Видові квартири: 4 новобудови Києва

19 августа 2019

 Автор: Ганна Переверзєва

Видові квартири в ЖК Києва виходять, якщо забудовнику пощастило з місцем, він правильно підійшов до питання скління в квартирах, будинок стоїть на узвишші і досить високий сам по собі. Іноді панорамні вікна дивляться на сусідів, що не дуже приємно. Ми ж підібрали ЖК Києва, в яких з вікон квартири відкривається цікавий вид.

Житловий квартал POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна:від 22 250 грн/кв. м

Панорамний вид на парк ім. Пушкіна, Політехнічний університет, який вважають однією з визначних пам'яток Києва, а також територію Зоопарку, яка теж засаджена деревами, отримають мешканці житлового кварталу бізнес-класу POETICA. Розташований він у Шевченківському районі столиці за адресою Дегтярівська, 25а.

За рахунок панорамного скління квартири вийшли світлі, а грамотне зонування приміщень позбавляє вас від нераціонального використання квадратних метрів.

Видові квартири в POETICA будуть на всіх середніх і верхніх поверхах. У першій черзі житлового кварталу по плану будують чотири будинки по 26 житлових поверхів кожен. Квартири є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та дворівневі — вони розмістилися на верхніх поверхах. Всього архітектори розробили 52 варіанта планувань для різних категорій покупців.

У стилобатній частини комплексу буде вся необхідна інфраструктура, а саме супермаркет, спортзал, дитячий центр розвитку, SPA-салони та салони краси, ресторани і медичні установи. Забудовник подбав і про дитячі та спортивні майданчики, місцях для відпочинку, а також розмежування потоків. Двір зроблять закритим для авто.

Заплановане введення в експлуатацію 3 і 4 секцій — 4 кв. 2020 року, 1 і 2 секцій — 4 кв. 2021 року. Надається розстрочка до заявленого введення в експлуатацію відповідної секції з мінімальним початковим внеском від 30%. Вартість квадратного метра в житловому кварталі POETICA від 22 250 грн/кв. м.

ЖК Edeldorf

Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 42
Ціна: від 29 000 грн/кв. м

ЖК Edeldorf — один з ключових проектів компанії Edelburg Development. Новобудова бізнес-класу зводиться на Печерську в районі Царського села. Комплекс примітний зручним місцем розташування до ділової та культурної активності міста, а також розкішними і захищеними видами з вікон. Уже з позначки четвертого поверху резиденти комплексу зможуть милуватися мальовничими пейзажами на Києво-Печерську Лавру, низьку забудову Царського села, Дніпро і монумент «Батьківщина-мати». Власне, це ті «види з листівок», за якими і впізнають нашу столицю.

ЖК складається з двох будинків, об'єднаних загальним стилобатом. У ньому розміститься 3-рівневий паркінг, супермаркет, спортклуб, центр дитячого розвитку, ресторан та офісні приміщення. У підземному паркінгу будуть також зарядні станції для електрокарів, а на першому поверсі комплексу — спеціальна ванна кімната для миття лап домашніх улюбленців після прогулянки.

Важливо, що потоки людей розмежовуватимуться, не порушуючи приватність резидентів. Покрівля стилобату буде експлуатованою. На ній облаштують дитячий і спортивний майданчики, доріжки для прогулянок, місця для відпочинку та лаунж-зону. По периметру остання буде огороджена прозорим шумопоглинальним екраном.

У просторому лобі на 400 кв. м передбачили кілька функціональних зон. Тут можна провести бізнес-зустріч, переговори або конференцію, відпочити з чашкою кави або поспілкуватися з друзями.

У ЖК Edeldorf буде свій консьєрж-сервіс, головне завдання якого буде підібрати максимально персоналізований і адаптований підхід під конкретні запити резидентів.

Адреса — вул. Старонаводницька, 42. Заявлене введення в експлуатацію — 4 кв. 2020 року, є можливість оформити розстрочку на 36 місяців з 25% першого внеску. Квадратний метр наразі коштує 29 000 грн.

Міні-місто Svitlo Park

Адреса: Голосіївський район, Наддніпрянське шосе, 2а
Ціна: від 18 150грн/кв. м

Урочище Покол — це частина Голосіївського ландшафтного парку. Тут досить різноманітних листяних дерев, свій водоспад, водний канал довжиною близько 2 км і рибне господарство. По сусідству з ним будують масштабний проект комфорт-класу Svitlo Park, який перетвориться на справжнє міні-місто на кордоні Печерського і Голосіївського районів столиці. Будинки тут будуть різної поверховості від 10 до 26 поверхів. Більшість квартир в комплексі мають прекрасні видові характеристики. Так, покупець може вибрати квартиру з видом на красиву зелену Лису гору, яка відмінно проглядається вже з третіх поверхів. З іншого боку відкриваються види на річковий канал, Дніпро, Лівий берег і веселки після дощу в післяобідній час. Для торцевих квартир будинків першої черги також доступні ексклюзивні види на Печерськ і Батьківщину-матір. А власники квартир, що дивляться у двір, отримають прекрасний вид на справжній парк, який буде замість звичайних дворів.

За рахунок панорамного скління і досить великих вікон квартири в комплексі вийшли не тільки добре інсоліровані, а й видові. Планування в комплексі різноманітні і представлені великою кількістю варіантів однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних і дворівневих квартир на верхніх поверхах. Вся територія міні-міста поруч з Печерськом займає площу в 20,2 га, де буде продумана до дрібниць вся необхідна інфраструктура. Для жителів комплексу запроектовані сім дитячих садків, загальноосвітня школа, супермаркет, спортивний центр з басейном, кабінети сімейного лікаря, підземний та наземний паркінги загальною сумою на 3 109 місць. Для тих, хто їздить на електрокарах, передбачили можливість установки спеціальної розетки безпосередньо на своєму паркомісці, а для власників велосипедів продумали не тільки велодоріжки, але і місця для їх зберігання. На території, де буде свій парк, розмістяться дитячі, спортивні, ігрові майданчики, бігові і велодоріжки, лаунж-зони і тихі майданчики для прогулянок мам з грудними дітьми, місця для барбекю і майданчики для вигулу домашніх вихованців.

Адреса новобудови — Наддніпрянське шосе, 2а. Найближча до введення 1 черга повинна бути здана в 4 кв. 2019 року. Наразі квадратний метр в ЖК Svitlo Park коштує 18 150–20 950 грн. Є можливість оформити розстрочку терміном до 6 років з мінімальним першим внеском від 10%.

ЖК Володимирський

Адреса: Голосіївській район, вул. Антоновича, 109
Ціна: від 34 700 грн за кв.м

Новобудова бізнес-класу в Голосіївському районі столиці ЖК «Володимирський» розташована по вулиці Антоновича, 109, в самому центрі Києва. Будинок висотою в 24 поверхи за рахунок панорамного скління отримав видові квартири на середніх і верхніх поверхах. Мешканці зможуть спостерігати за панорамою міста, побачити Київ у різний час доби з вікон своїх квартир.

У ЖК буде встановлена ​​система «розумний дім», яка передає на смартфон власника дані з камер відеоспостереження, до смартфону підключена система домофонів, контроль споживання енергоресурсів, пожежної безпеки і контроль доступу.


Консьєрж-сервіс, який розміститься в стильному лобі, виконає будь-яке доручення мешканців. На перших трьох поверхах відведені комерційні приміщення для максимальної наповненості комплексу всіма необхідними функціями: тут будуть магазини, офіси, салони краси. фітнес-центр та інші сервісні послуги.
На даний момент квадратний метр в ЖК Володимирський коштує 34 700 - 45 500 грн, в продажу є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири. Можна оформити розстрочку або кредит на квартиру. На 5 квартир в ЖК зараз діє знижка в 450 000 грн.

 

 


 

Видовые квартиры: 4 новостройки Киева

Видовые квартиры в ЖК Киева получаются, если застройщику повезло с местом, он правильно подошел к вопросу остекления в квартирах, дом стоит на возвышении и достаточно высокий сам по себе. Иногда панорамные окна смотрят на соседей, что не очень приятно. Мы же подобрали ЖК Киева, в которых из окон вашей квартиры открывается интересный вид.

Жилой квартал POETICA

Адрес: Шевченковский район, ул. Дегтяревская, 25а
Цена: от 22 250 грн/кв. м

Панорамный вид на парк им. Пушкина, Политехнический университет, который считают одной из достопримечательностей Киева, а также территорию Зоопарка, которая тоже засажена деревьями, получат жители жилого квартала бизнес-класса POETICA. Расположен он в Шевченковском районе столицы по адресу Дегтяревская, 25а.

За счет панорамного остекления квартиры получились светлые, а грамотное зонирование помещений избавляет вас от нерационального использования квадратных метров.

Видовые квартиры в POETICA будут на всех средних и верхних этажах. В первой очереди жилого квартала по плану строят четыре дома по 26 жилых этажей каждый. Квартиры есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, четырехкомнатные и двухуровневые — они разместились на верхних этажах. Всего архитекторы разработали 52 варианта планировок для разных категорий покупателей.

В стилобатной части комплекса будет вся необходимая инфраструктура, а именно супермаркет, спортзал, детский центр развития, SPA-салоны и салоны красоты, рестораны и медицинские учреждения. Застройщик позаботился и о детских и спортивных площадках, местах для отдыха, а также разграничении потоков. Двор сделают закрытым для авто.

Плаируемый ввод в эксплуатацию 3 и 4 секций — 4 кв. 2020 года, 1 и 2 секций — 4 кв. 2021 года. Предоставляется рассрочка до заявленного ввода в эксплуатацию соответствующей секции с минимальным первоначальным взносом от 30%. Стоимость квадратного метра в жилом квартале POETICA от 22 250 грн/кв. м. 

ЖК Edeldorf

Адрес: Печерский район, ул. Старонаводницкая, 42
Цена: от 29 000 грн/кв. м

ЖК Edeldorf — один из ключевых проектов компании Edelburg Development. Новостройка бизнес-класса возводится на Печерске в районе Царского села. Комплекс примечателен удобным месторасположением к деловой и культурной активности города, а также роскошными и защищенными видами из окон. Уже с отметки четвертого этажа резиденты комплекса смогут любоваться живописными пейзажами на Киево-Печерскую Лавру, низкую застройку Царского села, Днепр и монумент «Родина-мать». Собственно, это те «открыточные виды», по которым и узнают нашу столицу.

ЖК состоит из двух домов, объединенных общим стилобатом. В нем разместится 3-уровневый паркинг, супермаркет, спортклуб, центр детского развития, ресторан и офисные помещения. В подземном паркинге будут также зарядные станции для электрокаров, а на первом этаже комплекса — специальная ванная комната для мытья лап домашним любимцам после прогулки. 

Примечательно, что потоки людей будут разграничиваться, не нарушая приватность резидентов. Кровля стилобата будет эксплуатируемой. На ней обустроят детскую и спортивную площадки, дорожки для прогулок, места для отдыха и лаунж-зону. По периметру последняя будет ограждена прозрачным шумопоглощающим экраном.

В просторном лобби на 400 кв. м предусмотрели несколько функциональных зон. Здесь можно провести бизнес-встречу, переговоры или конференцию, отдохнуть с чашкой кофе или пообщаться с друзьями.

В ЖК Edeldorf будет свой консьерж-сервис, главное задание которого будет подобрать максимально персонализированный и адаптированный подход под конкретные запросы резидентов.

Адрес — ул. Старонаводницкая, 42. Заявленный ввод в эксплуатацию — 4 кв. 2020 года, есть возможность оформить рассрочку на 36 месяцев с 25% первого взноса. Квадратный метр на данный момент стоит 29 000 грн.

Мини-город Svitlo Park

Адрес: Голосеевский район, Надднепрянское шоссе, 2а
Цена: от 18 150грн/кв. м

Урочище Покол — это часть Голосеевского ландшафтного парка. Здесь достаточно разнообразных лиственных деревьев, свой водопад, водный канал длиной около 2 км и рыбное хозяйство. По соседству с ним строят масштабный проект комфорт-класса Svitlo Park, который превратится в настоящий мини-город на границе Печерского и Голосеевского районов столицы. Дома здесь будут разной этажности от 10 до 26 этажей. Большинство квартир в комплексе имеют прекрасные видовые характеристики. Так, покупатель может выбрать квартиру с видом на красивую зеленую Лысую гору, которая отлично просматривается уже с третьих этажей. С другой стороны открываются виды на речной канал, Днепр, Левый берег и радуги после дождя в послеобеденное время. Для торцевых квартир домов первой очереди также доступны эксклюзивные виды на Печерск и Родину-мать. А владельцы квартир, смотрящих во двор, получат прекрасный вид на настоящий парк, который будет вместо обычных дворов.

За счет панорамного остекления и достаточно больших окон квартиры в комплексе получились не только хорошо инсолированными, но и видовыми. Планировки в комплексе разнообразны и представлены большим количеством вариантов однокомнатных, двухкомнатных, трехкомнатных и двухуровневых квартир на верхних этажах. Вся территория мини-города рядом с Печерском занимает площадь в 20,2 га, где будет продумана до мелочей вся необходимая инфраструктура. Для жителей комплекса запроектированы семь детских садиков, общеобразовательная школа, супермаркет, спортивный центр с бассейном, кабинеты семейного врача, подземный и наземный паркинги общей суммой на 3 109 мест. Для тех, кто ездит на электрокарах, предусмотрели возможность установки специальной розетки непосредственно на своем паркоместе, а для собственников велосипедов продумали не только велодорожки, но и места для их хранения. На территории, где будет свой парк, разместятся детские, спортивные, игровые площадки, беговые и велодорожки, лаунж-зоны и тихие площадки для прогулок мам с грудными детками, места для барбекю и площадки для выгула домашних питомцев.

Адрес новостройки — Надднепрянское шоссе, 2а. Ближайшая к вводу 1 очередь должна быть сдана в 4 кв. 2019 года. На данный момент квадратный метр в ЖК Svitlo Park стоит 18 150–20 950 грн. Есть возможность оформить рассрочку сроком до 6 лет с минимальным первым взносом от 10%. 

ЖК Владимирский

Адрес: Голосеевский район, ул. Антоновича, 109
Цена: от 34 700 грн за кв.м

Новостройка бизнес-класса в Голосеевском районе столицы ЖК «Владимирский» расположена по улице Антоновича, 109, в самом центре Киева. Дом высотой в 24 этажа за счет панорамного остекления получил видовые квартиры на средних и верхних этажах. Жители смогут наблюдать за панорамой города, увидеть Киев в разное время суток из окон своих квартир.

В ЖК будет установлена система «умный дом», которая передает на смартфон владельца данные из камер видеонаблюдения, к смартфону подключена система домофонов, контроль потребления энергоресурсов, пожарной безопасности и контроль доступа.
Консьерж-сервис, который разместится в стильном лобби, выполнит любое поручение жильцов. На первых трех этажах отведены коммерческие помещения для максимальной наполненности комплекса всеми необходимыми функциями: здесь будут магазины, офисы, салоны красоты. фитнес-центр и другие сервисные услуги.
На данный момент квадратный метр в ЖК Владимирский стоит 34 700 — 45 500 грн, в продаже есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные квартиры. Можно оформить рассрочку или кредит на квартиру. На 5 квартир в ЖК сейчас действует скидка в 450 000 грн.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх