Нові ЖК в передмісті Києва. Новобудови на етапі котловану

30 мая 2019

Автор: Ірина Холод

Інколи перед покупкою квартири людина чекає не один місяць: то не вистачає суми, то рішучості, то немає омріяного проекту або не співпадають два з цих параметрів. Якщо не вистачає грошей на готову квартиру, їх завжди можна «зарити в котлован», себто купити квартири на етапі будівництва. Це доволі ризиковано, однак, якщо все перевірити і пересвідчитись в порядності забудовника, придбати житло на етапі котловану можна. Так робить чимало інвесторів. Саме тому 3m2 вирішив підібрати для вас ЖК в передмісті, в яких стартували продажі, проте будинків там ще не звели.

ЖК Greenландия

Адреса: Васильківський район, с. Глеваха, вул. Калинівська, 1-3
Ціна:від 10 000 грн/кв. м

У Васильківському районі в селищі Гелеваха за адресою вул. Калинівська, 1-3 стартували продажі у ЖК «Greenландия»  . Заявлений термін введення в експлуатацію 2 кв. 2020 року. Квадратний метр коштує від 10 тис. грн. За проектом у комплексі економ-класу буде шість десятиповерхових будинків, збудованих за цегляною технологією. Стіни з цегли, утеплення мінвата. Загальна кількість квартир — 660, передбачена стоянка на 500 місць.

Поруч з комплексом зупинка громадського транспорту, дістатись в Київ автомобілем можна Одеською трасою.

За проектом на території комплексу передбачено низку інфраструктурних об'єктів, зокрема продуктовий супермаркет, власний ресторан, піцерія, гриль-паб, сімейна пекарн і кафе з солодощами. Тут буде два дитячих садочка та центр розвитку для дітей від 0 до 16 років, шість дитячих ігрових майданчиків, чотири зони відпочинку, міні-парки та спортивні майданчики з тренажерами.

ЖК Банківський 2

Адреса: м. Бориспіль, вул. Банківська, 23
Ціна: від 13 500 грн/кв. м

Новий проект комфорт-класу ЖК «Банківський 2» з’явиться в Борисполі за адресою вул. Банківська, 23. Заявлений термін введення в експлуатацію — 3 кв. 2020 року, квадратний метр коштує 13 500–14 000 грн.

За проектом передбачено два будинки по 9 поверхів заввишки. Будуватимуть за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплення з пінополістиролу, мінеральної вати.

Квартир буде 196, передбачений наземний багаторівневий паркінг.

Поруч з ЖК парк, школа, торговельний центр, у квартирах індивідуальне опалення.

У внутрішньому дворі будинку передбачені дитячі та спортивні зони, місця для прогулянок і відпочинку.

У продажі є 1-2-3-кімнатні квартири з ергономічними плануваннями.

ЖК Лавандовий

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 14 800 грн/ кв. м

У Броварах стартували продажі в ЖК «Лавандовий». Це проект еліт-класу, який передбачає спорудження двох будинків по 3 поверхи заввишки із мансардою. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни із цегли, утеплюють базальтовою ватою.

Майбутнім мешканцям пропонують квартири з кімнатами правильної та неправильної форми, мансардними вікнами або вікнами-дормерами. Передбачені на території озеленені місця для відпочинку та дитячі ігрові зони, недоступні для проїзду автомобілів.

У комплексі буде цілодобова охорона території та пропускна система доступу на територію. На перших поверхах передбачені площі під магазин, кав'ярню, салон краси, шоу-рум або офіс.

Для занять спортом поруч фітнес-клуб Total Fintess, за кілька зупинок садочок і школа.

Є 1-2-3-кімнатні і дворівневі квартири на різний смак.

 

Новые ЖК в пригороде Киева. Новостройки на этапе котлована

Иногда перед покупкой квартиры человек ждет не один месяц: то не хватает суммы, то решимости, то нет желаемого проекта или не совпадают два из этих параметров. Если не хватает денег на готовую квартиру, их всегда можно «зарыть в котлован», то есть купить квартиру на этапе строительства. Это довольно рискованно, однако, если все проверить и убедиться в порядочности застройщика, приобрести жилье на этапе котлована можно. Так делают многие инвесторы. Именно поэтому 3m2 решил подобрать для вас ЖК в пригороде, в которых стартовали продажи, однако домов там еще не построили.

ЖК Greenландия

Адрес: Васильковский район, с. Глеваха, ул. Калиновская, 1-3
Цена:от 10 000 грн/кв. м

В Васильковском районе в поселке Гелеваха по адресу ул. Калиновская, 1-3 стартовали продажи в ЖК «Greenландия». Заявленный срок ввода в эксплуатацию 2 кв. 2020 года. Квадратный метр стоит от 10 тыс. грн. По проекту в комплексе эконом-класса будет шесть десятиэтажных домов, построенных по кирпичной технологии. Стены из кирпича, утепление минвата. Общее количество квартир — 660, предусмотрена стоянка на 500 мест.

Рядом с комплексом остановка общественного транспорта, добраться в Киев на авто можно по Одесской трассе.

По проекту на территории комплекса предусмотрен ряд инфраструктурных объектов, в частности продуктовый супермаркет, ресторан, пиццерия, гриль-ресторан, семейная пекарня и кафе со сладостями. Здесь будет два детских сада и центр развития для детей от 0 до 16 лет, шесть детских игровых площадок, четыре зоны отдыха, мини-парки и спортивные площадки с тренажерами.

ЖК Банковский 2

Адрес: г. Борисполь, ул. Банковская, 23
Цена: от 13 500 грн/кв. м

Новый проект комфорт-класса ЖК «Банковский 2» появится в Борисполе по адресу ул. Банковская, 23. Заявленный срок ввода в эксплуатацию — 3 кв. 2020 года, квадратный метр стоит 13 500–14 000 грн.

По проекту предусмотрено два дома по 9 этажей высотой. Строить будут по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, утепление из пенополистирола, минеральной ваты.

Квартир будет 196, предусмотрен наземный многоуровневый паркинг.

Рядом с ЖК парк, школа, торговый центр, в квартирах индивидуальное отопление.

Во внутреннем дворе дома предусмотрены детские и спортивные зоны, места для прогулок и отдыха.

В продаже имеются 1-2-3-комнатные квартиры с эргономичными планировками.

ЖК Лавандовый

Адрес: м. Бровари
Цена: от 14 800 грн/кв. м

В Броварах стартовали продажи в ЖК «Лавандовый». Это проект элит-класса, который предусматривает строительство двух домов по 3 этажа с мансардой. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утепляют базальтовой ватой.

Будущим жителям предлагают квартиры с комнатами правильной и неправильной формы, мансардными окнами или окнами-дормерами. Предусмотрены на территории озелененные места для отдыха и детские игровые зоны, недоступные для проезда автомобилей.

В комплексе будет круглосуточная охрана территории и пропускная система доступа на территорию. На первых этажах предусмотрены площади под магазин, кафе, салон красоты, шоу-рум или офис.

Для занятий спортом рядом фитнес-клуб Total Fintess, в нескольких остановках садик и школа.

Есть 1-2-3-комнатные и двухуровневые квартиры на любой вкус.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх