Кращі ЖК еліт-класу в Києві

25 июня 2019

Автор: Анна Переверзева

Підібрати житло еліт-класу часом складніше, ніж будь-яке інше. Адже покупець в цьому сегменті вимагає належний рівень комфорту, сервісу і якості, який не всі проекти можуть запропонувати. 3m2 підібрав новобудови еліт-класу в Києві, які точно не розчарують своїх мешканців.

ЖК Park Avenue VIP

Адреса: Голосіївський район, просп. Голосіївський, 58а
Ціна: від 60 650 грн/кв. м

Житловий комплекс Park Avenue VIP вже двічі був визнаний одним з кращих на міжнародному форумі EE Real Estate Forum & Project Awards. У 2016 і 2018 він був нагороджений в номінації «Житловий проект року».

Розташований комплекс в Голосіївському районі поруч з метро «Голосіївська» і «Деміївська». У трьох хвилинах ходьби від комплексу знаходиться найбільший зелений масив Києва — Голосіївський Парк імені Максима Рильського.

Комплекс реалізовувала міжнародна компанія Seven Hills. На сьогоднішній день всі будинки введені в експлуатацію. Одна з переваг проекту — повністю закрита територія від машин і сторонніх, охорона 24/7/365. Також у дворі розташовані дитячі майданчики з антитравматичним покриттям, місця для занять спортом і прогулянок. Для комфорту жителів на території працює школа раннього розвитку, супермаркет, ресторани, кондитерська, мангали, винний магазин, стоматологія, автомийка, закрита парковка. Найближчим часом очікується відкриття спорт-клубу преміум-класу з басейном.

Всі п'ять будинків побудовані за монолітно-каркасною технологією, в висоту вони досягають 21 поверху. У будинках останньої черги встановлені панорамні фасадні ліфти, які спускаються на всі три рівні підземного паркінгу.

У продажу залишилися однокімнатні та двокімнатні квартири в четвертому і п'ятому будинках за ціною від 60 650 до 92 300 грн за кв. м. До кінця літа діє пропозиція про розстрочку з мінімальним першим внеском від $10 000.

ЖК Престиж Хол

Адреса: Печерський район, вул. Анрі Барбюса, 37/1
Ціна: от 39 300грн/кв. м

Новобудова «Престиж Хол» розташована в Печерському районі за адресою вул. Анрі Барбюса, 37/1. Цей район вважається дорогим і престижним, тому будьте готові, що по сусідству є ще кілька подібних ЖК.

«Престиж Хол» — це один будинок на вісім секцій змінної поверховості 20, 22, 25 поверхів заввишки. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, а утеплювач — мінвата.

У ЖК 655 квартири і 663 місця в підземному дворівневому паркінгу. Територія закрита від авто і сторонніх, охорона передбачена 24 на 7. Є свій ресторан, клініка, дитяча і спортивні майданчики. У складі комплексу буде передбачений приватний дитячий садок. Озеленення прибудинкової території комплексу розроблено фахівцями в області ландшафтного дизайну.

У новобудові є 1-2-3-4-7-кімнатні квартири на будь-який смак з панорамними вікнами і видами на місто. Заявлене введення в експлуатацію — 2 кв. 2019 року. Квадратний метр зараз коштує 39 300–52 400 грн.

ЖК Obolon Residences

Адреса: Оболонський район, просп. Оболонський, 26
Ціна: від 51 050 грн/кв. м

В Оболонському районі столиці за адресою просп. Оболонський, 26 з'явиться своя новобудова еліт-класу — ЖК Obolon Residences. Це один будинок на три секції 24-26 поверхів заввишки. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з цегли, утеплення фасадів — мінеральна вата. У кожній секції передбачений дворівневий паркінг, потрапити в який можна ліфтом.

У новобудові реалізована система «розумний дім», яка охоплює всю технічну інфраструктуру і інженерію. Кожен власник квартири отримує доступ 24/7 до IP-домофону, лічильників електрики, консьєрж-сервісу, зв'язку з сервісною компанією, а також веб-камерам в зоні лобі, дитячого майданчика, дитячої кімнати і лаунж-зони.

Серед інфраструктури новобудови лаунж-зона на даху, спортзал, конференц-зал, пральня, п'ятизірковий консьєрж-сервіс, який виконає будь-яке доручення. У ЖК є 1-2-3-4-кімнатні та дворівневі квартири. Верхні поверхи зайняли пентхауси. Ціна квадратного метра 51 050–87 750 грн.

ЖК Crystal Park

Адреса: Шевченківський район, просп. Перемоги, 42
Ціна:від 44 500 грн/кв. м

Житловий комплекс еліт-класу Crystal Park розташований в Шевченківському районі за адресою просп. Перемоги, 42.

Це один будинок на сім секцій від 8 до 10 поверхів кожна. Зводять будівлю за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, а утеплення зовнішніх стін — мінвата.

Під будинком розташований дворівневий підземний паркінг, на перших поверхах розмістилися комерційні приміщення.

Комплекс знаходиться під охороною і відеоспостереженням 24/7, для комфорту мешканців працює консьєрж-сервіс, який готовий прийняти будь-яке доручення.

На території передбачений дитячий майданчик, тенісний корт, паркова зона, спортивний майданчик, велопарковка. У ЖК залишилися 1-3-4-5-кімнатні квартири за ціною 44 500–56 300 грн. Будинок уже введено в експлуатацію. Є розстрочка на 3 місяці з мінімальним першим внеском від 30%.


 

Лучшие ЖК элит-класса в Киеве

Подобрать жилье элит-класса порой сложнее, чем любое другое. Ведь покупатель в этом сегменте требует должный уровень комфорта, сервиса и качества, который не все проекты могут дать. 3m2 подобрал новостройки элит-класса в Киеве, в которых жители точно не разочаруются.

ЖК Park Avenue VIP

Адрес: Голосеевский район, просп. Голосеевский, 58а
Цена: от 60 650 грн/кв. м

Жилой комплекс Park Avenue VIP, уже дважды был признан одним из лучших на международном форуме EE Real Estate Forum & Project Awards. В 2016 и 2018 он был награжден в номинации «Жилой проект года».

Расположен комплекс в Голосеевском районе рядом с метро «Голосеевская» и «Демеевская». В трех минутах ходьбы от комплекса находится самый зеленый массив Киева — Голосеевский Парк имени Максима Рыльского.

Комплекс реализовывала международная компания Seven Hills. На сегодняшний день все дома очереди введены в эксплуатацию. Одно из преимуществ проекта — полностью закрытая территория от машин и посторонних, охрана 24/7/365. Также во дворе расположены детские площадки с антитравматическим покрытием, места для занятий спортом и прогулок. Для комфорта жителей на территории работает школа раннего развития, супермаркет, рестораны, кондитерская, мангалы, винный магазин, стоматология, автомойка, закрытая парковка. В ближайшее время ожидается открытие спорт-клуба премиум класса с бассейном.

Все пять домов построены по монолитно-каркасной технологии, в высоту они достигают 21 этажа. В домах последней очереди установлены панорамные фасадные лифты, которые спускаются на все три уровня подземного паркинга.

В продаже остались однокомнатные и двухкомнатные квартиры в четвертом и пятом домах по цене от 60 650 до 92 300 грн за кв. м. До конца лета действует предложение о рассрочке с минимальным первым взносом от $10 000.

ЖК Престиж Холл

Адрес: Печерский район, ул. Анри Барбюса, 37/1
Цена: от 39 300 грн/кв. м

Новостройка «Престиж Холл» расположена в Печерском районе по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1. Этот район считается дорогим и престижным, поэтому будьте готовы, что по соседству есть еще несколько подобных ЖК.

«Престиж Холл» — это один дом на восемь секций переменной этажности 20, 22, 25 этажей высотой. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утеплитель — минвата.

В ЖК 655 квартиры и 663 места в подземном двухуровневом паркинге. Территория закрыта от авто и посторонних, охрана предусмотрена 24 на 7. Есть свой ресторан, клиника, детская и спортивные площадки. В составе комплекса будет предусмотрен частный детский садик. Озеленение придомовой территории комплекса разработано специалистами в области ландшафтного дизайна.

В новостройке есть 1-2-3-4-7-комнатные квартиры на любой вкус с панорамными окнами и видами на город. Заявленный ввод в эксплуатацию — 2 кв. 2019 года. Квадратный метр сейчас стоит 39 300–52 400 грн.

ЖК Obolon Residences

Адрес: Оболонский район, просп. Оболонский, 26
Цена: от 51 050 грн/кв. м

В Оболонском районе столицы по адресу просп. Оболонский, 26 появится своя новостройка элит-класса — ЖК Obolon Residences. Это один дом на три секции 24-26 этажей высотой. Возводят здания по монолитно-каркасной технологии, стены выполнены из кирпича, утепление фасадов — минеральная вата. В каждой секции предусмотрена двухуровневый паркинг, попасть в который можно на лифте.

В новостройке реализована система «умный дом», которая охватывает всю техническую инфраструктуру и инженерию. Каждый собственник квартиры получает доступ 24/7 к IP-домофону, счетчикам электрики, консьерж-сервису, связи с сервисной компанией, а также веб-камерам в зоне лобби, детской площадки, детской комнаты и лаунж-зоны.

Среди инфраструктуры новостройки лаунж-зона на крыше, спортзал, конференц-зал, прачечная, пятизвездочный консьерж-сервис, который выполнит любое поручение. В ЖК есть 1-2-3-4-комнатные и двухуровневые квартиры. Верхние этажи заняли пентхаусы. Цена квадратного метра 51 050–87 750 грн.

ЖК Crystal Park

Адрес: Шевченковский район, просп. Победы, 42
Цена: от 44 500 грн/кв. м

Жилой комплекс элит-класса Crystal Park расположен в Шевченковском районе по адресу просп. Победы, 42.

Это один дом на семь секций от 8 до 10 этажей каждая. Возводят здание по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утепление наружных стен — минвата.

Под домом расположен двухуровневый подземный паркинг, на первых этажах разместились коммерческие помещения.

Комплекс находится под охраной и видеонаблюдением 24/7, для комфорта жителей работает консьерж-сервис, который готов принять любое поручение.

На территории предусмотрена детская площадка, теннисный корт, парковая зона, спортивная площадка, велопарковка. В ЖК остались 1-3-4-5-комнатные квартиры по цене 44 500–56 300 грн. Дом уже введен в эксплуатацию. Есть рассрочка на 3 месяца с минимальным первым взносом от 30%.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх