Щоб захоплюватись. ЖК з унікальними арт-об'єктами

21 августа 2019

 Автор: Ганна Переверзєва

Здивувати прогулянковими алеями і альтанками перебірливого покупця дуже складно. Потрібно запропонувати щось, що обов'язково йому запам'ятається. Ми вирішили зібрати кілька ЖК з цікавими арт-об'єктами на території.

ЖК Tourbillon

Адреса: Солом'янський район, між вулицями Миколи Амосова і Протасів Яр

Ціна: від 21 900 / кв. м

Фасад центральної вежі ЖК Tourbillon буде прикрашений унікальним для України децимальним годинником. Це світлодіодні ліхтарі, розташовані по всій висоті будівлі другої башти і згруповані таким чином, щоб показувати точний час в двозначній системі  десятки і одиниці годин, хвилин і секунд. Читаючи "точки" зверху вниз, можна точно визначити поточний час. Подібний годинник вже став визначною пам'яткою Дюссельдорфа  він прикрашає будівлю телевежі на березі Рейну.

Новобудова розташована в Солом'янському районі, між вулицями Миколи Амосова і Протасів Яр. Це проект бізнес-класу, в якому буде три вежі, об'єднані спільною стилобатною частиною. Дві крайні в 32 поверхи — житлові, середня 30-поверхова передбачена під офіси класу А. У 6-поверховому стилобаті заплановані: супермаркет, свій дитячий садок, спортивно-оздоровчий центр, ресторан і 4-рівневий паркінг. Оточувати будову буде ландшафтний парк площею близько 2 га з місцями для відпочинку, спортивними та дитячими зонами, а на даху облаштують оглядові майданчики.

Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, з панорамними фасадами. У ЖК 816 квартир і 1200 парко-місць, з них 20% машиномісць для жителів обладнано зарядкою для електрокарів, тому питань з паркуванням не виникне. Купити квартиру в ЖК Tourbillon можна при 100% оплаті або за допомогою розстрочки на 24 місяці з мінімальним першим внеском від 30%. Квадратний метр зараз коштує 21 900 - 36 500 грн.

ЖК Chicago Central House

Адреса: Голосіївський район, вул. Антоновича, 44

Ціна: від 60 700 / кв. м

Фішкою ЖК Chicago Central House, розташованого в самому центрі Києва за адресою вул. Антоновича, 44, стала перша в Європі діджитал-скульптура — скляний куб, всередині якого розташований медіа-екран з динамічним контентом. Контент не повторюється, екран відтворює різний масив даних. Передбачити, що покажуть далі, неможливо. Зображення на екрані доповнює ілюмінація фасаду ЖК.

Головна ідея відеоряду — еволюція матеріалів: дерева, каменю, бетону, скла, алюмінію, цифрового матеріалу. На екран також виводиться інформація про швидкість вітру, температуру повітря, погоду, пори року, освітлення, кількості пішоходів, потоки транспорту.

ЖК Chicago Central House — комплекс класу бізнес + в Голосіївському районі столиці. 24 липня відбулося урочисте відкриття комплексу, напередодні якого будинок ввели в експлуатацію. Будівля змінної поверховості від 8 до 24 поверхів побудована за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплювач — мінвата. У частині квартир одна з кімнат має дві панорамні скляні стіни. У новобудові є свій консьєрж-сервіс з індивідуальним підходом до кожного мешканця, підземний паркінг, кафе, ресторани і магазини на перших поверхах.

У ЖК залишилися двокімнатні, трикімнатні, дворівневі квартири за ціною 60 700 - 102 150 грн за квадратний метр. Є можливість оформити розстрочку на індивідуальних умовах.

ЖК Комфорт Таун

Адреса: Дарницький район, вул. Регенераторна

Ціна: від 21 900 грн за кв.м

Тюбик, прищіпка, фонтани, червоний млин і яскраві фасади давно стали візитною карткою комплексу комфорт-класу ЖК Комфорт Таун в Дарницькому районі столиці. Тут як раз недавно стартувала продаж нової черги.

Новобудова розташована за адресою вул. Регенераторна. Всього 25 будинків від 6 до 16 поверхів, які будують за монолітно-каркасною технологією. Стіни виконані з газоблоку, а утеплювач фасадів — мінвата.

Колись саме в Комфорт Тауні з'явився такий формат як смарт-квартири — невеликі за площею планування, які припали до душі покупцям з обмеженим бюджетом. Зараз мінімальна площа квартири, згідно з відкритими даними, від 30 кв.м. Минув час смартов по 17 кв.м.

Комплекс будують давно, тут розвинена інфраструктура - супермаркет, кафе, магазини біля будинку, аптеки, відділення банку, дитсадок і школа. Своя прогулянкова алея, місця для відпочинку, занять спортом та ігор дітей.

Комплекс вже досить обжитий. У продажу є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі квартири за ціною 21 900  35 750 грн. Є розстрочка з мінімальним першим внеском від 10% і є можливість взяти кредит.

ЖК Бульвар Фонтанів

Адреса: вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 6/1

Ціна: від 65 450 за кв.м

150-метровий каскад музичних фонтанів створили в ЖК Бульвар Фонтанів на Печерську, щоб комплекс виділявся серед  інших в Києві. Висота потоку досягає 6 метрів. У новобудові є своя лаунж-зона на даху, цілодобове обслуговування, високотехнічна система безпеки і трирівневий підземний паркінг для власників автомобілів.


ЖК розташований за адресою вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 6/1. Це еліт-клас. Тут за проектом всього чотири будинки різної поверховості — 8-24 поверхи заввишки. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплювач — мінвата. На території ЖК облаштовані прогулянкові алеї, альтанки, місця для відпочинку.

Купити квартиру в ЖК Бульвар Фонтанів можна за ціною 65 450 — 83 100 грн за квадратний метр. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні, дворівневі квартири. Можлива розстрочка з мінімальним першим внеском від 20%.


 

Удивить прогулочными аллеями и беседками избирательного покупателя очень сложно. Нужно предложить что-то, что обязательно ему запомнится. Мы решили собрать несколько ЖК с интересными арт-объектами на территории.

ЖК Tourbillon

Адрес: Соломенский район, между улицами Николая Амосова и Протасов Яр

Цена: от 21 900/ кв. м

Фасад центральной башни ЖК Tourbillon будет украшен уникальными для Украины децимальными часами. Это светодиодные фонари, расположенные по всей высоте здания второй башни и сгруппированы таким образом, чтобы показывать точное время в двузначной системе — десятки и единицы часов, минут и секунд. Читая ”точки” сверху вниз, можно точно определить текущее время. Подобные часы уже стали достопримечательностью Дюссельдорфа — они украшают здание
телебашни на берегу Рейна.

Новостройка расположена в Соломенском районе, между улицами Николая Амосова и Протасов Яр. Это проект бизнес-класса, в котором будет три башни, объединенные общей стилобатной частью. Две крайние в 32 этажа — жилые, средняя 30-этажная предусмотрена под офисы класса А. В 6-этажном стилобате запланированы: супермаркет, свой детский садик, спортивно-оздоровительный центр, ресторан и 4-уровневый паркинг. Окружать строение будет ландшафтный парк площадью около 2 га с местами для отдыха, спортивными и детскими зонами, а на крыше обустроят смотровые площадки.

Строят дома по монолитно-каркасной технологии, с панорамными фасадами. В ЖК 816 квартир и 1200 парко-мест, из них 20% машиномест для жителей  оборудовано зарядкой для электрокаров, поэтому вопросов с парковкой не возникнет. Купить квартиру в ЖК Tourbillon можно при 100% оплате или с помощью рассрочки на 24 месяца с минимальным первым взносом от 30%. Квадратный метр сейчас стоит 21 900 — 36 500 грн.

ЖК Chicago Central House

Адрес: Голосеевский район, Антоновича, 44

Цена: от 60 700 грн/ кв. м

Фишкой ЖК Chicago Central House, расположенного в самом центре Киева по адресу Антоновича, 44, стала первая в Европе диджитал-скульптура — стеклянный куб, внутри которого расположен медиа-экран с динамичным контентом. Контент не повторяется, экран воспроизводит разный массив данных. Предугадать, что покажут дальше, невозможно. Изображение на экране дополняет иллюминация фасада ЖК. 

Главная идея видеоряда — эволюция материалов: дерева, камня, бетона, стекла, алюминия, цифрового материала.

На экран также выводится информация о скорости ветра, температуре воздуха, погоде, времени года, освещении, количестве пешеходов, потоках транспорта. 

ЖК Chicago Central House — комплекс класса бизнес+ в Голосеевском районе столицы. 24 июля состоялось торжественное открытие комплекса, накануне которого дом ввели в эксплуатацию. Здание переменной этажности от 8 до 24 этажей построено по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утеплитель — минвата. В части квартир одна из комнат имеет две панорамные стеклянные стены. В новостройке есть свой консьерж-сервис с индивидуальным подходом к каждому жителю, подземный паркинг, кафе, рестораны и магазины на первых этажах.

В ЖК остались двухкомнатные, трехкомнатные, двухуровневые квартиры по цене 60 700–102 150 грн за квадратный метр. Есть возможность оформить рассрочку на индивидуальных условиях.

ЖК Комфорт Таун

Адрес: Дарницкий район, ул. Регенераторная

Цена: от 21 900 грн за кв.м

Тюбик, прищепка, фонтаны, красная мельница и яркие фасады давно стали визитной карточкой комплекс комфорт-класса ЖК Комфорт Таун в Дарницком районе столицы. Здесь как раз недавно стартовали продажи новой очереди.

Новостройка расположена по адресу ул. Регенераторная. Всего 25 домов от 6 до 16 этажей, которые строят по монолитно-каркасной технологии. Стены выполнены из газоблока, а утеплитель фасадов - минвата.

Когда-то именно в Комфорт Тауне появился такой формат как смарт-квартиры — небольшие по площади планировки, которые пришлись кстати покупателям с ограниченным бюджетом. Сейчас минимальная площадь квартиры, согласно открытым данным, от 30 кв.м. Прошло время смартов по 17 кв.м.

Комплекс строят давно, здесь развита инфраструктура - супермаркет, кафе, магазины у дома, аптеки, отделение банка, детсад и школа. Своя прогулочная аллея, места для отдыха, занятий спортом и игр детей.

Комплекс уже достаточно обжит. В продаж имеются однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые квартиры по цене 21 900 — 35 750 грн. Есть рассрочка с минимальным первым взносом от 10% и возможность взять кредит.

ЖК Бульвар Фонтанов

Адрес: Печерский район, ул. Иоанна Павла ІІ (Патриса Лумумбы), 6/1

Цена: от 65 450 грн за кв.м

150-метровый каскад музыкальных фонтанов создали в ЖК Бульвар Фонтанов на Печерске, чтобы комплекс выделялся среди множества других в Киеве. Высота поток достигает 6 метров. В новостройке есть своя лаунж-зона на крыше, круглосуточное обслуживание, высокотехническая система безопасности и трехуровневый подземный паркинг для собственников автомобилей.

ЖК расположен по адресу ул. Иоанна Павла ІІ (Патриса Лумумбы), 6/1. Это элит-класс. Здесь по проекту всего четыре дома разной этажности - 8-24 этажа высотой.

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утеплитель — минвата. На закрытой территории ЖК обустроены прогулочные аллеи, беседки, места для отдыха.

Купить квартиру в ЖК Бульвар Фонтанов можно по цене 65 450 — 83 100 грн за квадратный метр. Есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, четырехкомнатные, двухуровневые квартиры.
Возможна рассрочка с минимальным первым взносом от 20%.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх