На етапі котловану: 4 новобудови Києва

15 августа 2019

Автор: Ганна Переверзєва

Інвестиційна привабливість житлового комплексу на старті зрозуміла всім. В процесі будівництва квартири в ЖК подорожчають і надалі, якщо захочете продати свою житлоплощу, вийде непогано заробити. В середньому зростання з моменту старту до введення в експлуатацію досягає 30–60% в залежності від проекту. До того ж, якщо купуєте для себе, на етапі котловану вдасться знайти хороші ЖК з прийнятною ціною квадрата. Адже ви фактично зариваєте свої гроші в землю. Це додатковий ризик, але він виправданий. Ми підібрали цікаві ЖК на етапі котловану в Києві.

Житловий квартал POETICA

Адреса: Шевченківський район, Дегтярівська, 25а
Ціна: від 22 250 грн/кв. м

Проект бізнес-класу девелопера ENSO обіцяє стати одним з найбільш амбітних ЖК бізнес-класу в Шевченківському районі столиці. Розташований в районі вулиць Дегтярівській і О. Теліги, він стане новим обличчям мікрорайону за рахунок самобутньої архітектури, навісних фасадних рішень і панорамного скління.

Чотири будинки по 26 поверхів будують за монолітно-каркасною технологією з використанням цегли для стін і мінеральної вати для утеплення фасадів. Наразі в активній фазі будівництва знаходяться 3 і 4 секції — вони заявлені до введення в 4 кв. 2020 року, на 1 і 2 секціях будинку зараз ведуться підготовчі роботи на етапі котловану — планований термін введення в експлуатацію — 4 кв. 2021 року.

Загальною для всіх чотирьох секцій буде стилобатна частина, в якій, згідно з концепцією комплексу, будуть розміщені всі необхідні торгові, побутові та сервісні об'єкти.

У POETICA буде супермаркет торгової мережі NOVUS, спортзал з усіма необхідними тренажерами, дитячий центр розвитку, SPA-салони та салони краси, ресторани, медичні установи.

При розробці комплексу запроектували дитячі та спортивні зони, місця для відпочинку та лаунж-зони, кімнати матері і дитини, а також пішохідні та велосипедні доріжки.

Територія житлового комплексу буде закритою і охороняється, згідно з концепцією, тут буде двір, закритий від авто. Передбачено підземний і гостьовий паркінги. У новобудові буде електронна пропускна система, а також охорона і відеоспостереження.

На момент написання статті квадратний метр в POETICA можна придбати за ціною від 22 250 грн/кв. м.

ЖК Washington Concept House

Адреса: Печерський район, вул. Лабораторна, 12
Ціна: від 47 700/кв. м

Стартували продажі в ЖК бізнес-класу Washington Concept House в Печерському районі столиці за адресою вул. Лабораторна, 12. Це проект компанії Saga Development, який складається з одного будинку в 22 поверхи заввишки.

Це буде перший в Києві будинок з динамічними фасадами. Зовнішній вигляд будівлі буде змінюватися в залежності від кута зору. Все завдяки нестандартній технології обробки фасаду: кольорова напівдзеркальна плитка, покладена під різними кутами, створює ефект мерехтіння. Його підсилюють панорамні вікна, які виступають назовні на кілька сантиметрів.

Нетривіальна архітектура і різна висота секцій дозволила спроектувати на середніх поверхах просторі тераси з озелененням.

Washington Concept House позиціонують як будинок для гурманів: тут буде обладнаний винний льох з індивідуальними сейфами для пляшок, сигарний лаунж, домашній кінотеатр для жителів комплексу.

Послуга «особистий кухар» позбавить від турбот з приготування їжі: керуюча компанія буде співпрацювати з кращими ресторанами Києва.

У ЖК Washington Concept House буде своя система «розумний дім» з датчиками температури і руху в приміщеннях загального користування. Всі поверхи, хол і прибудинкова територія будуть під цілодобовим відеоспостереженням, а доступ до камер свого поверху і двору можна отримати через мобільний додаток SFERA. У всіх квартирах уже будуть встановлені датчики задимлення і затоплення. При спрацьовуванні датчиків задимлення буде подаватися сигнал керуючому будинку, а якщо спрацюють датчики затоплення, водопостачання квартири буде автоматично заблоковано. Інші функції системи «розумна квартира» можна встановити за бажанням.

Наразі квадратний метр в новобудові Washington Concept House коштує 47 700–80 350 грн. Заявлене введення в експлуатацію — 3 кв. 2021 року.

ЖК 044

Адреса: Подільський район, вул. Кирилівська, 37, 37а
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

Другий будинок проекту з нетривіальною назвою ЖК 044 в Подільському районі столиці зараз на етапі підготовчих робіт. Заявлений термін введення в експлуатацію — 2 кв. 2020 року. До слова, такі ж дати стоять по першому дому, який зараз будується.

 

Новобудова бізнес-класу розташована за адресою Кирилівська, 37, 37а. За проектом тут буде два будинки, які будує компанія Kiev Development Group. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни виконуються з керамоблока, утеплювачем для стін служить мінеральна вата. Фасади оформлені в скандинавському стилі.

Двір буде вільним від авто, в квартирах автономне опалення, на перших поверхах відведені комерційні приміщення. Тут будуть магазини, кафе, хімчистка та інші сервісні об'єкти.

Квадратний метр в ЖК 044 зараз коштує 32 900–41 050 грн, є можливість оформити розстрочку до червня 2020 року з мінімальним першим внеском від 15%. Крім того, доступний кредит на квартиру. Купити квартиру від забудовника в ЖК 044 можна в однокімнатному, двокімнатному і трикімнатному планувальному варіанті.

ЖК 4 сезони

Адреса: Голосіївський район, вул. Михайла Максимовича, 3г
Ціна: від 18 500 грн/кв. м 

У ЖК «4 сезони», який можна назвати довгограючим проектом, зараз ведуться підготовчі роботи по 1 секції 4 будинку і по 2-4 секції цього ж будинку. Весь будинок обіцяють здати до 4 кв. 2022 року. Адреса новобудови — вул. Михайла Максимовича, 3г. Це Голосіївським район столиці.

У житловому комплексі комфорт-класу буде чотири будинки різної висоти — 23, 25–26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, утеплюють фасади мінеральною ватою.

У ЖК є стоянка і підземний паркінг на 310 місць. Всього в комплексі 1 279 квартир.

Перший поверх кожного будинку відведено під комерцію. Тут можуть бути магазини, офісні приміщення, сервісні об'єкти. На території ЖК є дитячий сад, майданчики для малюків і занять спортом. Неподалік розташований Голосіївський парк, до якого можна дійти за 10 хвилин.

Квартири є однокімнатні, двокімнатні та дворівневі. Детальніше про планування можна дізнатися на сайті ЖК. Квадратний метр в квартирах в ЖК 4 сезони коштує 18 500–25 500 грн.

Детальніше про комплекс і інфраструктурі дивіться в нашому випуску До метро.

 


 

На этапе котлована: 4 новостройки Киева

Инвестиционная привлекательность ЖК на старте понятна всем. В процессе строительства квартиры в ЖК подорожают и в последствии, если захотите продать свою жилплощадь, получится неплохо заработать. В среднем рост с момента старта до ввода в эксплуатацию достигает 30–60% в зависимости от проекта. К тому же, если покупаете для себя, на этапе котлована удастся найти хорошие ЖК с приемлемой ценой квадрата. Ведь вы фактически зарываете свои деньги в землю. Это дополнительный риск, но он оправдан. Мы подобрали интересные ЖК на этапе котлована в Киеве.

Жилой квартал POETICA

Адрес: Шевченковский район, Дегтяревская, 25а
Цена: от 22 250 грн/кв. м

Проект бизнес-класса девелопера ENSO обещает стать одним из самых амбициозных ЖК бизнес-класса в Шевченковском районе столицы. Расположенный в районе улиц Дегтяревской и О. Телиги, он станет новым лицом микрорайона за счет самобытной архитектуры, навесных фасадных решений и панорамного остекления.

Четыре дома по 26 этажей строят по монолитно-каркасной технологии с использованием кирпича для стен и минеральной ваты для утепления фасадов. На данный момент в активной фазе строительства находятся 3 и 4 секции — они заявлены к вводу в 4 кв. 2020 года, на 1 и 2 секциях дома сейчас ведутся подготовительные работы на этапе котлована — планируемый срок ввода в эксплуатацию — 4 кв. 2021 года.

Общей для всех четырех секций будет стилобатная часть, в которой, согласно концепции комплекса, будут размещены все необходимые торговые, бытовые и сервисные объекты.

В POETICA будет супермаркет торговой сети NOVUS, спортзал со всеми необходимыми тренажерами, детский центр развития, SPA-салоны и салоны красоты, рестораны, медицинские учреждения.

При разработке комплекса запроектировали детские и спортивные зоны, места для отдыха и лаунж-зоны, комнаты матери и ребенка, а также пешеходные и велосипедные дорожки. 

Территория жилого комплекса будет закрытой и охраняемой, согласно концепции, здесь будет двор, закрытый от авто. Предусмотрен подземный и гостевой паркинги. В новостройке будет электронная пропускная система, а также охрана и видеонаблюдение.

На момент написания статьи квадратный метр в POETICA можно приобрести по цене от 22 250 грн/кв. м. 

ЖК Washington Concept House

Адрес: Печерский район, ул. Лабораторная, 12
Цена: от 47 700 грн/кв. м

Стартовали продажи в ЖК бизнес-класса Washington Concept House в Печерском районе столицы по адресу ул. Лабораторная, 12. Это проект компании Saga Development, который состоит из одного дома в 22 этажа высотой.

Это будет первый в Киеве дом с динамичными фасадами. Внешний вид здания будет меняться в зависимости от угла зрения. Все благодаря нестандартной технологии отделки фасада: цветная полузеркальная плитка, положенная под разными углами, создает эффект мерцания. Его усиливают панорамные окна, которые выступают наружу на несколько сантиметров.

Нетривиальная архитектура и разная высота секций позволила спроектировать на средних этажах просторные террасы с озеленением. 

Washington Concept House позиционируют как дом для гурманов: тут будет оборудованный винный погреб с индивидуальными сейфами для бутылок, сигарный лаунж, домашний кинотеатр для жителей комплекса.

Услуга «личный повар» избавит от хлопот по приготовлению еды: управляющая компания будет сотрудничать с лучшими ресторанами Киева. 

В ЖК Washington Concept House будет своя система «умный дом» с датчиками температуры и движения в помещениях общего пользования. Все этажи, холл и придомовая территория будут под круглосуточным видеонаблюдением, а доступ к камерам своего этажа и двора можно получить через мобильное приложение SFERA. Во всех квартирах уже будут установлены датчики задымления и затопления. При срабатывании датчиков задымления будет подаваться сигнал управляющему дома, а если сработают датчики затопления, водоснабжение квартиры будет автоматически заблокировано. Другие функции системы «умная квартира» можно установить по желанию.

На данный момент квадратный метр в новостройке Washington Concept House стоит 47 700–80 350 грн. Заявленный ввод в эксплуатацию — 3 кв. 2021 года.

ЖК 044

Адрес: Подольский район, ул. Кирилловская, 37, 37а
Цена: от 32 900 грн/ кв. м

Второй дом проекта с нетривиальным названием ЖК 044 в Подольском районе столицы сейчас на этапе подготовительных работ. Заявленный срок ввода в эксплуатацию — 2 кв. 2020 года. К слову, такие же даты стоят по первому дому, который сейчас строится.

Новостройка бизнес-класса расположена по адресу Кирилловская, 37, 37а. По проекту здесь будет два дома, которые строит компания Kiev Development Group. Дома возводят по монолитно-каркасной технологии, стены выполняются из керамоблока, утеплителем для стен служит минеральная вата. Фасады оформлены в скандинавском стиле.

Двор будет свободным от авто, в квартирах автономное отопление, на первых этажах отведены коммерческие помещения. Здесь будут магазины, кафе, химчистка и другие сервисные объекты.

Квадратный метр в ЖК 044 сейчас стоит 32 900–41 050 грн, есть возможность оформить рассрочку до июня 2020 года с минимальным первым взносом от 15%. Кроме того, доступен кредит на квартиру. Купить квартиру от застройщика в ЖК 044 можно в однокомнатном, двухкомнатном и трехкомнатном планировочном варианте.

ЖК 4 сезона

Адрес: Голосеевский район, ул. Михаила Максимовича, 3г
Цена: от 18 500 грн/кв. м

В ЖК «4 сезона», который можно назвать долгоиграющим проектом, сейчас ведутся подготовительные работы по 1 секции 4 дома и по 2-4 секции этого же дома. Все здание обещают сдать до 4 кв. 2022 года. Адрес новостройки — ул. Михайла Максимовича, 3г. Это Голосеевским район столицы.

В жилом комплексе комфорт-класса будет четыре дома разной высоты — 23, 25–26 этажей. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, утепляют фасады минеральной ватой.

В ЖК есть стоянка и подземный паркинг на 310 мест. Всего в комплексе 1279 квартир.

Первый этаж каждого дома отведен под коммерцию. Здесь могут быть магазины, офисные помещения, сервисные объекты. На территории ЖК есть детский сад, площадки для малышей и занятий спортом. Неподалеку расположен Голосеевский парк, до которого можно дойти за 10 минут.

Квартиры есть однокомнатные, двухкомнатные и двухуровневые. Детальнее о планировках можно узнать на сайте ЖК. Квадратный метр в квартирах в ЖК 4 сезона стоит 18 500–25 500 грн.

Детальнее о комплексе и инфраструктуре смотрите в нашем выпуске До метро.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх