Як економити на опаленні квартири. Енергоефективні ЖК Києва

17 сентября 2019

Автор: Анна Переверзева

Автономне опалення, енергоефективні фасадні рішення, системи «розумного будинку» та інші фішки, які допоможуть заощадити на оплаті комунальних платежів, можуть стати додатковим фактором при виборі квартири. Ми зібрали найцікавіші енергоефективні житлові комплекси столиці.

ЖК Tourbillon

Адреса: Солом'янський район, вул. Протасов Яр/Миколи Амосова
Ціна: від 25 200 грн/кв. м

У житловому комплексі Tourbillon в Солом'янському районі, що між вулицями Протасов Яр і Миколи Амосова, запроектовано автономне опалення. Газова дахова котельня (котли німецької марки Buderus) і індивідуальні теплові пункти в кожній квартирі дозволять не тільки уникнути втрат при подачі тепла до будинку, але і раціонально споживати енергоресурси всередині комплексу.

Модульна системи скління (елемент-фасад) — принципово нове рішення для фасадів житлових будинків в Україні. Модуль елементного фасаду представляє собою збірну конструкцію, вертикальні габарити якої визначаються висотою поверху — 3 метри, а горизонтальні складають 1,5–1,8 метрів. Алюмінієві системи — легкі, але дуже міцні конструкції з максимальними теплоізоляційними властивостями і найвищим класом герметичності.

Важлива перевага системи — попередня збірка модулів на виробництві, що забезпечує високу якість конструкції. У поєднанні з двокамерними склопакетами із загартованого 10 мм скла з багатофункціональним і енергозберігаючим напиленням панорамні фасади забезпечать високі видові характеристики і необхідний рівень інсоляції, істотно знизять витрати на освітлення, опалення і кондиціонування приміщень.

Новобудова бізнес-класу буде складатися з трьох висоток по 32 поверхи кожна, які об'єднує спільна стилобатна частина. У ній відкриються магазини, ресторан, чотириповерховий паркінг, супермаркет, консьєрж-сервіс.

Наразі купити в ЖК Tourbillon можна однокімнатну, двокімнатну, трикімнатну або дворівневу квартиру, а також легко об'єднати два планування в одне. Забудовник пропонує квадратний метр за ціною 25 200–38 500 грн, а також розстрочку на 2 роки.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом'янський район, вул. Народного Ополчення
Ціна: від 22 031грн/кв. м

Житловий комплекс комфорт-класу SKY AVENUE — проект компаній «Інтергал-Буд» і «Укрбуд» — пропонує діджитал-рішення для істотної економії енерговитрат. За допомогою системи «розумного будинку» CLAP можна економити до 40% на комунальних платах щомісяця. Датчики стежать за температурою в приміщенні, налаштовують режими опалення в квартирі, а ви зможете в один клік оплачувати рахунки онлайн.

Розташована новобудова в Солом'янському районі по вулиці Народного Ополчення, в декількох хвилинах ходьби від Севастопольської площі. Тут є все, що потрібно для життя сучасної людини: власний торговий центр, власний триповерховий дитячий садок, внутрішній зелений двір з місцями для відпочинку і прогулянок, система велодоріжок довжиною 1 900 м, велопаркінг, роллердром, тренажерний зал з басейном, променад з фонтаном.

Автомобілісти будуть раді дізнатися, що в ЖК SKY AVENUE передбачений підземний паркінг. Важлива особливість комплексу — концепція «двір без машин».

Всього в комплексі планують побудувати шість будинків по 16 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, а утеплювач — мінвата.

Наразі купити квартиру в ЖК SKY AVENUE можна за ціною 22 031–26 650 грн/кв. м. Є розстрочка і можливість оформити кредит.

ЖК Edeldorf

Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька
Ціна: від 28 773 грн/кв. м

Розумна ощадливість і економія властива інвесторам у нерухомість бізнес-класу, які вимогливі до житлових комплексів даного сегмента. Саме тому в ЖК Edeldorf подбали про енергоефективність комплексу та про рахунки за комунальні платежі. Опалюватися житловий комплекс в холодну пору року буде власною котельнею каскадного типу, яка розташована на покрівлі стилобату. Завдяки цьому комунальні платежі в опалювальний сезон будуть істотно менші, оскільки температура подачі тепла буде регулюватися в залежності від температури повітря за вікном.

Також в квартирах буде індивідуальна теплоразводка, встановлені високоефективні сталеві радіатори з подвійною тепловіддачею і «розумні» теплові лічильники. Тому резиденти комплексу будуть платити тільки за фактично спожите тепло. Додаткові чинники, що підвищують енергоефективність комплексу — утеплення зовнішніх стін з червоної керамічної цегли мінеральною ватою і навісний вентильований фасад, а також енергозберігаючі вікна.

Новобудова розташована за адресою вул. Старонаводницька, 42. Це серце Печерська. Близькість паркової зони стане перевагою: живучи поблизу до ділового і культурного центру столиці, ви також зможете насолоджуватися прогулянками по Печерському парку, Ботанічному саду, милуватися з вікна видами на Києво-Печерську Лавру, Дніпро і Батьківщину-Матір.

У ЖК Edeldorf два 26-поверхових будинки, які стоять на загальному стилобаті. На його покрівлі створять лаунж-зону для резидентів, облаштують дитячі та спортивні майданчики, місця для відпочинку, доріжки для прогулянок. У самій стилобатній частині будуть комерційні площі під супермаркет, фітнес-центр, ресторан, а також офісні приміщення. Купити квартиру в ЖК Edeldorf можна різної квадратури від 44 до 176 кв. м. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі на останніх поверхах. Квадратний метр коштує від 28 773 до 53 385 грн. Є розстрочка на 36 місяців.

ЖК Navigator

Адреса: Оболонський район, провулок Балтійський
Ціна: від 13 750 грн/кв. м

Автономна система опалення, вентильований фасад HOSTROCK і енергозберігаючі вікна REHAU мають допомогти жителям новобудови економ-класу ЖК Navigator зберегти тепло в їх квартирах і мінімізувати платіжки за опалення. Квартири в комплексі є на будь-який смак і розмір, метражі від 33 до 104 кв. м дозволяють вибрати те, що подобається. Є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. В них вже виконано базовий ремонт від забудовника.

Сам ЖК складається з чотирьох 25-поверхових будинків, розташованих за адресою провулок Балтійський, 23. Це Оболонський район Києва. Будують висотки по панельній технології, для стін використовують залізобетон.

Територія буде закритою від сторонніх, біля кожного будинку обіцяють стоянку, перші поверхи віддадуть під комерцію. До ТРЦ «Караван» від комплексу цілком можна прогулятися пішки, хоча це триватиме близько півгодини. По сусідству є супермаркет «Сільпо» і Куренівський ринок, кілька шкіл та садочків, куди дітей все-таки краще відвозити або водити самим.

Квартири в ЖК Navigator стоять 13 750–19 750 грн за квадратний метр, є розстрочка до грудня 2020 року.

 


 

Как экономить на отоплении квартиры. Энергоэффективные ЖК Киева

Автономное отопление, энергоэффективные фасадные решения, системы «умного дома» и другие фишки, которые помогут сэкономить на оплате коммунальных платежей, могут стать дополнительным фактором при выборе квартиры. Мы собрали самые интересные энергоэффективные ЖК столицы.

ЖК Tourbillon

Адрес: Соломенский район, ул. Протасов Яр/Николая Амосова
Цена: от 25 200 грн/кв. м

В жилом комплексе Tourbillon в Соломенском районе, между улицами Протасов Яр и Николая Амосова, запроектировано автономное отопление. Газовая крышная котельная (котлы немецкой марки Buderus) и индивидуальные тепловые пункты в каждой квартире, позволят не только избежать потерь при подаче тепла к дому, но и рационально потреблять энергоресурсы внутри комплекса.

Модульная системы остекления (элемент-фасад) — принципиально новое решение для фасадов жилых зданий в Украине. Модуль элементного фасада представляет собой сборную конструкцию, вертикальные габариты которой определяются высотой этажа — 3 метра, а горизонтальные составляют 1,5–1,8 метров. Алюминиевые системы — легкие, но очень прочные конструкции с максимальными теплоизоляционными свойствами и самым высоким классом герметичности.

Важное преимущество системы — предварительная сборка модулей на производстве, что обеспечивает высокое качество конструкции. В сочетании с двухкамерными стеклопакетами из закаленного 10 мм стекла с мультифункциональным и энергосберегающим напылением панорамные фасады обеспечат потрясающие видовые характеристики и необходимый уровень инсоляции, существенно снизят затраты на освещение, отопление и кондиционирование помещений.

Новостройка бизнес-класса будет состоять их трех высоток по 32 этажа каждая, которые объединяет общая стилобатная часть. В ней откроются магазины, ресторан, четырехэтажный паркинг, супермаркет, консьерж-сервис.

На данный момент купить в ЖК Tourbillon можно однокомнатную, двухкомнатную, трехкомнатную или двухуровневую квартиру, а также легко объединить две планировки в одну. Застройщик предлагает квадратный метр по цене 25 200–38 500 грн, а также рассрочку на 2 года.

ЖК SKY AVENUE

Адрес: Соломенский район, ул. Народного Ополчения
Цена: от 22 031грн/кв. м

Жилой комплекс комфорт-класса ЖК SKY AVENUE — проект компаний «Интергал-Буд» и «Укрбуд» — предлагает диджитал-решения для существенной экономии энергозатрат. С помощью системы «умного дома» CLAP можно экономить до 40% на коммунальные платежи ежемесячно. Датчики следят за температурой в помещении, настраивают режимы отопления в квартире, а вы сможете в один клик оплачивать счета онлайн.

Расположена новостройка в Соломенском районе по улице Народного Ополчения, в нескольких минутах ходьбы от Севастопольской площади. Здесь есть все, что нужно для жизни современному человеку: собственный торговый центр, собственный трехэтажный детский садик, внутренний зеленый двор с местами для отдыха и прогулок, система велодорожек длиной 1 900 м, велопаркинг, роллердром, тренажерный зал с бассейном, променад с фонтаном.

Автомобилисты будут рады узнать, что в ЖК SKY AVENUE предусмотрен подземный паркинг. Важная особенность комплекса — концепция «двор без машин».

Всего в комплексе планируют построить шесть домов по 16 этажей. Здания возводят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утеплитель — минвата.

На данный момент купить квартиру в ЖК SKY AVENUE можно по цене 22 031–26 650 грн/кв.м. Есть рассрочка и возможность оформить кредит.

ЖК Edeldorf

Адрес: Печерский район, ул. Старонаводницкая
Цена: от 28 773 грн/кв. м

Разумная бережливость и экономия присуща инвесторам в недвижимость бизнес-класса, которые требовательны к жилым комплексам данного сегмента. Именно поэтому в ЖК Edeldorf позаботились об энергоэффективности комплекса и о счетах за коммунальные платежи. Отапливаться жилой комплекс в холодную пору года будет собственной котельной каскадного типа, которая расположена на кровле стилобата. Благодаря этому коммунальные платежи в отопительный сезон будут существенно меньше, так как температура подачи тепла будет регулироваться в зависимости от температуры воздуха за окном.

Также в квартирах будет индивидуальная теплоразводка, установлены высокоэффективные стальные радиаторы с двойной теплоотдачей и «умные» тепловые счетчики. Поэтому резиденты комплекса будут платить только за фактически потребленное тепло. Дополнительные факторы, повышающие энергоэффективность комплекса — утепление наружных стен из красного керамического кирпича минеральной ватой и навесной вентилируемый фасад, а также энергосберегающие окна.

Новостройка расположена по адресу ул. Старонаводницкая, 42. Это сердце Печерска. Близость парковой зоны станет преимуществом: живя вблизи к деловому и культурному центру столицы, вы также сможете наслаждаться прогулками по Печерскому парку, Ботаническому саду, любоваться из окна пейзажами на Киево-Печерскую Лавру, Днепр и Родину-Мать.

В ЖК Edeldorf два 26-этажных дома, которые стоят на общем стилобате. На его кровле создадут лаунж-зону для резидентов, обустроят детские и спортивные площадки, места для отдыха, дорожки для прогулок. В самой стилобатной части будут коммерческие площади под супермаркет, фитнес-центр, ресторан, а также офисные помещения. Купить квартиру в ЖК Edeldorf можно разной квадратуры от 44 до 176 кв. м. Есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые на последних этажах. Квадратный метр стоит от 28 773 до 53 385 грн. Есть рассрочка на 36 месяцев.

ЖК Navigator

Адрес: Оболонский район, переулок Балтийский
Цена: от 13 750 грн/кв. м

Автономная система отопления, вентилируемый фасад HOSTROCK и энергосберегающие окна REHAU должны помочь жителям новостройки эконом-класса ЖК Navigator сохранить тепло в их квартирах и минимизировать платежки за отопление. Квартиры в комплексе есть на любой вкус и размер, метражи от 33 до 104 кв.м позволяют выбрать то, что нравится. Есть однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные квартиры. В них уже выполнен базовый ремонт от застройщика.

Сам ЖК состоит из четырех 25-этажных домов, расположенных по адресу переулок Балтийский, 23. Это Оболонский район Киева. Строят высотки по панельной технологии, для стен используют железобетон.

Территория будет закрыт от посторонних, возле каждого дома обещают стоянку, первые этажи отдадут под коммерцию. К ТРЦ «Караван» от комплекса вполне можно прогуляться пешком, хотя это и займет порядка получаса. По соседству есть супермаркет «Сильпо» и Куреневский рынок, несколько школ и садиков, куда детей все-таки лучше отвозить или водить самим.

Квартиры в ЖК Navigator стоят 13 750–19 750 грн за квадратный метр, есть рассрочка до декабря 2020 года.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх