Де вигідно купити квартиру: 4 новобудови Києва

13 августа 2019

Автор: Ірина Холод

Знижки, розстрочки і іпотека — це ті інструменти, які допоможуть вам купити квартиру. Рекомендуємо моніторити наш розділ Акції, де ми щотижня публікуємо найцікавіші пропозиції. Сьогодні 3m2 підібрав ЖК з цікавими фінансовими механізмами покупки квартири в столиці.

ЖК Новий Автограф

Адреса: Дніпровський район, Генерала Жмаченка, 26
Ціна: від 19 250/кв. м

Компанія DIM Group в ЖК «Новий Автограф» надає два варіанти розстрочки від забудовника.

Перший варіант: розстрочка на 2,5 роки, з мінімальним внеском від 30%, з можливість виплатити залишок до 20 грудня 2021 року.

Другий варіант: розстрочка з фіксацією ціни в гривні, з першим внеском від 50% з можливістю виплачувати залишок до кінця 2020 року.

Обидва варіанти передбачають безпроцентну розстрочку, яка до того ж не прив'язана до змін ціни квадратного метра в майбутньому.

Житловий комплекс комфорт-класу «Новий Автограф» розташований в Дніпровському районі столиці за адресою Генерала Жмаченка, 26. Це два будинки змінної поверховості — 18, 22 і 26 поверхів заввишки. Будують їх за монолітно-каркасною технологією, стіни виконують з червоної цегли, c шумоізоляцією між поверхами, а утеплюють фасади мінеральною ватою 160 мм.

У житловому комплексі «Новий Автограф» кількість квартир становить 777 шт., також для автомобілів мешканців комплексу передбачений підземний паркінг. Індивідуальне опалення, закрита територія з охороною і відеоспостереженням, поруч парк Перемога і озеро. Інфраструктура району в цілому досить розвинена: по сусідству є садки, школи, супермаркети, медичні установи.

Квартири в ЖК «Новий Автограф» пропонують однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі за ціною від 19 250 до 32 050 грн за квадратний метр.

ЖК CAMPUS

Адреса: Солом'янський район, Польова, 38
Ціна:від 20 050 грн/кв. м

До 22% знижка діє на дворівневі квартири в новобудові економ-класу ЖК CAMPUS в Солом'янському районі столиці за адресою Польова, 38.

Дисконт поширюється на дворівневі квартири і трикімнатні квартири (3-1 і 3-2) в секціях А і Б за умови підписання договору купівлі-продажу квартири до 30.08.2019 року включно.

Крім того, в житловому комплексі CAMPUS можна оформити розстрочку до червня 2020 року з мінімальним першим внеском від 25%.

Один будинок на три секції будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплювач — мінвата. Паркінг в проекті підземний на 177 місць і наземна стоянка на 80 машино-місць.

Неподалік від житлового комплексу є садок, школа, досить магазинів і супермаркетів. Територія комплексу закрита від сторонніх, ведеться відеоспостереження навколо будинку і в холах, є свій дитячий майданчик.

У ЖК CAMPUS продають 1-2-3-кімнатні та дворівневі квартири по ціні 20 050–25 700 грн за квадратний метр.

ЖК Урлівський-1

Адреса: Дарницький район, вул. Причальна, 11
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

Забудовник «Київміськбуд» в житловому комплексі комфорт-класу «Урлівський-1» передбачив можливість розстрочки до грудня 2021 року з мінімальним першим внеском від 50%. При 100% оплаті знижки на квартири досягаю 12%. У новобудові, як і в інших комплексах забудовника, є партнерські програми кредитування з банками. Оформити кредит можна в «Крісталбанке» або «Укргазбанку», є різні умови по першому внеску та процентними ставками.

ЖК знаходиться в Дарницькому районі столиці за адресою Причальна, 11. Це цілий невеликий мікрорайон з семи будинків по 26 поверхів кожен. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблока. Наразі ведеться будівництво перших п'яти будинків, які заявлені 4 кв. 2021 року. По шостому дому, який також заявлений в цей період, ведуться підготовчі роботи. Сьомий поки в проекті.

Наразі квартири в ЖК «Урлівський-1» коштують 20 000–25 350 грн за квадратний метр.

ЖК Причал 8

Адрес:  Дарницький район, вул. Канальна,

Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Акцію в ЖК комфорт-класу Причал 8 з власної набережній продовжили. Ціна квадратного метра до 31 серпня від 17 000 грн. При цьому квартири від 800 000 грн у серпні в цьому житловому комплексі чекають на своїх власників.

Новобудова розташована в Дарницькому районі столиці за адресою Канальна, 8. За проектом тут буде два будинки змінної поверховості  20, 22, 24 поверхи заввишки.

Для власників автомобілів передбачили підземний паркінг з опалюванням, який, як і вся територія ЖК, буде під охороною і відеоспостереженням. Для самих маленьких відкриють дитячий садок. Біля озера облаштують пляжну зону з шезлонгами, двір розділять на функціональні зони: ігрову, спортивну та місця для відпочинку та прогулянок. На перших поверхах будинків будуть нежитлові комерційні площі, згодом тут відкриються магазини, аптеку, відділення банку, кафе та інші об'єкти інфраструктури.

Купити квартиру в ЖК Причал 8 від Інтергал-Буд можна з ремонтом або чистової обробкою. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири за ціною 18 000 - 25 150 грн. У житловому комплексі можна оформити розстрочку на квартиру або кредит.

 

 


 

Где выгодно купить квартиру: 4 новостройки Киева

Автор: Ирина Холод

Скидки, рассрочки и ипотека — все то, что может помочь вам купить квартиру. Рекомендуем мониторить наш раздел Акции, где мы еженедельно публикуем самые интересные предложения. Сегодня 3m2 подобрал ЖК c интересными финансовыми механизмами покупки квартиры в столице.

ЖК Новый Автограф

Адрес: Днепровский район, Генерала Жмаченко, 26
Цена: от 19 250/кв. м

Компания DIM Group в ЖК Новый Автограф предоставляет два варианта рассрочки от застройщика.

Первый вариант: рассрочка на 2,5 года, с минимальным взносом от 30%, с возможность выплатить остаток до 20 декабря 2021 года.

Второй вариант: рассрочка с фиксацией цены в гривне, с первым взносом от 50% с возможностью выплачивать остаток до конца 2020 года.

Оба варианта предполагают беспроцентную рассрочку, которая к тому же не привязана к изменениям цены квадратного метра в будущем.

Жилой комплекс комфорт-класса «Новый Автограф» расположен в Днепровском районе столицы по адресу Генерала Жмаченко, 26. Это два дома переменной этажности — 18, 22 и 26 этажей в высоту. Строят их по монолитно-каркасной технологии, стены выполняют из красного кирпича, c шумоизоляцией между этажами, а утепляют фасады минеральной ватой 160 мм.

В жилом комплексе «Новый Автограф» количество квартир составляет 777 шт., также для автомобилей жителей комплекса предусмотрен подземный паркинг. Индивидуальное отопление, закрытая территория с охраной и видеонаблюдением, рядом парк Победа и озеро. Инфраструктура района в целом достаточно развита: по соседству есть садики, школы, супермаркеты, медицинские учреждения.

Квартиры в ЖК «Новый Автограф» предлагают однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые по цене от 19 250 до 32 050 грн за квадратный метр.

ЖК CAMPUS

Адрес: Соломенский район, Полевая, 38
Цена: от 20 050 грн/кв. м

До 22% скидка действует на двухуровневые квартиры в новостройке эконом-класса ЖК CAMPUS в Соломенском районе столицы по адресу Полевая, 38.

Дисконт распространяется на двухуровневые квартиры и трехкомнатные квартиры (3-1 и 3-2) в секциях А и Б при условии подписания договора купли-продажи квартиры до 30.08.2019 года включительно.

Кроме того, в жилом комплексе CAMPUS можно оформить рассрочку до июня 2020 года с минимальным первым взносом от 25%.

Один дом на три секции строят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, утеплитель — минвата. Паркинг в проекте подземный на 177 мест и наземная стоянка на 80 машино-мест.

Неподалеку от ЖК есть садик, школа, достаточно магазинов и супермаркетов. Территория комплекса закрыта от посторонних, ведется видеонаблюдение вокруг дома и в холлах, есть своя детская площадка.

В ЖК CAMPUS продают 1-2-3-комнатные и двухуровневые квартиры по цене 20 050–25 700 грн за квадратный метр.

ЖК Урловский-1

Адрес: Дарницкий район, ул. Причальная, 11
Цена: от 20 000 грн/кв. м

Застройщик «Киевгорстрой» в жилом комплексе комфорт-класса «Урловский-1» предусмотрел возможность рассрочки до декабря 2021 года с минимальным первым взносом от 50%. При 100% оплате скидки на квартиры достигаю 12%. В новостройке, как и в других комплексах застройщика, есть партнерские программы кредитования с банками. Оформить кредит можно в «Кристалбанке» или «Укргазбанке», есть разные условия по первому взносу и процентным ставкам.

ЖК находится в Дарницком районе столицы по адресу Причальная, 11. Это целый небольшой микрорайон из семи домов по 26 этажей каждый. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из керамоблока. На данный момент ведется строительство первых пяти домов, которые заявлены 4 кв. 2021 года. По шестому дому, который также заявлен в этот период, ведутся подготовительные работы. Седьмой пока в проекте.

На данный момент квартиры в ЖК «Урловский-1» стоят 20 000–25 350 грн за квадратный метр.

ЖК Причал 8

Адрес:  Дарницкий район, ул. Канальная, 8
Цена: от 18 000 грн/кв. м

Акцию в ЖК комфорт-класса Причал 8 с собственной набережной продлили. Цена квадратного метра до 31 августа от 17 000 грн. При этом квартиры от 800 000 в августе в этом жилом комплексе ждут на своих владельцев.

Новостройка расположена в Дарницком районе столицы по адресу Канальная, 8. По проекту здесь будет два дома переменной этажности - 20, 22, 24 этажа высотой.

Для владельцев автомобилей предусмотрели отапливаемый подземный паркинг, который, как и вся территория ЖК, будет под охраной и видеонаблюдением. Для самых маленьких откроют детский садик. Возле озера обустроят пляжную зону с шезлонгами, двор разделят на функциональные зоны: игровую, спортивную и места для отдыха и прогулок. На первых этажах домов будут нежилые коммерческие площади, в последствии здесь откроются магазины, аптека, отделение банка, кафе и прочие объекты инфраструктуры.

Купить квартиру в ЖК Причал 8 от Интергал-Буд можно с ремонтом или чистовой отделкой. Есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные квартиры по цене 18 000 — 25 150 грн. В жилом комплексе можно оформить рассрочку на квартиру или кредит.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх