Живи й відпочивай: новобудови з пляжем

26 июня 2019

Автор: Ірина Холод

ЖК з власним пляжем — в Україні вже не така рідкість, як раніше. Найчастіше на думку відразу спадають новобудови Одеси, де до моря рукою подати. Але і в інших містах і селах України пляжний відпочинок також в пошані. 3m2 підібрав кілька новобудов в різних куточках України з власними пляжами.

Kandinsky Odessa Residence

Адреса: м. Одеса
Ціна: от 32 050 грн/кв. м

KANDINSKY Odessa Residence розташований в 5 хвилинах від моря. Від пляжу резиденцію відокремлює лише відома в Одесі Траса здоров'я. Щоб опинитися на березі моря, власникам апартаментів досить спуститися на ліфті і пройти тунелем казок, прикрашеним декоративною мозаїкою.

Найближчий з резиденцією пляж Калетон знаходиться у власності забудовників. Ближче до заселення будинків і початку роботи комерційних приміщень, на його території буде проведено ряд робіт з благоустрою. Резиденти KANDINSKY Odessa Residence зможуть відпочивати на набережній з чистим піском, новими шезлонгами і сучасними закладами. Для власників апартаментів послуги на пляжі будуть безкоштовними.

KANDINSKY Odessa Residence — це яскравий приклад mix-used проекту. Об'єкт включає як апартаменти, так і комерційні приміщення для ресторанів високої кухні, бутиків, б'юті-центрів, конференц-зали, бізнес-готелю, лаунж-зони для зустрічей, ігрового клубу для дітей.

Резиденція будується з використанням монолітно-каркасної технології. Всього проектом передбачено чотири 21-поверхові будинки і 976 апартаментів. Резиденція спроектована таким чином, щоб з вікон апартаментів відкривався вид на море. Є планування з терасами.

Для резидентів передбачений підземний паркінг на 485 машино-місць.

У комплексі є 1-2-3-кімнатні та дворівневі апартаменти. Ціна квадратного метра — 32 050–62 200 грн.

ЖК Park Lake City

Адреса: с. Підгірці, Обухівський район
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

Клубний еко-комплекс бізнес-класу в Підгірцях Обухівського району під Києвом може порадувати мешканців власною водоймою з піщаним пляжем і зонами відпочинку. Територія ЖК буде закритою від сторонніх, буде забезпечена цілодобова охорона і відеоспостереження.

На території буде свій прогулянковий парк з алеями та ландшафтним дизайном, зони для ігор і відпочинку дітей різних вікових груп, 6 спортмайданчиків і 1250 метрів доріжок для бігу. Забудовник обіцяє покрити територію безкоштовним Wi-Fi в місцях загального користування, а для найменших мешканців буде доступ до власного дитячого садка та молодшої школи на 120 місць.

У ЖК Park Lake City можна пограти в волейбол з друзями біля води, порибалити або усамітнитися на шезлонгу з книгою. При цьому до Києва звідси не так і далеко, якщо для вас принципово жити біля столиці — шлях на автомобілі до Печерська займає не більше півгодини.

У ЖК буде більше 30 варіантів планувань на будь-який смак, кожна квартира має простору терасу. На перших поверхах комплексу запроектовані сітіхауси — квартири з зеленим двориком-фронтьярдом площею від 25 до 100 кв. м. Цікавий компроміс між комфортом міської квартири і простором заміського будинку.

Тут буде вісімнадцять будинків по чотири поверхи кожен, побудованих за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни з керамічної цегли, а утеплення — мінвата. Введення в експлуатацію — III-IV кв. 2020 (I черга).

ЖК Дім у моря

Адреса: м Южний, Одеська обл.
Ціна: 13 50 грн/кв. м

Поруч з морем розташований проект економ-класу ЖК «Дім у моря» в Южному — варіант для орендного бізнесу або ж як квартира для себе у моря.

Комплекс складається з двох будинків по дев'ять поверхів кожен, які будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплення — мінеральна вата.

У ЖК буде 436 квартир і підземний паркінг. У комплексі сучасна система відеоспостереження з онлайн трансляцією двору, цілодобове патрулювання території службою безпеки. У дворі дитячі майданчики, місця для відпочинку, в квартирі автономне опалення, лічильники на газ, електрику і воду.

Безпосередня близькість до моря (перша лінія) гарантує кожному жителю пляжний відпочинок, морський бриз, можливість влаштовувати пробіжки уздовж берегової лінії і пікніки з друзями. 300 метрів відділяють будинку від піщаних пляжів. До Миколаєва — 70 км, до Одеси — 30 км. Від ЖК 25 хвилин їзди до ТРЦ «Рів'єра», 15 хвилин їзди до аквапарку «Коблево», 5 хвилин пішки до моря. У продажу є 1-2-кімнатні квартири і дворівневі апартаменти. Квадратний метр коштує 13 500—14 000 грн.

ЖК City Lake

Адреса: с. Шевченкове Києво-Святошинського району
Ціна: 11 000 грн/кв. м

Ще один проект з власним пляжем в Київській області — це новобудова комфорт-класу ЖК City Lake в селі Шевченкове Києво-Святошинського району.

ЖК являє собою цілий мікрорайон з 32 будинків невисокою поверховості — 5, 8 поверхів. Всі будинки зводять з цегли, утеплювач — пінополістирол.

На території запроектовані просторі алеї для прогулянок, затишні альтанки, дитячі майданчики. За проектом в ЖК передбачено два садка і школа, велика спортивна зона, а також власний пляж. Тут можна купатися в озері, ловити рибу, влаштовувати пікніки і прогулянки вздовж берега.

Комплекс розташований в 4 км від Києва по Житомирській трасі. Для власників автомобілів доступна простора парковка.

На перших поверхах будинків приміщення запроектовані під магазини, аптеку, салони краси і офіси.

Наразі ведеться будівництво другої і третьої черги. У продажу є 1-2-кімнатні та дворівневі квартири по ціні 11 000—13 700 грн.


 

Живи и отдыхай: новостройки с пляжем

ЖК с собственным пляжем — в Украине уже не такая редкость, как раньше. Чаще всего на ум сразу приходят новостройки Одессы, где до моря рукой подать. Но и в других городах и селах Украины пляжный отдых в почете. 3m2 подобрал несколько новостроек в разных уголках Украины с собственными пляжами.

Kandinsky Odessa Residence

Адрес: г. Одесса
Цена: от 32 050 грн/кв. м

KANDINSKY Odessa Residence находится в 5 минутах от моря. От пляжа резиденцию отделяет лишь известная в Одессе Трасса здоровья. Чтобы оказаться на берегу моря, владельцам апартаментам достаточно спуститься на лифте и пройти по Тоннелю сказок, украшенному декоративной мозаикой. 

Ближайший с резиденцией пляж Калетон находится в собственности застройщиков. Ближе к заселению домов и началу работы коммерческих помещений, на его территории будет проведен ряд работ по благоустройству. Резиденты KANDINSKY Odessa Residence смогут отдыхать на набережной с чистым песком, новыми шезлонгами и современными заведениями. Для владельцев апартаментов услуги на пляже будут бесплатными.

KANDINSKY Odessa Residence — это яркий примером mix-used проекта. Объект включает как апартаменты, так и коммерческие помещения для ресторанов высокой кухни, бутиков, бьюти-центров, конференц-зала, бизнес-отеля, лаунж-зоны для встреч, игрового клуба для детей. 

Резиденция строится с использованием монолитно-каркасной технологии. Всего проектом предусмотрено четыре 21-этажных дома и 976 апартаментов. Резиденция спроектирована таким образом, чтобы из окон апартаментов открывался вид на море. Есть планировки с террасами. 

Для резидентов предусмотрен подземный паркинг на 485 машино-мест.

В комплексе есть 1-2-3-комнатные и двухуровневые апартаменты. Цена квадратного метра — 32 050–62 200 грн.

ЖК Park Lake City

Адрес: с. Подгорцы, Обуховский район
Цена: от 20 500 грн/кв.м

Клубный эко-комплекс бизнес-класса в Подгорцах Обуховского района под Киевом может порадовать жильцов собственным водоемом с песчаным пляжем и зонами отдыха. Территория ЖК будет закрытой от посторонних, будет обеспечена круглосуточная охрана и видеонаблюдение. 

На территории будет свой прогулочный парк с аллеями и ландшафтным дизайном, зоны для игр и отдыха детей разных возрастных групп, 6 спортплощадок и 1250 метров дорожек для бега. Застройщик обещает покрыть территорию бесплатным Wi-Fi в местах общего пользования, а для самых маленьких жильцов будет доступны собственные детский сад и младшая школа на 120 мест.

В ЖК Park Lake City можно поиграть в волейбол с друзьями у воды, порыбачить или уединиться на шезлонге с книгой. При этом до Киева отсюда не так и далеко, если для вас принципиально жить возле столицы — путь на автомобиле до Печерска занимает не более получаса.

В ЖК будет более 30 вариантов планировок на любой вкус, каждая квартира располагает просторной террасой. На первых этажах комплекса запроектированы ситихаусы — квартиры с зеленым двориком-фронтьярдом площадью от 25 до 100 кв. м. Интересный компромисс между комфортом городской квартиры и пространством загородного дома.

Здесь будет восемнадцать домов по четыре этажа каждый, построенных по монолитно-каркасной технологии, наружные стены из керамического кирпича, а утепление — минвата. Ввод в эксплуатацию — III–IV кв. 2020 (I очередь).

ЖК Дом у моря

Адрес: г. Южный, Одесская обл.
Цена: 13 50 грн/кв. м

Рядом с морем расположен проект эконом-класса ЖК «Дом у моря» в Южном — вариант для арендного бизнеса или же как квартира для себя у моря.

Комплекс состоит из двух домов по девять этажей каждый, которые строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утепление — минеральная вата.

В ЖК будет 436 квартир и подземный паркинг. В комплексе современная система видеонаблюдения с онлайн трансляцией двора, круглосуточное патрулирование территории службой безопасности. Во дворе детские площадки, места для отдыха, в квартире автономное отопление, счетчики на газ, электричество и воду.

Непосредственная близость к морю (первая линия) гарантирует каждому жителю пляжный отдых, морской бриз, возможность устраивать пробежки вдоль береговой линии и пикники с друзьями. 300 метров отделяют дома от песочных пляжей Южного. До Николаева — 70 км, до Одессы — 30 км. От ЖК 25 минут езды до ТРЦ «Ривьера», 15 минут езды до аквапарка «Коблево», 5 минут пешком до моря. В продаже есть 1-2-комнатные квартиры и двухуровневые апартаменты. Квадратный метр стоит 13 500–14 000 грн.

ЖК City Lake

Адрес: с. Шевченково Киево-Святошинского района
Цена: 11 000 грн/кв. м

Еще один проект с собственным пляжем в Киевской области — это новостройка комфорт-класса ЖК City Lake в селе Шевченково Киево-Святошинского района.

ЖК представляет собой целый микрорайон из 32 домов невысокой этажности — 5, 8 этажей. Все дома возводят из кирпича, утеплитель — пенополистирол.

На территории запроектированы просторные аллеи для прогулок, уютные беседки, детские площадки. По проекту в ЖК предусмотрено два садика и школа, большая спортивная зона, а также собственный пляж. Здесь можно купаться в озере, ловить рыбу, устраивать пикники и прогулки вдоль берега.

Комплекс расположен в 4 км от Киева по Житомирской трассе. Для владельцев автомобилей доступна просторная парковка.

На первых этажах домов помещения запроектированы под магазины, аптеку, салоны красоты и офисы.

На данный момент ведется строительство второй и третьей очереди. В продаже есть 1-2-комнатные и двухуровневые квартиры по цене 11 000–13 700 грн.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх