Клубні будинки Голосіївського району

28 мая 2019

Автор: Марина Рогальська

Клубний формат нерухомості психологічно привабливий, відмінно вписується в концепцію домашнього затишку, адже тут проживає невелика кількість мешканців, тож камерна атмосфера гарантована. До того ж девелопери приваблюють інвесторів в таку нерухомість безліччю бонусних опцій, які будуть доступні лише жителям будинку. 3m2 зробив добірку клубних будинків, що будуються у Голосіївському районі.

ЖК Resident Concept House

Адреса: вул. Володимирській, 86а
Ціна: 55 650–84 850 грн/кв. м

Оцінять переваги клубного формату мешканці ЖК бізнес-класу Resident Concept House. Обмежена кількість квартир, розташування в історичному та діловому центрі столиці, використання сучасних технологій в обслуговуванні будинку — це лише невеликий перелік опцій, що мають привабити потенційного інвестора. Архітектура будівлі поєднує декілька об’ємів в одній секції, в оздобленні фасадів використовується панорамне скління, дахи середніх поверхів будуть експлуатованими, тут запроектовані відкриті тераси.

Девелопер Saga Development будує комплекс за адресою, вул. Володимирській, 86а.

Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. У комплексі передбачений підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані торговельні, офісні приміщення та ресторан. Прибудинкова територія з дитячим майданчиком та місцями для відпочинку буде закритою від автомобілів.

В ЖК запроектовані квартири з однією, двома, трьома та чотирма кімнатами, а також дворівневі помешкання. Наразі придбати можна двокімнатні, трикімнатні та  дворівневі квартири. Вартість квадратного метра знаходиться в діапазоні 55 650–84 850 гривен.

Заявлене введення будинку в експлуатацію — 4 квартал 2019 року.

Клубний будинок Едельвейс Феофанії

Адреса: вул. Академіка Лебедева, 1
Ціна: 26 350–36 900 грн/кв. м 

Класичний приклад клубного будинку ЖК бізнес-класу «Едельвейс Феофанії». Розвиває проект компанія «Пагода». Його будують за адресою вул. Академіка Лебедева, 1. Головна родзинка комплексу — місце розташування. Будинок знаходиться безпосередньо біля парку Феофанія. Тож на прибудинковій території з ландшафтним дизайном зберегли вікові секвої, дуби та ялини.

Семиповерховий будинок розрахований на 30 квартир. Будується за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачені 68 паркомісць у гаражних боксах та на  стоянці.

На сьогодні у ЖК можна придбати одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Дворівневі планування вже всі розкуплені. Вартість квадратного метра 26 350–36 900 гривень.

Ввести в експлуатацію будинок планують у 2 кварталі 2019 року.

Клубний будинок Ширма Club

Адреса: вул. Генерала Доватора, 2а
Ціна: 24 000–28 000 грн/кв. м

Клубний будинок комфорт класу «Ширма Club» розрахований на 16 квартир. Його будують за адресою вул. Генерала Доватора, 2а.

Чотириповерховий будинок зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок та керамічну цеглу. Фасади утеплять мінеральною ватою та полістирольними плитами. Опалюватися буде автономно. Всі квартири мають вільне планування, тож у майбутніх мешканців є змога змоделювати простір самостійно. Покрівля у будинку буде експлуатована, на ній планують зробити загальну терасу. Також в майбутньому на даху планують обладнати банкетну залу.

Для інвестування доступні одно- та двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра 24 000–28 000 грн.

Здати комплекс в експлуатацію планують у 3 кварталі 2019 року.

ЖК Gardenhouse

Адреса: вул. Козацька, 55
Ціна: 28 950–35 550 грн/кв. м

Ще один малоквартирний клубний будинок комфорт-класу Gardenhouse знаходиться за адресою вул. Козацька, 55. Комплекс розрахований на 18 квартир. Реалізує проект компанія RESA Development.

ЖК представляє собою чотириповерховий будинок з мансардою. Побудований за монолітно-каркасною технологією, для стін використовували цеглу, фасади утеплили мінеральною ватою. В будинку передбачені різнорівневі квартири з індивідуальними плануваннями, та власними паркомісцями в закритому паркінгу. Паркінг розрахований на 35 місць. У чотирикімнатних квартирах є тераса, також є варіанти з власним садом під скляним дахом.

У ЖК можна придбати одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Реалізовують житло за ціною 28 950–35 550 грн за кв. м.

Комплекс добудований та введений в експлуатацію.

Клубний будинок Малевича, 48

Адреса: вул. Казимира Малевича,48
Ціна: 42 000–45000 грн/кв. м

Увійшов до нашого рейтингу будинок, що також позиціонує забудовник як клубний, ЖК «Малевича, 48». Він розташований відповідно до своєї назви за адресою вул. Казимира Малевича,48. Цей проект МЖК «Оболонь» був реалізований при партнерстві з компанією «Прімінвест».

Новобудова класу бізнес на 146 квартир, складається з шести секцій заввишки від 7-16 поверхів. На поверсі 3-5 квартир, в залежності від секції. Побудовані будівля за монолітно-каркасною технологією, для стін використовували цеглу, фасади утеплили мінеральною ватою. У комплексі передбачений підземний паркінг на 75 паркомісць.

У ЖК можна придбати одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- та шестикімнатні квартири. Площі достатньо просторі, наприклад, метраж однокімнатних планувань 63–74 кв. м, шестикімнатних — 166–294 кв. м. Вартість квадратного метра 42 000–45000 гривень.

Будинок добудований та введений в експлуатацію.

 


Клубные дома Голосеевского района

Клубный формат недвижимости психологически привлекательный, отлично вписывается в концепцию домашнего уюта, ведь здесь проживает небольшое количество жителей, поэтому камерная атмосфера гарантирована. К тому же девелоперы привлекают инвесторов в такую недвижимость множеством бонусных опций, которые будут доступны только жителям дома. 3m2 сделал подборку клубных домов, строящихся в Голосеевском районе.

ЖК Resident Concept House

Адрес: ул. Владимирской, 86а
Цена: 55 650-84 850 грн / кв. м

Оценят преимущества клубного формата жители ЖК бизнес-класса Resident Concept House. Ограниченное количество квартир, расположение в историческом и деловом центре столицы, использование современных технологий в обслуживании дома — это лишь небольшой перечень опций, которые должны привлечь потенциального инвестора. Архитектура здания сочетает несколько объемов в одной секции, в отделке фасадов используется панорамное остекление, крыши средних этажей будут эксплуатируемыми, здесь запроектированы открытые террасы.

Девелопер Saga Development строит комплекс по адресу, ул. Владимирская, 86а.

Дом возводится по монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич, фасады утепляют минеральной ватой. В комплексе предусмотрен подземный паркинг. На первых этажах будут расположены торговые, офисные помещения и ресторан. Придомовая территория с детской площадкой и местами для отдыха будет закрытой от автомобилей.

В ЖК запроектированы квартиры с одной, двумя, тремя и четырьмя комнатами, а также двухуровневые квартиры. Сейчас приобрести можно двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые квартиры. Стоимость квадратного метра находится в диапазоне 55 650–84 850 гривен.

Заявленный ввод дома в эксплуатацию — 4 квартал 2019 года.

Клубный дом Эдельвейс Феофании

Адрес: ул. Академика Лебедева, 1
Цена: 26 350-36 900 грн/кв. м

Классический пример клубного дома ЖК бизнес-класса «Эдельвейс Феофании». Развивает проект компания «Пагода». Его строят по адресу ул. Академика Лебедева, 1 Главная изюминка комплекса — местоположение. Дом находится непосредственно возле парка Феофания. Поэтому на придомовой территории с ландшафтным дизайном сохранили возрастные секвойи, дубы и ели.

Семиэтажный дом рассчитан на 30 квартир. Строится по монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич, фасады утепляют минеральной ватой. Предусмотрены 68 паркомест в гаражных боксах и на стоянке.

На сегодня в ЖК можно приобрести одно-, двух-, трех- и четырехкомнатные квартиры. Двухуровневые планирования уже все раскуплены. Стоимость квадратного метра 26 350–36 900 гривен.

Ввести в эксплуатацию дом планируют во 2 квартале 2019 года.

Клубный дом Ширма Club

Адрес: ул. Генерала Доватора, 2а
Цена: 24 000–28 000 грн/кв. м

Клубный дом комфорт класса «Ширма Club» рассчитан на 16 квартир. Его строят по адресу ул. Генерала Доватора, 2а.

Четырехэтажный дом возводят по монолитно-каркасной технологии, для стен используют газоблок и керамический кирпич. Фасады утепляют минеральной ватой и полистирольными плитами. Отапливаться будет автономно. Все квартиры имеют свободную планировку, поэтому у будущих жителей есть возможность смоделировать пространство самостоятельно. Кровля в доме будет эксплуатируемая, на ней планируют сделать общую террасу. Также в будущем на крыше планируют оборудовать банкетный зал.

Для инвестирования доступны одно- и двухкомнатные квартиры. Стоимость квадратного метра 24 000–28 000 грн.

Сдать комплекс в эксплуатацию планируется в 3 квартале 2019 года.

ЖК Gardenhouse

Адрес: ул. Казацкая, 55
Цена: 28 950–35 550 грн/кв. м

Еще один малоквартирный клубный дом комфорт-класса Gardenhouse находится по адресу ул. Казацкая, 55 Комплекс рассчитан на 18 квартир. Реализует проект компания RESA Development.

ЖК представляет собой четырехэтажное здание с мансардой. Построен по монолитно-каркасной технологии, для стен использовали кирпич, фасады утеплили минеральной ватой. В доме предусмотрены разноуровневые квартиры с индивидуальными планировками и собственными паркоместами в закрытом паркинге. Паркинг рассчитан на 35 мест. В четырехкомнатных квартирах есть терраса, также есть варианты с собственным садом под стеклянной крышей.

В ЖК можно приобрести одно-, двух-, трех- и четырехкомнатные квартиры. Реализуют жилье по цене 28 950–35 550 грн за кв. м.

Комплекс достроен и введен в эксплуатацию.

Клубный дом Малевича, 48

Адрес: ул. Казимира Малевича, 48
Цена: 42 000-45000 грн / кв. м

Вошел в наш рейтинг дом, также позиционирует застройщик как клубный ЖК «Малевича, 48». Он расположен соответствии со своим названием по адресу ул. Казимира Малевича, 48. Этот проект МЖК «Оболонь» был реализован при партнерстве с компанией «Приминвест».

Новостройка класса бизнес на 146 квартир, состоит из шести секций высотой от 7–16 этажей. На этаже 3–5 квартир, в зависимости от секции. Построенные здание по монолитно-каркасной технологии, для стен использовали кирпич, фасады утеплили минеральной ватой. В комплексе предусмотрен подземный паркинг на 75 паркомест.

В ЖК можно приобрести одно-, двух-, трех-, четырех-, пяти- и шестикомнатные квартиры. Площади достаточно просторные, например, метраж однокомнатных планировок 63–74 кв. м, шестикомнатных — 166–294 кв. м. Стоимость квадратного метра 42 000–45000 гривен.

Дом достроен и введен в эксплуатацию.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх