Інвестування на старті: 4 новобудови Києва

03 сентября 2019

Автор: Ірина Холод

Інвестувати на старті проекту вигідно з тієї простої причини, що ціна значно нижча, є час назбирати на ремонт і підготуватися до нього. Але ризики вищі: чи добудують комплекс, можна довіряти забудовнику чи ні. Саме тому ми рекомендуємо перевіряти ретельно новобудову перед тим, як нести гроші до відділу продажів. У цьому огляді ми представляємо свіжі старти продажів в ЖК Києва.

ЖК Crystal Park Tower

Адреса: Шевченківський район, пр-т Перемоги, 42
Ціна:від 38 700/кв. м

У Шевченківському районі столиці в 4 кв. 2021 року з'явиться житловий комплекс ЖК Crystal Park Tower. Це один чотирьохсекційний будинок змінної поверховості. Секції виконані каскадами, найвища з них досягає 23 поверхів.

Впритул в нього розташований інший ЖК — Crystal Park, парк ім. Пушкіна, до метро «Шулявська» можна прогулятися пішки, а з приводу інфраструктури переживати не доводиться — район досить жвавий.

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли. У комплексі буде автономне опалення, облаштовано пішохідні та велодоріжки по сусідству з парковою зоною, в самому парку ім. Пушкіна девелопер пообіцяв висадити додатково 200 ялин. Комплекс буде під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

На перших поверхах розмістяться комерційні приміщення, зокрема ресторани і кафе, де можна весело провести час або організувати ділову зустріч.

У житловому комплексі досить великий вибір квартир: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та дворівневі апартаменти.

Зараз квадратний метр коштує 38 700–53 000 грн.

ЖК Ревуцький

Адреса: Дарницький район, вул. Ревуцького/вул. Вишняківська
Ціна: від 15 250 грн/кв. м

Житловий комплекс з трьох будинків ЖК «Ревуцький» розташований в Дарницькому районі столиці поруч з озером Вирлиця. Територія обіцяє бути закритою від сторонніх, там облаштують дитячий і спортивний майданчики.

Це економ-проект на три 25-поверхові висотки, які будуватимуть за панельною технологією. Стіни виконуються із залізобетону, утеплюють зовнішні фасади мінеральною ватою. Для власників паркінгу передбачили гостьову парковку біля будинку, хоча, навряд чи, на всіх місць вистачить згодом.

В районі житлового комплексу є садки і школа, але до них потрібно пройти. Є кілька супермаркетів і магазинів у форматі «біля будинку».

У ЖК «Ревуцький» пропонують покупцям однокімнатні та двокімнатні планування за ціною 15 250–15 750 грн  в. м. Частина квартир вікнами буде виходити на озеро, тому вони можуть вважатися панорамними і з поліпшеним видом.

Здати перший будинок обіцяють в 4 кв. 2020 року.

ЖК Голосіївський

Адреса: Голосіївський район, вул. Васильківська, 37
Ціна: від 19 200 грн/кв. м

У четвертому кварталі 2021 роки обіцяють завершити перший з двох будинків в ЖК «Голосіївський» в Голосіївському районі столиці. Комплекс комфорт-класу — це дві висотки по 25-поверхів кожна. По сусідству садок, відділення Приватбанку, метро «Васильківська», магазини в форматі «біля будинку» і супермаркет.

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблока, утеплювач — мінвата.

На території комплексу буде дитячий майданчик, прибудований паркінг, спортивна зона, універсальне спортивне поле, зона відпочинку, наземна парковка.

Багаторівневий паркінг, як і весь комплекс, буде під охороною і відеоспостереженням 24/7. На території також облаштують зони відпочинку з авторським ландшафтним дизайном, прогулянкові алеї. Для зручності жителів працюватиме консьєрж-сервіс.

Купити квартиру в житловому комплексі «Голосіївський» можна за ціною 19 200–30 550 грн/кв. м. Є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні планування.

ЖК LaLaLand

Адреса: Святошинський район, Берковецька, 6
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

Нова черга в ЖК LaLaLand — це, по суті, старт продажу другого будинку в комплексі в Святошинському районі столиці. Завершити і здати його обіцяють до 3 кв. 2020 року. Проект економ-класу складається з двох будинків 13-14 поверхів, які зводять за панельною технологією. Стіни із залізобетону, фасади утеплюють мінеральною ватою. Початковий проект передбачав будівництво 47 будинків, детальніше ми розбирали комплекс в нашій рубриці Будконтроль.

У будинку автономне опалення, передбачена стоянка. По обидва боки від ЖК розташована інша новобудова — ЖК Lucky Land.

На перших поверхах будинків комплексу передбачені комерційні площі різної квадратури. Потім тут відкриються різні магазини, кафетерії, ресторани, різні сервіси, які зроблять життя в новобудові яскравіше.

У ЖК продають однокімнатні та двокімнатні квартири, вартість квадратного метра — 15 500–18 900 грн. На вибір покупцеві пропонують 10 планувань однушок і чотири двушок.

 


 

Инвестиции на старте: 4 новостройки Киева

Инвестировать на старте проекта выгодно по той простой причине, что цена значительно ниже, есть время насобирать на ремонт и подготовиться к нему. Но риски выше: достроят ли комплекс, можно доверять застройщику или нет. Именно поэтому мы рекомендуем проверять тщательно новостройку перед тем, как нести деньги в отдел продаж. В этом обзоре мы представляем свежие старты продаж в ЖК Киева.

ЖК Crystal Park Tower

Адрес: Шевченковский район, пр-т Победы, 42
Цена: от 38 700 грн/кв. м

В Шевченковском районе столицы в 4 кв. 2021 года появится жилой комплекс ЖК Crystal Park Tower. Он представляет собой одно четырехсекционное здание переменной высотности. Секции выполнены каскадами, самая высокая из них достигает 23 этажей.

Впритык в нему расположен другой ЖК — Crystal Park, парк им. Пушкина, к метро «Шулявская» можно прогуляться пешком, а по поводу инфраструктуры переживать не приходится: район достаточно оживленный.

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича. В комплексе будет автономное отопление, обустроено пешеходные и велодорожки по соседству с парковой зоной, в самом парке им. Пушкина девелопер пообещал высадить дополнительно 200 елей. Комплекс будет под круглосуточной охраной и видеонаблюдением.

На первых этажах разместятся коммерческие помещения, в частности рестораны и кафе, где можно весело провести время или организовать деловую встречу.

В жилом комплексе достаточно большой выбор квартир: однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, четырехкомнатные и двухуровневые апартаменты.

Сейчас квадратный метр стоит 38 700–53 000 грн.

ЖК Ревуцкий

Адрес: Дарницкий район, ул. Ревуцкого/ ул. Вишняковская
Цена:от 15 250 грн/кв. м

Жилой комплекс из трех домов ЖК «Ревуцкий» расположен в Дарницком районе столицы рядом с озером Вырлица. Территория обещает быть закрытой от посторонних, там обустроят детскую и спортивную площадки.

Это эконом-проект на три 25-этажные высотки, которые будут строить по панельной технологии. Стены выполняются из железобетона, утепляют наружные фасады минеральной ватой. Для владельцев паркинга предусмотрели гостевую парковку у дома, хотя, вряд ли, на всех мест хватит впоследствии.

В районе жилого комплекса есть сады и школа, но к ним нужно пройти. Есть несколько супермаркетов и магазинов в формате у дома.

В ЖК «Ревуцкий» предлагают покупателям однокомнатные и двухкомнатные планировки по цене 15 250–15 750 грн/кв. м. Часть квартир окнами будет выходить на озеро, поэтому они могут считаться панорамными и с улучшенным видом.

Сдать первый дом обещают в 4 кв. 2020 года.

ЖК Голосеевский

Адрес: Голосеевский район, ул. Васильковская, 37
Цена:от 19 200 грн/кв. м

В четвертом квартале 2021 года обещают завершить первый из двух домов в ЖК «Голосеевский» в Голосеевском районе столицы. Комплекс комфорт-класса — это две высотки по 25-этажей каждая. По соседству садик, отделение Приватбанка, метро «Васильковская», магазины в формате «у дома» и супермаркет.

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из керамоблока, утеплитель — минвата.

На территории комплекса будет детская площадка, пристроенный паркинг, спортивная зона, универсальное спортивное поле, зона отдыха, наземная парковка.

Многоуровневый паркинг, как и весь комплекс, будет под охраной и видеонаблюдением 24/7. На территории также обустроят зоны отдыха с авторским ландшафтным дизайном, прогулочные аллеи. Для удобства жителей будет работать консьерж-сервис.

Купить квартиру в жилом комплексе «Голосеевский» можно по цене 19 200–30 550 грн/кв. м. Есть однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные планировки.

ЖК LaLaLand

Адрес: Святошинский район, Берковецкая, 6
Цена:от 15 500 грн/кв. м

Новая очередь в ЖК LaLaLand — это, по сути, старт продажи второго дома в комплексе в Святошинском районе столицы. Завершить и сдать его обещают к 3 кв. 2020 года. Проект эконом-класса состоит из двух домов 13-14 этажей, которые возводят по панельной технологии. Стены из железобетона, фасады утепляют минеральной ватой. Первоначальный проект предполагал строительство 47 домов, детальнее мы разбирали комплекс в нашем Стройконтроле.

В доме автономное отопление, предусмотрена стоянка. По обе стороны от ЖК расположена друга новостройка — ЖК Lucky Land.

На первых этажах домов комплекса предусмотрены коммерческие площади разной квадратуры. Потом здесь откроются различные магазины, кафетерии, рестораны, разные сервисы, которые сделают жизнь в новостройке ярче.

В ЖК продают однокомнатные и двухкомнатные квартиры, стоимость квадратного метра — 15 500–18 900 грн. На выбор покупателю предлагают 10 планировок однушек и четыре двушки.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх