З думками про планету і гаманець. Новобудови, де є зарядні станції для електрокарів

14 мая 2019

Автор: Марина Рогальська

Електрокари екологічна та більш заощадлива для бюджету альтернатива автомобілям із двигуном внутрішнього згорання. Більшість прогресивних країн світу декларують повну відмову від бензинових та дизельних двигунів в перспективі найближчих 10-20 років.

Україна поволі приєднується до світового мейнстриму, відсоток транспорту на електричній тязі на українських шляхах хоч і повільно, але зростає з року в рік. Тож забудовники, відслідковуючи тенденції, пропонують додаткову опцію для своїх інвесторів — зарядні станції для електромобілів. 3m2 підібрав новобудови, в яких передбачені спеціально обладнані зарядні пристрої для електромобілів.

ЖК Edelweiss House

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 32 352 грн/кв. м

Попіклувались про власників електрокарів у ЖК бізнес-класу Edelweiss House. У шестиповерховому просторому паркінгу (625 машиномісць) будуть обладнані місця, де можна зарядити свій електромобіль.

Проект девелопера Edelburg Development будують в Печерському районі, по вул. Звіринецька, 72.

Комплекс складається з двох будинків висотою в 24 поверхи, розташованих на загальному стилобаті. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією. Для зведення зовнішніх та внутрішніх стін використовують червону цеглу. Будинки утеплять мінеральною ватою по системі навісного вентильованого фасаду. Опалення в ЖК буде автономне — від власної газової котельні.

У комплексі можна придбати одно-, двох- та трьох-кімнатні квартири, також є двоповерхові планування. За необхідністю можливе об’єднання декількох квартир у одну. Квартири в ЖК Edelweiss House пропонуються за ціною від 32 352 до 74660 грн/кв. м.

Здати комплекс в експлуатацію планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Chicago Central House

Адреса: Голосієвський район, вул. Антоновича, 44
Ціна: від 60450 грн/кв. м

Зможуть користуватись власною зарядною станцією для електромобілів мешканці ЖК бізнес-класу Chicago Central House. Зарядки розташовані в підземному паркінгу. Усього буде три станції, кожна розрахована на 2 автомобілі.

Проект розвиває компанія Saga Development у Голосієвському районі за адресою вул. Антоновича, 44.

Будинок зводиться в стилі чиказьких хмарочосів та має різну висоту — від 9 до 24 поверхів. Його будують за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують цеглу. Фасад будинку вентильований, у квартирах, розташованих над скляним кубом, передбачені приміщення з двома скляними стінами. Опалення централізоване, від міських мереж. Дизайнерське лоббі прикрашатимуть репродукції картин, а для прийому гостей поза квартирою підійде стильна лаунж-зона. До послуг мешканців також цілодобовий консьєрж-сервіс.

Візитівкою комплексу стане великий скляний куб з інтерактивною медіаскульптурою, яка відображатиме ритм міста.

Для інвестування в ЖК Chicago Central House доступні дво- та трикімнатні квартири та двоповерхові апартаменти, однокімнатні квартирі вже розпродані. Вартість квадратного метра 60450–107450 гривень. Здати будинок у експлуатацію планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Podil Plaza&Residence

Адреса: Шевченківський район, вул. Глибочицька 73-77
Ціна: від 30 0000 грн/кв. м

Передбачено облаштування зарядними станціями для електромобілів частини місць паркінгу у ЖК бізнес-класу Podil Plaza&Residence. Цей комплекс — проект від компанії Status Group. ЖК будують у Шевченківському районі за адресою вул. Глибочицька 73-77.Чотирьохсекційний будинок висотою в 23-24 поверхи будують за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують газоблок, утеплюють мінеральною ватою. Будинок буде опалюватись автономно. Передбачений наземний багатоповерховий паркінг. У новобудові можна придбати одно-, двох- та трьох кімнатні квартири. Цінова пропозиція за квадратний метр від 30 000 до 42 000 гривень.

У експлуатацію будинок здавати планують посекційно у 2019 році — 3 та 4 секції. 2 секцію добудують до 2 кварталу 2020 року, першу тільки розпочали зводити.

ЖК Камертон

Адреса: Шевченківський район, вул. Річкова, 4
Ціна: від 34 050 грн/кв. м

Обладнають станцією для зарядки електромобілів паркінг у ЖК бізнес-класу «Камертон».

Цей комплекс будує компанія «Фундамент» у Шевченківському районі столиці, за адресою вул. Річкова, 4.

ЖК буде складатись з двох двохсекційних будинків, висота секцій 12 та 23 поверхи.

Будинки будують по монолітно-каркасній технології. Для зовнішніх стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Проектом передбачений підземний дворівневий паркінг на 148 паркомісць. В будівлях буде централізоване опалення. На сьогодні в комплексі можна придбати двохкімнатні та трьохкімнатні квартири. Вартість квадратного метру 34 050–57 850 гривень. Однокімнатні планування вже розібрали. Ввести в експлуатацію будинки планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Місто квітів

Адреса: Подільський район, вул. Тираспільська, 60
Ціна:
від 18 200 грн/кв. м

Вже працює станція зарядки для електромобілів ELECTRO UA у ЖК комфорт-класу «Місто квітів. Парковий квартал». Щоб отримати до неї доступ, власники електрокарів повинні завантажити на свій смартфон спеціальний додаток АЕ Charging Point. Зарядна станція одночасно може обслуговувати три електромобіля, а цикл повної зарядки батареї займає 3-4 години.

Цей проект розвивають при партнерстві компанії МЖК «Оболонь» та ІБК «Обрій».

Комплекс з’явиться в Подільському районі за адресою вул. Тираспільська, 60.

В даному комплексі буде 17 шістнадцятиповерхових будинків, також побудують дитячий садок та паркінг. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною та панельною технологіями. Для зовнішніх стін використовують газобетон. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення та гаряче водопостачання у будинках будуть централізованими. У ЖК залишилися в продажу одно-, двох- та трикімнатні квартири. Квартири в комплексі продають за ціною від 18 200 до 22 900 грн за кв. м.

Перша черга та друга черга комплексу вже введені в експлуатацію, третя — будується. Її обіцяють закінчити до 2 кварталу 2020 року.

 


С мыслями о планете и кошельке. Новостройки, где есть зарядные станции для электрокаров

Электрокары — экологическая и более экономная для бюджета альтернатива автомобилям с двигателем внутреннего сгорания. Большинство прогрессивных стран мира декларируют полный отказ от бензиновых и дизельных двигателей в перспективе ближайших 10-20 лет.

Украина медленно присоединяется к мировому мейнстриму, процент транспорта на электрической тяге на украинских дорогах хоть и медленно, но растет из года в год. Поэтому застройщики, отслеживая тенденции, предлагают дополнительную опцию для своих инвесторов — зарядные станции для электромобилей. 3m2 подобрал новостройки, в которых предусмотрены специально оборудованные зарядные устройства для электромобилей.

ЖК Edelweiss House

Адрес: Печерский район, ул. Зверинецкая, 72
Цена: от 32 352 грн/кв. м

Позаботились о владельцах электрокаров в ЖК бизнес-класса Edelweiss House. В шестиэтажном просторном паркинге (625 машиномест) будут оборудованы места, где можно зарядить свой электромобиль.

Проект девелопера Edelburg Development строят в Печерском районе, по ул. Зверинецкая, 72.

Комплекс состоит из двух зданий высотой в 24 этажа, расположенных на общем стилобате. Строительство ведется по монолитно-каркасной технологии. Для возведения наружных и внутренних стен используют красный кирпич. Дома утеплят минеральной ватой по системе навесного вентилируемого фасада. Отопление в ЖК будет автономное — от собственной газовой котельной.

В комплексе можно приобрести одно-, двух- и трехкомнатные квартиры, также двухэтажные планирования. При необходимости возможно объединение нескольких квартир в одну. Квартиры в ЖК Edelweiss House предлагаются по цене от 32 352 до 74 660 грн/кв. м.

Сдать комплекс в эксплуатацию планируется во 2 квартале 2019 года.

ЖК Chicago Central House

Адрес: Голосеевский район, ул. Антоновича, 44
Цена: от 60 450 грн/кв. м

Смогут пользоваться собственной зарядной станцией для электромобилей жители ЖК бизнес-класса Chicago Central House. Зарядки расположены в подземном паркинге. Всего будет три станции, каждая рассчитана на 2 автомобиля.

Проект развивает компания Saga Development в Голосеевском районе по адресу ул. Антоновича, 44.

Дом возводится в стиле чикагских небоскребов и имеет разную высоту — от 9 до 24 этажей. Его строят по монолитно-каркасной технологии, для заполнения стен используют кирпич. Фасад дома вентилируемый, в квартирах, расположенных над стеклянным кубом, предусмотрены помещения с двумя стеклянными стенами. Отопление централизованное, от городских сетей. Дизайнерское лобби будут украшать репродукции картин, а для приема гостей вне квартиры подойдет стильная лаунж-зона. К услугам жителей также круглосуточный консьерж-сервис.

Визитной карточкой комплекса станет большой стеклянный куб с интерактивной медиаскульптурой, отражающей ритм города.

Для инвестирования в ЖК Chicago Central House доступны двух- и трехкомнатные квартиры и двухэтажные апартаменты, однокомнатные квартире уже распроданы. Стоимость квадратного метра 60 450–107 450 гривен. Сдать дом в эксплуатацию планируется во 2 квартале 2019 года.

ЖК Podil Plaza & Residence

Адрес: Шевченковский район, ул. Глубочицкая 73-77
Цена: от 30 000 грн/кв. м

Предусмотрено обустройство зарядными станциями для электромобилей части мест паркинга в ЖК бизнес-класса Podil Plaza & Residence. Этот комплекс — проект от компании Status Group. ЖК строят в Шевченковском районе по адресу ул. Глубочицкая 73-77. Четырехсекционный дом высотой в 23-24 этажа строят по монолитно-каркасной технологии. Для стен используют газоблок, утепляют минеральной ватой. Дом будет отапливаться автономно. Предусмотрен наземный многоэтажный паркинг. В новостройке можно приобрести одно-, двух- и трехкомнатные квартиры. Ценовое предложение за квадратный метр от 30 000 до 42 000 гривен.

В эксплуатацию дом сдавать планируют посекционно в 2019 году — 3 и 4 секции. 2 секцию достроят до 2 квартала 2020 года, первую только начали строить.

ЖК Камертон

Адрес: Шевченковский район, ул. Речная, 4
Цена: от 34 050 грн/кв. м

Оборудуют станции для зарядки электромобилей паркинг в ЖК бизнес-класса «Камертон».

Этот комплекс строит компания «Фундамент» в Шевченковском районе столицы по адресу ул. Речная, 4.

ЖК будет состоять из двух двухсекционных домов, высота секций 12 и 23 этажа.

Дома строят по монолитно-каркасной технологии. Для наружных стен используют кирпич, фасады утепляют минеральной ватой. Проектом предусмотрен подземный двухуровневый паркинг на 148 паркомест. В зданиях будет централизованное отопление. На сегодняшний день в комплексе можно приобрести двухкомнатные и трехкомнатные квартиры. Стоимость квадратного метра 34 050–57850 гривен. Однокомнатные планирования уже разобрали. Ввести в эксплуатацию дома планируется во 2 квартале 2019 года.

ЖК Місто Квітів

Адрес: Подольский район, ул. Тираспольская, 60
Цена:
от 18 200 грн/кв. м

Уже работает станция зарядки для электромобилей ELECTRO UA в ЖК «Місто Квітів. Парковий квартал». Чтобы получить к ней доступ, владельцы электрокаров должны загрузить на свой смартфон специальное приложение АЕ Charging Point. Зарядная станция одновременно может обслуживать три электромобиля, а цикл полной зарядки батареи занимает 3-4 часа.

Этот проект развивают при партнерстве компании МЖК «Оболонь» и ИСК «Обрій».

Комплекс появится в Подольском районе по адресу ул. Тираспольская, 60.

В данном комплексе будет 17 шестнадцатиэтажных домов, также построят детский сад и паркинг. Строительство ведется по монолитно-каркасной и панельной технологии. Для наружных стен используют газобетон. Фасады утепляют минеральной ватой. Отопление и горячее водоснабжение в домах будут централизованными. В ЖК остались в продаже одно-, двух- и трехкомнатные квартиры. Квартиры в комплексе продаются по цене от 18 200 до 22 900 грн за кв. м.

Первая очередь и вторая очередь комплекса уже введены в эксплуатацию, третья — строится. Ее обещают закончить до 2 квартала 2020 года.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх