч є школа, садок, супермаркет, відділення пошти, автобусні зупинки тощо.

Це проект бізнес-класу, в якому буде чотири будинки різної поверховості — 7, 10, 19, 24 поверху. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, а утеплюють за допомогою мінеральної вати. Всього передбачено 511 квартир, в кожній з них автономне опалення. Паркінг підземний, а територія закрита від авто і сторонніх.

На нижніх поверхах будуть торгові приміщення, а в стилобаті відведено місце для соціально-громадської зони за задумом авторів проекту. На нижніх рівнях стилобату розміститься критий паркінг. На верхніх поверхах будуть дворівневі квартири з видовими терасами. З планувань доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні квартири за ціною 13 400—16 750 грн/кв. м.

Є індивідуальні планування під дизайнерський ремонт.

 


 

Какие новостройки появились под Киевом: старты продаж ЖК в сентябре

Мы собрали старты продаж в ЖК пригорода Киева. Иногда покупка на старте — выгодная инвестиция, на которой по завершению можно заработать от 20 до 40% при условии, что проект ликвидный, место хорошее, инфраструктура в комплексе развитая. Хотя, покупая на старте, очень важно удостовериться в том, что застройщик заслуживает на такой кредит доверия. Мы рекомендуем перед покупкой всегда проверять все документы вместе с юристом.

ЖК Brighton Residence

Адрес: г. Ирпень
Цена: от 16 900 грн/кв. м

ЖК Brighton Residence — комплекс комфорт-класса в Ирпене, в названии и архитектуре которого прослеживаются отсылки к британскому стилю.

Здесь всего четыре этажа, строят из кирпича, в качестве утеплителя используют пенопласт. В доме 16 квартир, столько же мест в паркинге.

Проект уже стартовал, но пока идут подготовительные работы.

В сентябре 2020 г. дом должны сдать. В квартирах будут оштукатурены стены, установлены бронированные входные двери, 2-камерные стеклопакеты. В каждой квартире будет индивидуальное отопление, на газ, воду и электричество установлены счетчики. Вода и канализация централизованные.

Из дополнительных опций — кладовые, чтобы не хранить все на свете в квартире.

В продаже представлено несколько вариантов двухкомнатных квартир. Также на первом этажа есть площади под коммерцию с отдельным входом.

Квадратный метр в ЖК стоит 16 900–18 100 грн.

ЖК Riviera

Адрес: пгт Гостомель
Цена: от 12 500 грн/кв. м 

Еще один комплекс на проектной стадии, продажи в котором стартовали — ЖК Riviera в Гостомеле. Комплекс расположен неподалеку от водоемов, на берегу одного озера обустроена зона отдыха с игровой зоной для детей. Также в пешей доступности органы самоуправления, кафе, магазины, отделение почты.

Это комплекс комфорт-класса. В новостройке будет два дома по три этажа каждый. Возводить обещают из кирпича, а утеплять стены пенополистиролом.

Всего в ЖК будет 25 квартир, предусмотрена стоянка, но на сколько именно мест — пока неизвестно. Придомовая территория, судя про рендерам, небольшая, но здесь обещают обустроить места для отдыха, фонтан, установить детскую площадку.

В квартирах индивидуальное отопление, состояние жилья — под ремонт. Компания, которая реализует проект, называется «Семпра». Riviera — первый и единственный проект, поэтому рекомендуем изучить детальнее новостройку перед покупкой. В отделе продаж нужно запросить: документы на землю, документы на подготовительные работы и само строительство, лицензию генподрядчика, а также сам договор покупки. Рекомендуем обратиться к юристу.

В продаже однокомнатные и двухкомнатные квартиры по цене 12 500 грн/кв. м. Сдача первого дома запланирована на 3 кв. 2020 года.

ЖК BASA city

Адрес: Киево-Свяотшинский район, с. Ходосовка
Цена: от 14 700 грн/кв. м

Стартовали продажи в ЖК BASA city в Ходосовке. Это новостройка комфорт-класса, всего в проекте девять домов по семь этажей каждый.

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из керамоблока, а утепляют фасады с помощью минваты. В новостройке будет 504 квартиры, а в наземном многоуровневом паркинге запроектировано 257 мест. В квартирах предусмотрено индивидуальное отопление, сдаются они без ремонта. Территория комплекса будет закрыта от авто и посторонних.

Из главных фишек комплекса — озеро, вдоль которого обещают голландскую набережную с зонированием, где отведено место для занятий спорта, отдыха, барбекю, прогулок и даже рыбалки. Второй нюанс — разные форматы жилья. Здесь предлагают классические квартиры, ситихаусы с собственным двором, апартаменты с видовыми открытыми террасами и лофты с высотой потолка в 5 м.

Обращаем внимание, что комплекс будет расположен рядом с Днепровским шоссе, что, с одной стороны, упрощает сообщение с Киевом, а с другой стороны, близость к оживленной дороге — это шум и загазованность. Второй нюанс — сразу за шоссе проходит железная дорога, это тоже нужно учитывать.

В продаже есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные планировки. Цена квадрата составляет 14 700–22 000 грн. 1 очередь, а это 1-3 дома, должна быть введена в эксплуатацию в 1 кв. 2021 года.

ЖК Madison Gardens

Адрес: г. Бровары
Цена: от 13 400 грн/кв. м

Стартовали продажи в новой очереди в ЖК Madison Gardens Броварах. Комплекс расположен вдоль улицы Киевской, по которой можно быстро выскочить на Броварской проспект. Это обжитой район с хорошо развитой инфраструктурой, рядом есть школа, садик, супермаркет, отделения почты, автобусные остановки и пр.

Это проект бизнес-класса, в котором будет четыре дома разной высотности — 7, 10, 19, 24 этажа. Возводят здания по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утепляют с помощью минваты. Всего предусмотрено 511 квартир, в каждой из них автономное отопление. Паркинг подземный, а территория закрыта от авто и посторонних.

На нижних этажах будут торговые помещения, а в стилобате отведено место для социально-общественной зоны по задумке авторов проекта. На нижних уровнях стилобата разместится крытый паркинг. На верхних этажах разместятся двухуровневые квартиры с видовыми террасами. Из планировок доступны однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, четырехкомнатные квартиры по цене 13 400–16 750 грн/кв. м.

Есть индивидуальные планировки под дизайнерский ремонт.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх