Купити квартиру в кредит. Новобудови Києва, де є іпотека

31 мая 2019

Автор: Ганна Переверзева

Іпотеки в Україні офіційно немає, але окремі забудовники потурбувались, щоб житло могло бути більш доступним для вас. Альтернативою стають іпотечні банківські програми під конкретного забудовника або ЖК. Сьогодні 3m2 розповість детальніше про окремі з них.

ЖК Абрикосовий

Адреса: Голосіївський район, вул. Жилянська
Ціна: від 17 450 грн/кв. м

Є можливість оформити кредит на купівлю квартири в новобудові ЖК «Абрикосовий» в Голосіївському районі від забудовника «Київміськбуд». Кредит можна оформити від «Крісталбанку» або «Укргазбанку». Перший внесок має бути від 30%, середні ставки за кредитом від 18,9 до 24% з вже з другого року. На перший рік діє навпаки дуже зручна відсоткова ставка.

Будують комплекс по вул. Жилянській. Він складається з трьох 26-поверхових будинків, в яких 2 останні поверхи — дворівневі квартири. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплення — мінеральна вата. Передбачений підземний паркінг на 288 місць і стоянка. Навколо комплексу з одного боку котеджні будинки, а з іншого — небагато низькоповерхових будиночків та лісопаркова смуга. Поруч є дитячі садочки, школи, магазини. На території передбачені ігрові і спортивні зони, місця для відпочинку. До станції метро «Теремки» пішки приблизно 15 хвилин.

Заявлений термін здачі в експлуатацію — 4 кв. 2020 року. У комплексі є 1-2-3-кімнатні та дворівневі квартири. Вартість квадратного метра становить 17 450—20 000 грн.

ЖК Камертон

Адреса: Шевченківський, вул. Річна, 4
Ціна: від 35 050 грн/кв. м

Купити квартиру в кредит в новобудові можна в ЖК бізнес-класу «Камертон» компанії «Фундамент». Кредит видає банк «Глобус» терміном на 20 років, перший внесок від 20%. Про деталі можна прочитати на сайті «Глобус Банка».

«Камертон» — це апартаменти преміум-класу у тихому центрі, на розі вул. Дмитріївської та Річної. Це буде один будинок з двох секцій. Висота секцій — 12 і 23 поверхи. Будують по монолітно-каркасній технології, стіни із цегли, а утеплювач — мінвата.

Територія будинка повністю закрита, встановлені камери по периметру, пости охорони. У лобі працюватиме консьєрж-сервіс. На рівні другого поверху розташований внутрішній сквер із ландшафтним дизайном. Територія розділена на активну та тиху зони. В активній зоні — дитячий майданчик та вільний Wi-Fi, в тихій — зелена алея з лавками для відпочинку. У новобудові є двоповерховий паркінг на 148 місць із велопарковкою.

На першому поверсі — ресторан авторської кухні, їжу можна замовити з доставкою прямо до дверей.

Заявлений термін здачі в експлуатацію — 2 кв. 2019 року. У продажі залишись двокімнатні та трикімнатні планування по ціні 35 050–61 350 грн/кв. м.

ЖК Метрополія Дарниця

Адреса: Дарницький район, вул. Сормовська, 3
Ціна: від 16 000 грн/кв. м

Кредит на купівлю квартири можна оформити в новобудові від девелопера «Контакт-Інвест» в Дарницькому районі столиці. Йдеться про ЖК «Метрополія Дарниця» по вул. Сормовська, 3. Деталі кредитування можна дізнатися безпосередньо у забудовника.

Це буде два будинка по 21 поверх заввишки. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з керамоблоку, утеплення з мінеральної вати. На першому поверсі обладнають спортивний зал з тренажерами. На прибудинковій території розмістяться спортивні майданчики, дитяча ігрова зона, місця для відпочинку та барбекю. Комплекс буде під цілодобовою охороною.

У ЖК є 1-2-3-кімнатні квартири, які готують до здачі в 1 кв. 2021 року. Квадратний метр коштує 16 000–18 000 грн.

ЖК Теремки

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Заболотного, 15
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

В ЖК комфорт-класу  «Теремки» від забудовника «Інтергал-Буд»що розташований за адресою вул. Академіка Заболотного, 15, ви можете купити квартиру, скориставшись програмою цільового роздрібного кредитування «Житло в кредит» для фізичних осіб. Іпотечна програма від 5,9% річних в національній валюті терміном до 20 років.

Тут буде 5 будинків по 25 поверхів заввишки з комфортними ергономічними плануваннями та панорамними видами на парк. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку. Для мешканців вже облаштовано 5 ГА лісопаркової зони відпочинку: прогулянкові алеї, дитячі майданчики, зони барбекю, альтанки тощо. Комплекс розташований в оточені Голосіївського лісу поряд із ВДНГ, парком Феофанія та Пирогово.

На перших поверхах будинків розмістяться: салон краси, аптека, банківське відділення, медичний заклад зі стоматологічним кабінетом, юридична консультація, супермаркет NOVUS, фітнес-клуб, центр розвитку дитини, школа іноземних мов.

Найближчий заявлений термін закінчення будівництва — 2 кв. 2019 року для 2 і 3 секції другого будинку. Тут є 1-2-3-кімнатні планувальні рішення. Квадратний метр коштує 15 500—27 200 грн. Є функція ремонту «під ключ» від забудовника.

 

Купить квартиру в кредит. Новостройки Киева, где есть ипотека

Ипотеки в Украине официально нет, но отдельные застройщики позаботились, чтобы жилье могло быть более доступным для вас. Альтернативой становятся ипотечные банковские программы под конкретного застройщика или ЖК. Сегодня 3m2 расскажет подробнее о некоторых из них.

ЖК Абрикосовый

Адрес: Голосеевский район, ул. Жилянская
Цена: от 17 450 грн/кв. м

Есть возможность оформить кредит на покупку квартиры в новостройке ЖК «Абрикосовый» в Голосеевском районе от застройщика «Киевгорстрой». Кредит можно оформить от «Кристалбанка» или «Укргазбанка». Первый взнос должен быть от 30%, средние ставки по кредиту от 18,9 до 24% уже со второго года. На первый год действует наоборот очень удобная процентная ставка.

Строят комплекс по ул. Жилянской. Он состоит из трех 26-этажных домов, в которых 2 последние этажи — двухуровневые квартиры. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, утепление — минеральная вата. Предусмотрен подземный паркинг на 288 мест и стоянка. Вокруг комплекса с одной стороны коттеджные дома, а с другой — немного малоэтажных домиков и лесопарковая полоса. Рядом есть детские сады, школы, магазины. На территории предусмотрены игровые и спортивные зоны, места для отдыха. До станции метро «Теремки» пешком примерно 15 минут.

Заявленный срок сдачи в эксплуатацию — 4 кв. 2020 года. В комплексе есть 1-2-3-комнатные и двухуровневые квартиры. Стоимость квадратного метра составляет 17 450–20 000 грн.

ЖК Камертон

Адрес: Шевченковский, ул. Речная, 4
Цена: от 35 050 грн/кв. м

Купить квартиру в кредит в новостройке можно в ЖК бизнес-класса «Камертон» компании «Фундамент». Кредит выдает банк «Глобус» сроком на 20 лет, первоначальный взнос от 20%. О деталях можно прочитать на сайте «Глобус Банка».

«Камертон» — это апартаменты премиум-класса в тихом центре, на углу ул. Дмитриевской и Речной. Это будет один дом из двух секций. Высота секций — 12 и 23 этажа. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утеплитель — минвата.

Территория дома полностью закрыта, установлены камеры по периметру, посты охраны. В лобби будет работать консьерж-сервис. На уровне второго этажа расположен внутренний сквер с ландшафтным дизайном. Территория разделена на активную и тихую зоны. В активной зоне — детская площадка и свободный Wi-Fi, в тихой — зеленая аллея со скамейками для отдыха. В новостройке есть двухэтажный паркинг на 148 мест с велопарковками.

На первом этаже — ресторан авторской кухни, еду можно заказать с доставкой прямо к двери.

Заявленный срок сдачи в эксплуатацию — 2 кв. 2019 года. В продаже остались двухкомнатные и трехкомнатные планирования по цене 35 050–61 350 грн/кв. м.

ЖК Метрополия Дарница

Адрес: Дарницкий район, ул. Сормовская, 3
Цена: от 16 000 грн/кв. м

Кредит на покупку квартиры можно оформить в новостройке от девелопера «Контакт-Инвест» в Дарницком районе столицы. Речь идет о ЖК «Метрополия Дарница» по ул. Сормовская, 3 Детали кредитования можно узнать непосредственно у застройщика.

Это будет два дома в 21 этаж каждый. Технология строительства — монолитно-каркасная, стены из керамоблоков, утепление из минеральной ваты. На первом этаже оборудуют спортивный зал с тренажерами. На придомовой территории разместятся спортивные площадки, детская игровая зона, места для отдыха и барбекю. Комплекс будет под круглосуточной охраной.

В ЖК есть 1-2-3-комнатные квартиры, которые готовят к сдаче в 1 кв. 2021 года. Квадратный метр стоит 16 000–18 000 грн.

ЖК Теремки

Адрес: Голосеевский район, ул. Академика Заболотного, 15
Цена: от 15 500 грн/кв. м

В ЖК «Теремки» от застройщика «Интергал-Буд» по адресу ул. Академика Заболотного, 15 вы можете купить квартиру, воспользовавшись программой целевого кредитования «Жилье в кредит» для физических лиц. Ипотечная программа под 5,9% годовых в национальной валюте сроком до 20 лет.

Здесь будет 5 домов по 25 этажей высотой. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока. На территории ЖК будут прогулочные зоны, детский сад, места для отдыха, подземный паркинг и спортивные площадки.

На первых этажах домов разместятся: салон красоты, аптека, банковское отделение, медицинское учреждение со стоматологическим кабинетом, юридическая консультация, продуктовый магазин, фитнес-клуб, центр развития ребенка, школа иностранных языков.

Ближайший заявленный срок окончания строительства — 2 кв. 2019 для 2 и 3 секции второго дома. Здесь есть 1-2-3-комнатные планировочные решения. Квадратный метр стоит 15 500–27 200 грн.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх