Де купити невелику дворівневу квартиру: новобудови Києва

20 августа 2019

Автор: Ірина Холод

Дворівнева квартира не повинна бути замком або хоромами. Є планувальні рішення, в яких на 70-100 кв. м пропонують досить цікаві рішення по організації особистого простору. Ми підібрали кілька ЖК з невеликими дворівневими квартирами.

ЖК Edelweiss House

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 33 000 грн/кв. м

Дворівневі квартири в ЖК Edelweiss House на Печерську розташовані на 23-24 поверхах комплексу. У планувальних рішеннях передбачені абсолютно всі функціональні зони і при цьому немає зайвих квадратних метрів і приміщень неправильних форм, які просто з'їдають простір. Великий хол, два санвузли, простора кухня-вітальня з обідньою зоною, спальня батьків і дитяча, або ж кабінет або гостьова. Функціонал квартири ви вже самі зможете наповнити, головне, що простір дозволяє творити й експериментувати.

Дворівневі квартири по площі можуть бути від 109 до 186 кв. м в залежності від того, що шукає покупець. З вікон відкриваються розкішні краєвиди на центральну частину міста, Національний ботанічний сад ім. Гришко, Дніпро і Голосіївський парк. Місцезнаходження в 5-ти хвилинах їзди від центру міста, ботсаду, поруч з однією з головних транспортних артерій, є одним з незаперечних його переваг.

Два односекційних будинки висотою в двадцять чотири поверхи розташовані на загальному стилобаті з експлуатованої покрівлею. Тут обладнають дитячий і спортивний майданчик, а також створять зону відпочинку і прогулянкові алеї. У самому стилобаті розміститься 6-рівневий паркінг із зарядними станціями для електрокарів, автомийка і келлери — комори, в яких можна зберігати все ті речі, які крадуть простір в квартирі.

Житло починається з другого поверху, а на першому розмістяться магазини, кафе та інші об'єкти сервісу, які зроблять життя резидентів комплексу комфортною.

Зараз купити квартиру від забудовника в ЖК Edelweiss House можна за ціною від 33 000 до 68 634 грн/кв. м. Є умови по розстрочці: мінімальний перший внесок від 50% і залишок розбивається рівними платежами до грудня 2020 року.

ЖК Olympic Park

Адреса: Дарницький район, Харківське шосе, 210
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Дворівневі квартири в ЖК Olympic Park стартують від 67 кв. м і можуть досягати площі в 191 кв. м. На 67 кв. м ергономічно розмістилися житлові кімнати, кухня, санвузол. Є місце для творчого підходу до планування простору.

Комплекс комфорт-класу розташований в Дарницькому районі столиці за адресою Харківське шосе, 210. Тут буде три будинки по 26 поверхів кожен, які будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, а утеплювач — мінвата.

Крім житла, на території житлового комплексу буде вбудований торгово-офісний центр, дитячий садок, школа, стадіон. Будуть облаштовані місця для спорту, прогулянок, відпочинку, ігор дітей.

У ЖК є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і дворівневі планувальні рішення по ціні 18 000–22 000 грн. Покупцеві пропонують оформити розстрочку на 18 місяців, при цьому мінімальний перший внесок повинен бути від 30%. Є можливість взяти кредит на квартиру в ЖК Olympic Park.

ЖК West House

Адреса: Голосіївський район, вул. Кустанайська, 13
Ціна: від 27 400/кв. м

У ЖК West House дворівневі планувальні рішення знаходяться в діапазоні 109–232 кв. м. Квадратний метр в новобудові на даний момент коштує 27 400–30 600 грн, здати обидва будинки повинні в 4 кв. 2019 року.

Житловий комплекс бізнес-класу розташований в Голосіївському районі столиці за адресою вул. Кустанайська, 13. Будинки будуть різної висотності — 16 і 25 поверхів. Будинки зведені за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з цегли, утеплювачем зовнішніх стін є мінвата.

У житловому комплексі, крім квартир, пропонують також комерційні площі під різні сервіси, а також офісні приміщення.

У ЖК буде свій підземний паркінг на 211 автомобілів, територія площею 1 га, де облаштують дитячі та спортивні майданчики, зони для барбекю. Двір буде закритий від сторонніх, під охороною і відеоспостереженням.

На території ЖК West House, згідно з генпланом, свій великий супермаркет, ресторан, банківське відділення, фітнес-центр, лаунж-зона, спа-салони, дитячі ігрові кімнати.

Квартири в новобудові є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні і дворівневі. Покупцеві пропонують розстрочку до грудня 2019 року зі мінімальним внеском від 30%.

ЖК Дніпровська Мрія

Адреса: Дніпровський район, вул. Сосюри, 6
Ціна: від 16 000 грн/кв. м

Житловий комплекс комфорт-класу в Дніпровському районі столиці «Дніпровська Мрія» пропонує інвестору дворівневі квартири від 70 до 142 кв. м. На сімдесяти квадратах поміщаються кімнати правильної форми, невелика кухня, два санвузли, лоджія. Підходить, якщо немає великої родини, але дуже хочеться дворівневу квартиру.

Новобудова складається з одного будинку на три секції. Будівля заввишки в 26 поверхів розташовано за адресою вул. Сосюри, 6.

Будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, утеплюють фасади мінеральною ватою.

У комплексі 564 квартири, підземний паркінг на 150 машин. У ЖК «Дніпровська Мрія» буде свій торговий центр, де розмістяться різні магазини і сервіси. У внутрішньому дворі запроектували міні-парк з дитячим майданчиком.

Квартири в новобудові покупцям пропонують за ціною 16 000–20 000 грн/кв. м. Заявлене введення в експлуатацію — 4 кв. 2020 року, є розстрочка до листопада 2020 року. Мінімальний перший внесок від 30%.

 


 

Где купить небольшую двухуровневую квартиру: новостройки Киева

Двухуровневая квартира не обязана быть замком или хоромами. Есть планировочные решения, в которых на 70-100 кв.м предлагают достаточно интересные решения по организации личного пространства. Мы подобрали несколько ЖК с небольшими двухуровневыми квартирами.

ЖК Edelweiss House

Адрес: Печерский район, ул. Зверинецкая, 72
Цена: от 33 000 грн/кв. м

Двухуровневые квартиры в ЖК Edelweiss House на Печерске расположены на 23-24 этажах комплекса. В планировочных решениях предусмотрены абсолютно все функциональные зоны и при этом нет лишних квадратных метров и помещений неправильных форм, которые попросту съедают пространство. Большой холл, два санузла, просторная кухня-гостиная с обеденной зоной, спальня родителей и детская, либо же кабинет или гостевая. Функционал квартиры вы уже сами сможете наполнить, главное, что пространство позволяет творить и экспериментировать.

Двухуровневые квартиры по площади могут быть от 109 кв. м до 186 кв. м в зависимости от того, что ищет покупатель. Из окон открываются роскошные виды на центральную часть города, Национальный ботанический сад им. Гришко, Днепр и Голосеевский парк. Месторасположение в 5-ти минутах езды от центра города, ботсада и одной из главных транспортных артерий, являются одним из неоспоримых его преимуществ.

Два односекционных дома высотой в двадцать четыре этажа расположены на общем стилобате с эксплуатируемой кровлей. Здесь оборудуют детскую и спортивную площадку, а также создадут зону отдыха и прогулочные аллеи. В самом стилобате разместится 6-уровневый паркинг с зарядными станциями для электрокаров, автомойка и келлеры — кладовые, в которых можно хранить все те вещи, которые крадут пространство в квартире.

Жилье начинается со второго этажа, а на первом разместятся магазины, кафе и прочие объекты сервиса, которые сделают жизнь резидентов комплекса комфортной.

Сейчас купить квартиру от застройщика в ЖК Edelweiss House можно по цене от 33 000 до 68 634 грн/кв. м. Есть условия по рассрочке: минимальный первый взнос от 50% и остаток разбивается равными платежами до декабря 2020 года.

ЖК Olympic Park

Адрес: Дарницкий район, Харьковское шоссе, 210
Цена: от 18 000 грн/кв. м

Двухуровневые квартиры в ЖК Olympic Park стартуют от 67 кв. м и могут достигать площади в 191 кв. м. На 67 кв. м эргономично разместились жилые комнаты, кухня, саузел. Есть место для творческого подхода к планированию пространства.

Комплекс комфорт-класса расположен в Дарницком районе столицы по адресу Харьковское шоссе, 210. Здесь будет три дома по 26 этажей каждый, которые строят по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, а утеплитель — минвата.

Кроме жилья, на территории жилого комплекса будет встроенный торгово-офисный центр, детский садик, школа, стадион. Будут обустроены места для спорта, прогулок, отдыха, игр детей.

В ЖК есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные и двухуровневые планировочные решения по цене 18 000–22 000 грн. Покупателю предлагают оформить рассрочку на 18 месяцев, при этом минимальный первый взнос должен быть от 30%. Есть возможность взять кредит на квартиру в ЖК Olympic Park.

ЖК West House

Адрес: Голосеевский район, ул. Кустанайская, 13
Цена: от 27 400 грн/кв. м

В ЖК West House двухуровневые планировочные решения находятся в диапазоне 109–232 кв. м. Квадратный метр в новостройке на данный момент стоит 27 400—30 600 грн, сдать оба дома должны в 4 кв. 2019 года.

Жилой комплекс бизнес-класса расположен в Голосеевском районе столицы по адресу ул. Кустанайская, 13. Дома будут разной высотности — 16 и 25 этажей. Здания возведены по монолитно-каркасной технологии, стены выполнены из кирпича, утеплителем наружных стен является минвата.

В жилом комплексе, помимо квартир, предлагают также коммерческие площади под различные сервисы, а также офисные помещения.

В ЖК будет свой подземный паркинг на 211 автомобилей, территория площадью 1 га, где обустроят детские и спортивные площадки, зоны для барбекю. Двор будет закрыт от посторонних, под охраной и видеонаблюдением.

На территории ЖК West House, согласно генплану, свой большой супермаркет, ресторан, банковское отделение, фитнес-центр, лаунж-зона, спа-салоны, детские игровые комнаты.

Квартиры в новостройке есть однокомнатные, двухкомнатные, трехкомнатные, четырехкомнатные и двухуровневые. Покупателю предлагают рассрочку до декабря 2019 года с минимальным взносом от 30%.

ЖК Дніпровська Мрія

Адрес: Днепровский район, ул. Сосюры, 6
Цена: от 16 000 грн/кв. м

Жилой комплекс комфорт-класса в Днепровском районе столицы «Дніпровська Мрія» предлагает инвестору двухуровневые квартиры от 70 до 142 кв. м. На семидесяти квадратах помещаются комнаты правильной формы, небольшая кухня, два санузла, лоджия. Подходит, если нет большой семьи, но очень хочется двухуровневую квартиру.

Новостройка состоит из одного дома на три секции. Здание высотой в 26 этажей расположено по адресу ул. Сосюры, 6.

Строят по монолитно-каркасной технологии, для стен используют кирпич, утепляют фасады минеральной ватой.

В комплексе 564 квартиры, подземный паркинг на 150 машин. В ЖК «Дніпровська Мрія» будет свой торговый центр, где разместятся различные магазины и сервисы. Во внутреннем дворе запроектировали мини-парк с детской площадкой.

Квартиры в новостройке покупателям предлагают по цене 16 000–20 000 грн/кв. м. Заявленный ввод в эксплуатацию — 4 кв. 2020 года, есть рассрочка до ноября 2020 года. Минимальный первый взнос от 30%.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх