Купуємо на старті: новобудови передмістя Києва, де почалися продажі

29 июля 2019

Автор: Ольга Оністрат

Купувати на старті хоч і ризиковано, але вельми вигідно. Квадратний метр набагато дешевше, та й є час накопичити на ремонт. Ми підібрали найсвіжіші старти продажів в передмісті Києва. Одна з умов — низька поверховість.

ЖК Park Lake City

Адреса: с. Підгірці, Обухівський район
Ціна: від 19 700/кв. м

Перший будинок комплексу бізнес-класу в Підгірцях ЖК Park Lake City від забудовника DIM Group заявлений до здачі в 3 кв. 2020 року. Наразі купити квартиру тут можна за ціною від 19 700 до 25 850 грн. Є різні планування, в яких виконано панорамне скління для кращої інсоляції і видів, квартири зі своїми терасами.

У ЖК буде свій консьєрж-сервіс, зони для зберігання велосипедів та дитячих колясок, паркова зона, 6 спортивних майданчиків, 1250 м бігової доріжки.

Сам комплекс складатиметься з 18 малоповерхових будинків, побудованих за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплювач — мінвата.

Передбачена простора стоянка для власників авто. Перевага ЖК — власна водойма, облаштована зона для променаду і пляж.

ЖК Лавандовий

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 15 700/кв. м

Квадратний метр в ЖК «Лавандовий» в Броварах вартує зараз 15 700–18 900 грн, а здати перші два будинки обіцяють у 2 кв. 2021 року. Зараз тут можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі квартири. Це комплекс еліт-класу, де буде всього два будинки низької поверховості. Передбачено три поверхи плюс мансарда. Будують по монолітно-каркасній технології, стіни виконані з цегли, а утеплювач — базальтова вата.

Територія комплексу буде під цілодобовою охороною, а пропускна система виключає доступ сторонніх.

Підземний паркінг побудують для власників автомобілів, а внутрішній двір зонують на локації для відпочинку, занять спортом і дозвілля з дітьми. Сам ЖК розташований між лісом і парком, в пішій доступності є ряд соціально-побутових об'єктів, а також торгова інфраструктура.

ЖК LikeHouse

Адреса: м. Ворзель
Ціна: від 9 200/кв. м

У новому проекті комфорт-класу в Ворзелі ЖК LikeHouse буде лише один будинок, який обіцяють здати у 2 кв. 2020 року. Тут є однокімнатні та двокімнатні, а також дворівневі планувальні рішення. А квадратний метр в новобудові коштує зараз 9 200–11 100 грн.

Будинок буде складатися всього з двох поверхів і мансарди. Побудують його з цегли, а утеплять пінополістиролом.

У ЖК буде всього 28 квартир, передбачена стоянка на 22 місця. Забудовник проекту — компанія «Фініком». Наразі про проект мало що відомо, з дозвільної документації є документи на землю, а також інформація про початок будівельних робіт.

Рекомендуємо вивчити новобудову зі своїм юристом або звернутися за аудитом в Monitor.Estate.

ЖК Тріумф Софіївський

Адреса: с. Щасливе, Бориспільський район
Ціна: від 14 500 грн/кв. м

Комплекс ЖК «Тріумф Софіївський» розташований в селі Щасливе Бориспільського району. Це новобудова комфорт-класу, і вона найвища з усіх, які потрапили в сьогоднішній рейтинг. Тут буде один будинок на 8 поверхів, будувати його планують з цегли, стіни будуть як з цегли, так і газоблоку, а утеплення — мінвата.

Всього в комплексі передбачено 63 квартири, власники авто будуть користуватися стоянкою на території ЖК. На першому поверсі відведені приміщення під комерцію, тому мінімальна побутова і торговельна інфраструктура в комплексі має бути.

У новобудові є однокімнатні та двокімнатні квартири, здати будинок мають в 2 кв. 2020 року. Зараз квадратний метр коштує 14 500–16 000 грн. Однокімнатні квартири будуть від 38 кв. м, а двушки від 65 кв. м.

 


 

 Покупаем на старте: новостройки пригород Киева, где начались продажи

Покупать на старте хоть и рискованно, но весьма выгодно. Квадратный метр на порядок дешевле, да и есть время накопить на ремонт. Мы подобрали самые свежие старты продаж в пригороде Киева. Одно из условий — низкая этажность.

ЖК Park Lake City

Адрес: с. Подгорцы, Обуховский район
Цена: от 19 700 грн/кв. м

Первый дом комплекса бизнес-класса в Подгорцах ЖК Park Lake City от застройщика DIM Group заявлен к сдаче в 3 кв. 2020 года. На данный момент купить квартиру здесь можно по цене от 19 700 до 25 850 грн. Есть различные планировки, в которых выполнено панорамное остекление для лучшей инсоляции и видов, квартиры со своими террасами.

В ЖК будет свой консьерж-сервис, зоны для хранения велосипедов и детских колясок, парковая зона, 6 спортивных площадок, 1250 м беговой дорожки.

Сам комплекс будет состоять из 18 малоэтажных домов, построенных по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утеплитель — минвата.

Предусмотрена просторная стоянка для собственников авто. Преимущество ЖК — собственный водоем, обустроенная зона для променада и пляж.

ЖК Лавандовый

Адрес: г. Бровары
Цена: от 15 700 грн/кв. м

Квадратный метр в ЖК Лавандовый в Броварах стоит сейчас 15 700–18 900 грн, а сдать первые два дома обещают во 2 кв. 2021 года. Сейчас здесь можно купить однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые квартиры. Это комплекс элит-класса, где будет всего два дома низкой этажности. Предусмотрены три этажа плюс мансарда. Строят здания по монолитно-каркасной технологии, стены выполнены из кирпича, а утеплитель — базальтовая вата.

Территория комплекса будет под круглосуточной охраной, а пропускная система исключает доступ посторонних.

Подземный паркинг построят для собственников автомобилей, а внутренний двор зонируют на локации для отдыха, занятий спортом и досуга с детьми. Сам ЖК расположен между лесом и парком, в пешей доступности есть ряд социально-бытовых объектов, а также торговая инфраструктура.

ЖК LikeHouse

Адрес: г. Ворзель
Цена: от 9 200/кв. м

В новом проекте комфорт-класса в Ворзеле ЖК LikeHouse будет лишь один дом, который обещают сдать во 2 кв. 2020 года. Здесь есть однокомнатные и двухкомнатные, а также двухуровневые планировочные решения. А квадратный метр в новостройке стоит сейчас 9 200–11 100 грн.

Дом будет состоять всего из двух этажей и мансарды. Построят его из кирпича, а утеплят пенополистиролом.

В ЖК будет всего 28 квартир, предусмотрена стоянка на 22 места. Застройщик проекта — компания «Фиником». Пока еще о проекте мало что известно, из разрешительной документации есть документы на землю, а также информация о начале строительных работ.

Рекомендуем изучить новостройку со своим юристом или обратиться за аудитом в Monitor.Estate.

ЖК Триумф Софиевский

Адрес: с. Счастливое, Бориспольский район
Цена: от14 500 грн/кв. м

Комплекс ЖК «Тріумф Софіївський» расположен в селе Счастливое Бориспольского района. Это новостройка комфорт-класса, и она самая высокая из всех, которые попали в сегодняшний рейтинг. Здесь будет один дом на 8 этажей, строить его планируют из кирпича, стены будут как из кирпича, так и газоблока, а утепление — минвата.

Всего в комплексе предусмотрено 63 квартиры, собственники авто будут пользоваться стоянкой на территории ЖК. На первом этаже отведены помещения по коммерцию, поэтому минимальная бытовая и торговая инфраструктура в комплексе быть должна.

В новостройке есть однокомнатные и двухкомнатные квартиры, сдать дом должны в 2 кв. 2020 года. Сейчас квадратный метр стоит 14 500–16 000 грн. Однокомнатные квартиры будут от 38 кв. м, а двушки от 65 кв. м.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх