Де купити трикімнатну квартиру зі знижкою. 4 новобудови Києва

11 июня 2019

Автор: Ірина Холод

Троячки стають дуже популярними. Їх вибирають не тільки сімейні люди, а й завзяті холостяки. Раціональне використання простору вирішує питання «непотрібних квадратів». Але чим більше площа, тим більше платити. Тому 3m2 підібрав ЖК, де є знижки на 3-кімнатні квартири.

ЖК Академ-Квартал

Адреса: Святошинський район, Приладний, 10
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

Трикімнатні квартири в ЖК «Академ-Квартал» площею 93 кв. м, де більша половина (53 кв. м) — житловий простір — пропонує забудовник «Інтергал-Буд». Такої площі цілком достатньо для сім'ї з 2-3 дітьми, але при цьому в квартирі не буде зайвих квадратних метрів за які потрібно платити, адже планування продумані до дрібниць.

До кінця червня в комплексі діють акційні пропозиції від 15 500 грн за кв. м. Так, наприклад, трикімнатна квартира на 13 поверсі загальною площею 93,3 кв. м. обійдеться покупцеві в $56 500.

ЖК «Академ-Квартал» буде складатися з дев'яти будинків комфорт-класу різної висотності — 16, 18, 22 і 24 поверхи кожен. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблока, утеплення мінеральна вата. Купити квартиру можна з ремонтом від забудовника, а також з чорновим ремонтом. Територія ЖК буде закритою і охороняється 24/7, таким чином всі питання, пов'язані безпекою вже враховані. Ніхто сторонній на територію не потрапить.

У внутрішньому дворі комплексу облаштують міні-парк, алеї для прогулянок, спортивну workout зону, зелені зони відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Планується будівництво власного дитячого садка. По сусідству з РК розташований приватний сектор, до метро піша прогулянка займе до 7 хвилин. Неподалік від РК є супермаркети, за розвагами можна проїхатися в Lavina Mall — 10 хвилин на авто. Недалеко від новобудови розташовані кілька дитячих садків і шкіл.

На даний момент квадратний метр в проекті коштує від 15 500 грн. Є можливість оформити розстрочку від забудовника до 5 років або короткочасну розстрочку з фіксованою вартістю квадратного метра в національній валюті. Покупці також можуть оформити квартири в кредит за допомогою іпотечних програм банків-партнерів.

ЖК Karaway Tower

Адреса: Солом'янський район, вул. Ушинського, 14а
Ціна: від 19 800 грн/кв. м

У ЖК комфорт-класу Karaway Tower пропонують 12% знижку на 3-кімнатну квартиру типу 3А (95,09 кв. м) на четвертому поверсі. Квадратний метр коштує 19 800 грн, загальна вартість — 1 882 782 грн.

ЖК Karaway Tower знаходиться в Солом'янському районі по вул. Ушинського, 14а. Це буде житловий комплекс, що складається з одного 19-поверхового будинку з дворівневим підземним паркінгом. Мінімальна ціна квартири тут на сьогоднішній день становить 987 тис. гривень (за 1-кімнатну квартиру на 44—47 кв. м).

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплення — мінеральна вата. У комплексі є свій дворівневий підземний паркінг, поруч є школи, садочки та супермаркети.

Двокімнатні квартири в ЖК вже продані, залишилися однокімнатні та трикімнатні. Квадратний метр в новобудові зараз коштує 19 800—22 300 грн.

ЖК Greenville Park

Адреса: Шевченківський район, вул. Пимоненка, 21
Ціна: від 32 650 грн/кв. м

У комплекс бізнес-класу Greenville Park компанія НЕСТ передбачила знижки на всі квартири 15%. Новобудова розташована в Шевченківському районі за адресою вул. Пимоненка, 21.

У ЖК буде два будинки по 26 поверхів кожен. Тут своя лаунж-тераса на даху з джакузі, бізнес-зона з коворкінгом, лобі-бар, дитячі ігрові кімнати, майданчики, салони краси і місця для прогулянок і вигулу домашніх улюбленців. На 664 квартири розраховане 700 паркомісць. Територія власного парку становить 8 тис. кв. м. У комплексі пропонують 1-2-3-кімнатні планувальні рішення в різних варіаціях. Квадратний метр коштує 32 650–46 100 грн. Заявлений строк введення в експлуатацію першого будинку — 4 кв. 2019 року, другий будинок в проекті.

ЖК Кришталеві джерела

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна
Ціна: 18 900 грн/кв. м

Останні готові квартири в ЖК комфорт-класу «Кришталеві джерела» віддають зі знижкою до 7%.

Забудовник KSM-GROUP по вулиці Метрологічній у Голосіївському районі Києва веде будівництво мікрорайону: 37 будинків низької поверховості від 5 до 9 поверхів. Будують по цегляній і монолітно-каркасної технології, для стін використовують цеглу і газоблок, а для утеплення — пінополістирол.

Поруч з ЖК розташований садово-парковий комплекс «Феофанія». На території комплексу передбачений бізнес-центр, функціонують магазини, аптека, кафе.

Уже зараз в ЖК працюють магазини, студії дитячого розвитку, відділення банків, салони краси, приватна клініка. У дворі будинків другої черги розбитий сквер з зонами відпочинку і дитячими майданчиками. У ЖК також передбачено офісна будівля, торговий центр, дитячий садок і початкова школа.

Зараз ведеться будівництво 4 черги, яку обіцяють здати в 4 кв. 2019 року.

Знижка діє до 18 червня цього року. Зараз квадратний метр коштує в новобудові 18 900—32 000 грн.

 

Где купить трехкомнатную квартиру со скидкой. 4 новостройки Киева

Трешки становятся очень популярными. Их выбирают не только семейные люди, но и заядлые холостяки. Рациональное использование пространства решает вопрос «ненужных квадратов». Но чем больше площадь, тем больше платить. Поэтому 3m2 подобрал ЖК, где есть скидки на 3-комнатные квартиры

ЖК Академ-Квартал

Адрес: Святошинский район, Приладный, 10
Цена: от 15 500 грн/кв. м

Трехкомнатные квартиры в ЖК «Академ-Квартал» площадью 93 кв. м, где большая половина (53 кв. м) — жилое пространство — предлагает застройщик «Интергал-Буд». Такой площади вполне достаточно для семьи с 2-3 детьми, но при этом в квартире не будет лишних квадратных метров за которые нужно платить, ведь планировки продуманы до мелочей.

До конца июня в комплексе действуют акционные предложения от 15 500 грн за кв. м. Так, например, трехкомнатная квартира на 13 этаже общей площадью 93,3 кв. м. обойдется покупателю в $56 500.

ЖК «Академ-Квартал» будет состоять из девяти домов комфорт-класса разной высотности — 16, 18, 22 и 24 этажа каждый. Строят дома по монолитно-каркасной технологии, стены из керамоблока, утепление минеральная вата. Купить квартиру можно с ремонтом от застройщика, а также с черновым ремонтом. Территория ЖК будет закрытой и охраняемой 24/7, таким образом все вопросы, связанные безопасностью уже учтены. Никто посторонний на территорию не попадет.

Во внутреннем дворе комплекса обустроят мини-парк, аллеи для прогулок, спортивную workout зону, зеленые зоны отдыха с авторским ландшафтным дизайном. Планируется строительство собственного детского сада. По соседству с ЖК расположен частный сектор, до метро пешая прогулка займет до 7 минут. Неподалеку от ЖК есть супермаркеты, за развлечениями можно проехаться в Lavina Mall — 10 минут на авто. Недалеко от новостройки расположены сразу несколько детских садиков и школ. 

На данный момент квадратный метр в проекте стоит от 15 500 грн. Есть возможность оформить рассрочку от застройщика до 5 лет или кратковременную рассрочку с фиксированной стоимостью квадратного метра в национальной валюте. Покупатели также могут оформить квартиры в кредит с помощью ипотечных программ банков-партнеров.

ЖК Karaway Tower

Адрес: Соломенский район, ул. Ушинского, 14а
Цена: от 19 800 грн/кв. м

В ЖК комфорт-класса Karaway Tower предлагают 12% скидку на 3-комнатную квартиру типа 3А (95,09 кв. м) на четвертом этаже. Квадратный метр стоит 19800 грн, общая стоимость — 1 882 782 грн.

ЖК Karaway Tower находится в Соломенском районе по ул. Ушинского, 14а. Это будет жилой комплекс, состоящий из одного 19-этажного дома с двухуровневым подземным паркингом. Минимальная цена квартиры здесь на сегодняшний день составляет 987 тыс. гривен (за 1-комнатную квартиру на 44–47 кв. м).

Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, утепление — минеральная вата. В комплексе есть свой двухуровневый подземный паркинг, рядом есть школы, садики и супермаркеты.

Двухкомнатные квартиры в ЖК уже проданы, остались однокомнатные и трехкомнатные. Квадратный метр в новостройке сейчас стоит 19 800–22 300 грн.

ЖК Greenville Park

Адрес: Шевченковский район, ул. Пимоненко, 21
Цена: от 32 650 грн/кв. м

В комплекс бизнес-класса Greenville Park компания НЕСТ предусмотрела скидки на все квартиры 15%. Новостройка расположена в Шевченковском районе по адресу ул. Пимоненко, 21.

В ЖК будет два дома по 26 этажей каждый. Здесь своя лаунж-терраса на крыше с летним джакузи, бизнес-зона с коворкингом, лобби-бар, детские игровые комнаты, площадки, салоны красоты и места для прогулок и выгула домашних любимцев. На 664 квартиры рассчитано 700 паркомест. Территория собственного парка составляет 8 тыс. кв. м. В комплексе предлагают 1-2-3-комнатные планировочные решения в разных вариациях. Квадратный метр стоит 32 650–46 100 грн. Заявленный ввод в эксплуатацию первого дома — 4 кв. 2019 года, второй дом в проекте.

ЖК Кришталеві джерела

Адрес: Голосеевский район, ул. Метрологическая
Цена:18 900 грн/кв. м

Последние готовые квартиры в ЖК комфорт-класса «Кришталеві джерела» отдают со скидкой до 7%.

Застройщик KSM-GROUP по улице Метрологической в Голосеевском районе Киева ведет строительство микрорайона: 37 домов низкой этажности от 5 до 9 этажей. Строят по кирпичной и монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич и газоблок, а для утепления — пенополистирол.

Рядом с ЖК расположен садово-парковый комплекс «Феофания». На территории комплекса предусмотрен бизнес-центр, функционируют магазины, аптека, кафе.

Уже сейчас в ЖК работают магазины, студии детского развития, отделения банков, салоны красоты, частная клиника. Во дворе домов второй очереди разбит сквер с зонами отдыха и детскими площадками. В ЖК также предусмотрено офисное здание, торговый центр, детский сад и начальная школа

Сейчас ведется строительство 4 очереди, которую обещают сдать в 4 кв. 2019 года.

Скидка действует до 18 июня этого года. Сейчас квадратный метр стоит в новостройке 18 900–32 000 грн.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх