На будь-яку кишеню. Скільки коштують котеджі під Києвом

10 мая 2019

«На авто — до метро» — для тих, хто підшукує для себе житло в передмісті


Автор: Ганна Переверзева

Не лише квартири цікавлять інвесторів і покупців нерухомості. Є свій покупець і на ринку котеджних містечок. Перед тим, як купувати будинок, треба зважити всі ризики і небезпеки, пов’язані із землею, комунікаціями, технологією будівництва і чесністю та порядністю девелопера. Ми підібрали кілька варіантів котеджних містечок за Києвом абсолютно на будь-яку кишеню.

КМ Green Town

Адреса: с. Крушинка, Васильківський район
Ціна: від 4,2 млн грн

Котеджне містечко в селі Крушинка Васильківського району Green Town пропонує своїм мешканцям закриту від сторонніх територію, власну водойму, тенісний корт, спортивний зал, дитячий садочок, майданчик, ресторан і маркет. До меж Києва 12 км по Одеській трасі.

На території містечка в 10 га планується зведення 68 котеджів. Усього розроблено 12 типів будинків, які відрізняються за площею, плануванням, комплектацією та використовуваними в ході будівництва матеріалами.

Будинки мають площу від 128 кв. м та земельну ділянку від 6 соток. Також в деяких котеджах передбачені навіси для авто від 33 кв. м.

Будинки здаються власникам з чистовою обробкою: стіни поштукатурені, на підлозі — цементна стяжка. У котеджах передбачена електророзводка, автономна каналізація, система опалення та кондиціонування, підігрів підлоги, установка енергозберігаючих вікон, дверей та обладнання для очищення води. За найменший наразі доступний котедж площею 198 кв. м треба бути готовим віддати 4,2 млн грн.

КМ Лісове озеро

Адреса: с. Лишні, Макарівський район
Ціна: від 981 тис. грн

Поціновувачам невеликих будинків точно сподобається КМ «Лісове озеро» в селищі Лишні Макарівського району. Розташоване воно на східній околиці селища. У 500 метрах є цілий каскад озер, неподалік протікає струмок. У двох хвилинах ходьби зупинка, через яку до станції метро «Нивки» кожні десять хвилин проходить рейсовий автобус. Відстань до станції становить сорок кілометрів.

Згідно з генпланом, це сто п'ять окремих котеджів, у ході будівництва яких використовувалися класична і канадська технології.

Стіни в будинках виконані з газоблоку та SIP-панелей. Територія котеджного містечка закрита і під охороною. На ділянці прокладені зручні проїзди, встановлено вуличне освітлення, обладнано дитячий майданчик. Наразі в проекті 6 будинків, будуються 8, а збудовано 131. За дім площею 63 кв. м просять від 981 тис. грн.

КМ Zoloche

Адреса: с. Вишеньки, Бориспільській район
Ціна: від 4,98 млн грн

У селі Вишеньки Бориспільського району будують котеджне містечко Zoloche. Наразі в проекті 11 будинків, будуються 25 будинків, збудовано 485. До столиці можна дістатись двома різними дорогами. Відстань до Києва відповідно 15 та 9 км.

Котеджі розташовані уздовж озера Золоче й розливів Дніпра. Безпеку в комплексі організовує пропускна система на пунктах в'їзду-виїзду, відеоспостереження по периметру містечка, території загального користування та вулиць, патрулювання території, охорона суспільного порядку. За бажанням мешканців до будинка можна підключити пультову охорону, встановити датчики пожежної сигналізації, кнопку тривоги.

На території комплексу діє дитячий садок і школа Zoloche International school, 2 літні табори для дітей, спорткомплекси, тренажерний зал, бігові доріжки, 12 дитячих майданчиків, ресторан Zafferano і кав'ярня Fill up my cup, салон краси 365, СПА-салон, вертолітний майданчик, яхт-клуб, автомийка, обладнані пляжі.

Будинок 180 кв. м коштує 4,98 млн грн.

КМ Новий Хутір

Адреса: с. Мила, Києво-Святошинський район
Ціна: від 840 тис. грн

В селі Мила Києво-Святошинського району у безпосередній близькості до столиці будують котеджне містечко «Новий Хутір».

Наразі 26 будинків у проекті, два будується, три збудовані. Котеджне містечко розташоване на відстані 6 км від меж Києва.

Територія, на якій будують котеджі, огороджена й оснащена цілодобовою охороною. Фундамент у будинках — монолітний або стрічковий залізобетонний, зовнішні стіни — цегла або піноблок, внутрішні стіни — цегла або пінобетон. Фасад утеплюється пінопластом.

За доплату забудовник готовий виконати ремонт у будинку, встановити мангал, камін або мансардне вікно. Серед додаткових послуг будівництво веранди, бані, підвалу, гаража або навісу для авто.

За будинок в 50 кв. м просять від 840 тис. грн.

3m2 нагадує, що перед тим, як купувати квартиру, необхідно перевірити дозвільні документи ЖК та забудовника

 

Рекомендуємо вивчити дозвільні документи проекту і подивитись на збудовані будинки компанії, щоб мати певні гарантії щодо надійності інвестицій.

 


На любой карман. Сколько стоят коттеджи под Киевом

Не только квартиры интересуют инвесторов и покупателей недвижимости. Есть свой покупатель и на рынке коттеджных городков. Перед тем, как покупать дом, надо взвесить все риски, связанные с землей, коммуникациями, технологией строительства и честностью и порядочностью девелопера. Мы подобрали несколько вариантов коттеджных городков по Киеву абсолютно на любой карман.

КГ Green Town

Адрес: с. Крушинка, Васильковский район
Цена: от 4,2 млн грн

Коттеджный городок в селе Крушинка Васильковского района Green Town предлагает своим жителям закрытую от посторонних территорию с собственным водоемом, теннисным кортом, спортивным залом, детским садом, площадкой, рестораном и маркетом. До границ Киева 12 км по Одесской трассе.

На территории городка в 10 га планируется возведение 68 коттеджей. Всего разработано 12 типов домов, которые отличаются по площади, планировке, комплектации и используемыми в ходе строительства материалами.

Дома имеют площадь от 128 кв. м и земельный участок от 6 соток. Также в некоторых коттеджах предусмотрены навесы для авто от 33 кв. м.

Дома сдаются владельцам с чистовой отделкой: стены оштукатурены, на полу — цементная стяжка. В коттеджах предусмотрена электроразводка, автономная канализация, система отопления и кондиционирования, подогрев полов, установка энергосберегающих окон, дверей и оборудование для очистки воды. Самый маленький пока доступный коттедж площадью 198 кв. м стоит 4,2 млн грн.

КГ Лесное озеро

Адрес: пос. Лишни, Макаровский район
Цена: от 981 тыс. грн

Ценителям небольших домов точно понравится КГ «Лесное озеро» в поселке Лишни Макаровского района. Расположен он на восточной окраине поселка. В 500 метрах есть целый каскад озер, недалеко протекает ручей. В двух минутах ходьбы остановка, через которую до станции метро «Нивки» каждые десять минут проходит рейсовый автобус. Расстояние до станции составляет 40 километров.

Согласно генплану, это сто пять отдельных коттеджей, в ходе строительства которых использовались классическая и канадская технологии.

Стены в домах выполнены из газоблока и SIP-панелей. Территория коттеджного городка закрыта и под охраной. На участке проложены удобные проезды, установлены уличное освещение, оборудована детская площадка. Сейчас в проекты 6 домов, строятся 8, а построено 131. За дом площадью 63 кв. м просят от 981 тыс. грн.

КГ Zoloche

Адрес: с. Вишенки, Бориспольский район
Цена: от 4,98 млн грн

В селе Вишенки Бориспольского района строят коттеджный городок Zoloche. Сейчас в проекте 11 домов, 25 домов, построено 485. В столицу можно добраться двумя разными путями. Расстояние до Киева соответственно 15 и 9 км.

Коттеджи расположены вдоль озера Золоче и разливов Днепра. Безопасность в комплексе в сумме организует пропускная система на пунктах въезда-выезда, видеонаблюдение по периметру города, территории общего пользования и улиц, патрулирование территории, охрана общественного порядка. По желанию жителей к дому можно подключить пультовую охрану, установить датчики пожарной сигнализации, кнопку тревоги.

На территории комплекса действует детский сад и школа Zoloche International school, 2 летних лагеря для детей, спорткомплексы, тренажерный зал, беговые дорожки, 12 детских площадок, ресторан Zafferano и кафе Fill up my cup, салон красоты 365, SPA-салон, вертолетная площадка, яхт-клуб, автомойка, оборудованные пляжи.

Дом 180 кв. м стоит 4,98 млн грн.

КГ Новый Хутор

Адрес: с. Милая, Киево-Святошинский район
Цена: от 840 тыс. грн

В селе Милая Киево-Святошинского района в непосредственной близости к столице строят коттеджный городок «Новый Хутор».

Сейчас 26 домов в проекте, два строится, три построены. Коттеджный городок расположен на расстоянии 6 км от границ Киева.

Территория, на которой строят коттеджи, ограждена и оснащена круглосуточной охраной. Фундамент в домах — монолитный или ленточный железобетонный, внешние стены — кирпич или пеноблок, внутренние стены — кирпич или пенобетон. Фасад утепляется пенопластом.

За доплату застройщик готов выполнить ремонт в доме, установить мангал, камин или мансардное окно. Среди дополнительных услуг строительство веранды, бани, подвала, гаража или навеса для авто.

За дом в 50 кв. м просят от 840 тыс. грн.

3m2 нагадує, що перед тим, як купувати квартиру, необхідно перевірити дозвільні документи ЖК та забудовника

 

Рекомендуем изучить разрешительные документы проекта и посмотреть на построенные дома компании, чтобы иметь определенные гарантии надежности инвестиций.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх