Геть мотлох. ЖК бізнес-класу з коморами в Києві

25 сентября 2019

Автор: Ірина Холод

Лижі, дитячий велосипед, старі речі, шини, банки, намет, сноуборд і багато іншого не повинно порошиться в квартирі або на балконі. Місце йому в коморі або келлері, як називають це приміщення в Європі. Ми зібрали житлові комплекси бізнес-класу, де ви зможете купити собі зовсім не зайві квадратні метри поза квартирою.

ЖК Edelweiss House

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 31 760 грн грн/кв. м

Edelweiss House вирізняється з-поміж інших комплексів бізнес-класу високим рівнем технологічності, іноваційності та функціональності. Оскільки проект розроблявся спільно з німецьким архітектором Гаральдом Ойснером, в ньому продумано все до дрібниць, правильно розставлені пріоритети і визначені акценти для створення комфортного та розміреного життя майбутніх резидентів. Так, на 474 квартири, розташовані в двох 24-х поверхових вежах, буде стільки ж комор, вони ж келлери. В офісі девелопера проекту — компанії Edelburg Development розповіли, що житлова площа квартири повинна такою і залишатися, а не бути місцем для зберігання речей, які не потрібні в повсякденному побуті.

Комори будуть розташовані на кожному з 6-ти рівнів стилобату, де також буде розміщений паркінг на 625 машиномісць. Тому з самого верхнього поверху туди можна спуститися буквально за хвилину на ліфті. Девелопер пропонує різні за площею комори — від 7 до 17 кв. м. Місця вистачить, щоб залишити тут велосипед, коляску, лижі або сноуборд, інструменти, шини та інші речі, які в квартирі будуть з'їдати дорогоцінний простір. До того ж вартість квадратного метра в келлері в півтора рази дешевше ніж квадратний метр квартири.

ЖК Edelweiss House — це проект, який розташований на Печерську, в діловій частині міста, поруч з великими зеленими зонами. Сусідство з Ботанічним садом оцінять любителі пробіжок, а також мами з дітьми — тут можна чудово погуляти. З вікон комплексу відкриваються розкішні краєвиди на Ботанічний сад, Дніпро і Голосіївський парк.

Складається новобудова з двох будинків по 24 поверхи кожен, які стоять на загальному стилобаті. На його покрівлі буде створено затишний простір для жителів — закритий двір з дитячим та спортивним майданчиками, прогулянковими алеями і зонами відпочинку. У комплексі буде лаунж-зона на 700 кв. м з продуманим зонуванням — тут можна буде провести ділову зустріч, поспілкуватися з друзями, а також тут будуть організовуватися свята для резидентів.

З переваг — власний дитячий сад, зручна розв'язка в центр міста, аеропорти «Київ» і «Бориспіль». Також система «розумного будинку», багаторівнева система безпеки і просторі планування однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних і дворівневих квартир. Ціна квадратного метра стартує від 31 760 грн.

ЖК Time

Адреса: Солом'янський район, вул. Липківського, 38
Ціна: від 31 000 грн/кв. м

Комори для зберігання речей передбачені в ЖК Time, який територіально розташований в Солом'янському районі столиці. Площа комор дозволяє зберігати тут все те, що в квартирі буде займати зайве місце.

Сам комплекс складається з двох будинків з перепадами висоти — 8, 10, 13, 23, 25 поверхів, що створює ефект об'ємності. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни цегляні, утеплювач — мінеральна вата.

Двір у ЖК приватний, закритий від сторонніх і авто, під охороною. Це гарантує комфорт і спокій для жителів комплексу.

У районі досить шкіл, садочків, є своя поліклініка. Навколо ЖК кілька супермаркетів, відділення банків.

Крім комор, на нижніх поверхах передбачені спеціальні приміщення для колясок і велосипедів.

У ЖК Time запроектований власний дитячий садок, підземний дворівневий паркінг, зони для велопарковки, дитячий і спортивний куточок.

У дворі будуть місця для відпочинку, прогулянок і пробіжок для активних людей.

Купити квартиру в новобудові можна за ціною 31 000–37 050 грн/кв. м. Обидва будинки мають здати в 4 кв. 2019 року.

У продажі є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, дворівневі планування.

ЖК Mirax

Адреса: Шевченківський район, вул. Глибочицька, 43
Ціна: від 22 850 грн/кв. м

Довгобуд з історією в Шевченківському районі взявся перетворити в сучасний житловий комплекс один з лідерів за темпами будівництва — компанія «Київміськбуд».

Здача перших двох будинків заявлена в 4 кв. 2019 року, для третього будинку стоїть термін 4 кв. 2020 року, з ним же обіцяють здати і четвертий, п'ятий, шостий і сьомий.

Поверховість будинків абсолютно різна — 8, 11-13, 19-20, 23, 28. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з керамоблоків, а утеплювач — базальтова вата.

Для автомобілістів передбачили п'ятирівневий паркінг, тут же будуть підзарядки для електрокарів.

На території ЖК відведені місця під дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, велосипедні та бігові доріжки. Тут також з'явиться дитячий клуб, відкриється мережевий супермаркет, магазини, ресторан і спортивний клуб.

Майже на кожному поверсі передбачені комори, які допоможуть розвантажити квартири від зайвих речей.

Комплекс позиціонують як багатофункціональний, тому інфраструктура повинна бути самодостатньою і задовольняти всі потреби мешканців.

Квартиру в ЖК Mirax пропонують за ціною 22 850–30 650 грн/кв. м. У продажі є є однушки, двушки, троячки і дворівневі апартаменти.

ЖК А52

Адреса: Шевченківський район, вул. Січових Стрільців, 52-а, 52д
Ціна:від 43 600 грн/кв. м

Комори можуть придбати і жителі новобудови А52 в Шевченківському районі столиці. Тут залишилися лише однокімнатні та двокімнатні квартири, коштує квадратний метр в діапазоні 43 600–50 150 грн.

На першому поверсі двохсекційного будинку в 17 поверхів розміститься консьєрж-сервіс, на даху буде тераса для жителів комплексу.

У лобі передбачена зона відпочинку, де можна також влаштувати ділову зустріч або скайп-колл.

Паркінг в комплексі підземний, відведені зарядки для електрокарів.

Заявлений строк введення в експлуатацію у новобудови — 3 кв. 2019 року, але термін, ймовірно, трохи переноситься.

У квартирах панорамні вікна з видом на місто, а сама будівля за рахунок сучасних фасадних рішень виділяється із загального архітектурного ландшафту.

Додатковою перевагою в ЖК називають високу енергоефективність, яка закладена в основу позиціонування комплексу як першого в класі енергоефективності А.

 


 

Долой хлам. ЖК бизнес-класса с кладовыми в Киеве

Лыжи, детский велосипед, старые вещи, шины, банки, палатка, сноуборд и многое другое не должно пылится в квартире или на балконе. Место ему в кладовой или келлере, как называют это помещение в Европе. Мы собрали жилые комплексы бизнес-класса, где вы сможете купить себе совсем не лишние квадратные метры вне квартиры.

ЖК Edelweiss House

Адрес: Печерский район, ул. Зверинецкая, 72
Цена: от 31 760 грн грн/кв. м

Edelweiss House выделяется среди других комплексов бизнес-класса высоким уровнем технологичности, инновационности и функциональности. Так как проект разрабатывался совместно с немецким архитектором Гаральдом Ойснером, в нем продумано все до мелочей, правильно расставлены приоритеты и определены акценты для создания комфортной и размеренной жизни будущих резидентов. Так, на 474 квартиры, расположенных в двух 24-х этажных башнях, будет столько же кладовых, они же келлеры. В офисе девелопера проекта, компании Edelburg Development рассказали, что жилая площадь квартиры должна такой и оставаться, а не быть местом для хранения вещей, которые не нужны в повседневном обиходе.

Кладовые будут расположены на каждом из 6-ти уровней стилобата, где также будет размещен паркинг на 625 машиномест. Поэтому с самого верхнего этажа туда можно спуститься буквально за минуту на лифте. Девелопер предлагает разные по площади кладовые — от 7 до 17 кв. м. Места хватит, чтобы оставить тут велосипед, коляску, лыжи или сноуборд, инструменты, шины и другие вещи, которые в квартире будут съедать драгоценное пространство. К тому же стоимость квадратного метра келлера в полтора раза дешевле нежели квадратный метр квартиры.

ЖК Edelweiss House — это проект, который расположен на Печерске, в деловой части города, рядом с большими зелеными зонами. Соседство с Ботаническим садом оценят любители пробежек, а также мамы с детьми — здесь можно отлично погулять. Из окон комплекса открываются роскошные виды на Ботанический сад, Днепр и Голосеевский парк.

Состоит новостройка из двух домов по 24 этажа каждый, которые стоят на общем стилобате. На его кровле будет создано уютное пространство для жителей — закрытый двор с детской и спортивной площадками, прогулочными аллеями и зонами отдыха. В комплексе будет лаунж-зона на 700 кв. м с продуманным зонированием — здесь можно будет провести деловую встречу, пообщаться с друзьями, а также здесь будут организовываться праздники для резидентов.

Из преимуществ — собственный детский сад, удобная развязка в центр города, аэропорты «Киев» и «Борисполь». Также система «умного дома», многоуровневая система безопасности и просторные планировки однокомнатных, двухкомнатных, трехкомнатных и двухуровневых квартир. Цена квадратного метра стартует от 31 760 грн.

ЖК Time

Адрес: Соломенский район, ул. Липковского, 38
Цена: от 31 000 грн/кв. м

Кладовые для хранения вещей предусмотрены в ЖК Time, который территориально расположен в Соломенском районе столицы. Площадь кладовых позволяет хранить здесь все то, что в квартире будет занимать лишнее место.

Сам комплекс состоит из двух домов с перепадами высоты — 8, 10, 13, 23, 25 этажей, что создает эффект объемности. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены кирпичные, утеплитель — минеральная вата.

Двор у ЖК частный, закрытый от посторонних и авто, под охраной. Это гарантирует комфорт и спокойствие для жителей комплекса.

В районе достаточно школ, садиков, есть своя поликлиника. Вокруг ЖК несколько супермаркетов, отделения банков.

Кроме кладовых, на нижних этажах предусмотрены специальные помещения для колясок и велосипедов.

В ЖК Time запроектирован собственный детский садик, подземный двухуровневый паркинг, зоны для велопарковки, детский и спортивный уголок.

Во дворе будут места для отдыха, прогулок и пробежек для активных людей.

Купить квартиру в новостройке можно по цене 31 000–37 050 грн/кв. м. Оба дома должны сдать в 4 кв. 2019 года.

В продаже есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, двухуровневые планировки.

ЖК Mirax

Адрес: Шевченковский район, ул. Глубочицкая, 43
Цена: от 22 850 грн/кв. м 

Долгострой с историей в Шевченковском районе взялся превратить в современный жилой комплекс один из лидеров по темпам строительства — компания «Киевгорстрой».

Сдача первых двух домов заявлена в 4 кв. 2019 года, для третьего дома стоит срок 4 кв. 2020 года, с ним же обещают сдать и четвертый, пятый, шестой и седьмой.

Этажность у домов совершенно разная — 8, 11-13, 19-20, 23, 28. Технология строительства — монолитно-каркасная, стены из керамоблока, а утеплитель — базальтовая вата.

Для автомобилистов предусмотрели пятиуровневый паркинг, тут же будут подзарядки для электрокаров.

На территории ЖК отведены места под детские и спортивные площадки, зоны отдыха, велосипедные и беговые дорожки. Тут также появится детский клуб, откроется сетевой супермаркет, магазины, ресторан и спортивный клуб.

Почти на каждом этаже предусмотрены кладовые, которые помогут разгрузить квартиры от лишних вещей.

Комплекс позиционируют как многофункциональный, поэтому инфраструктура должна быть самодостаточной и закрывать все потребности жильцов.

Квартиру в ЖК Mirax предлагают по цене 22 850–30 650 грн/кв. м. В продаже есть есть однушки, двушки, трешки и двухуровневые апартаменты.

ЖК А52

Адрес: Шевченковский район, ул. Сечевых Стрельцов, 52а, 52д
Цена: от 43 600 грн/кв. м

Кладовые могут приобрести и жители новостройки А52 в Шевченковском районе столицы. Тут остались лишь однокомнатные и двухкомнатные квартиры, стоит квадратный метр в диапазоне 43 600–50 150 грн.

На первом этаже двухсекционного дома в 17 этажей разместится консьерж-сервис, на крыше будет терраса для жителей комплекса.

В лобби предусмотрена зона отдыха, где можно также устроить деловую встречу или скайп-колл.

Паркинг в комплексе подземный, отведены зарядки для електрокаров.

Заявленный ввод в эксплуатацию у новостройки — 3 кв. 2019 года, но срок, вероятно, несколько переносится.

В квартирах панорамные окна с видом на город, а само здание за счет современных фасадных решений выделяется из общего архитектурного ландшафта.

Дополнительным преимуществом в ЖК называют высокую энергоэффективность, которая ложится в основу позиционирования комплекса как первого в классе энергоэффективности А.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх