Де купити квартиру по акції: вигідні пропозиції від київських забудовників

16 июля 2019

Автор: Анна Переверзєва

Знижки потрібно вміти бачити і розуміти, особливо на ринку нерухомості. Іноді за хорошим дисконтом криється обман. Вкрай важливо не просто захоплюватися цікавою пропозицією, але відразу ж перевіряти репутацію комплексу, забудовника, вивчати дозвільну документацію і всі підводні камені. Ми підібрали кілька цікавих акцій липня на різний смак.

ЖК А136 Highlight House

Адреса: Голосіївський район, вул. Антоновича, 136-138
Ціна: від 37 200 грн/кв. м

Забудовник DIM Group пропонує унікальні умови на обмежене число квартир в ЖК А136 Highlight House. Вигода від покупки може досягати понад 1 000 000 грн від загальної вартості квартир. Отримати консультацію та індивідуальну пропозицію можна у відділі продажів.

Комплекс бізнес-класу розташований територіально в Голосіївському районі столиці за адресою вул. Антоновича, 136-138. Тут буде одна 33-поверхова вежа з панорамним склінням і видом на місто. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, а утеплювач — мінеральна вата.

Всього в ЖК буде 324 квартири і підземний паркінг. Територія комплексу буде під відеоспостереженням і охороною 24/7, на останніх поверхах розмістяться пентхауси з панорамними вікнами і терасами, а в лобі буде облаштована лаунж-зона. На перших комерційних поверхах буде ресторан, хімчистка, магазини, фітнес-центр із СПА, бізнес-простір. Для комфорту мешканців передбачений консьєрж-сервіс.

На даний момент в ЖК А136 Highlight House можна придбати 1-2-3-кімнатні квартири від 55 до 133 кв. м за ціною 37 200-61 000 грн.

ЖК Причал 8

Адреса: Дарницький район, вул. Канальна, 8
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Акційна пропозиція діє в ЖК «Причал 8» на квартири: тут квадратний метр стартує від 18 тис. грн. Пропозиція діє до 31 липня. Можна підібрати собі квартиру зі знижкою до 216 тис. грн.

Деталі по ремонту, варіантів планувань і всі переваги комплексу можна дізнатися у менеджерів у відділі продажів.

Комплекс розташований за адресою вул. Канальна, 8 в Дарницькому районі столиці. Тут буде два будинки змінної поверховості — 20, 22, 24 поверхи, які зводять за монолітно-каркасною технологією.

 

Стіни будівель виконані з керамоблока, утеплювати зовнішні фасади будуть мінеральною ватою. Всього в комплексі передбачено 1029 квартир і 191 парко-місце в підземному паркінгу, а також буде наземна парковка.

На перших поверхах будівель буде досить об'єктів комерційної інфраструктури, щоб можна було купувати продукти прямо на території ЖК, тут же випивати чашку смачної кави, грати з дітьми, вечеряти в колі близьких.

Територія ЖК закрита і під цілодобовою охороною, що вписується в ідею комплексу: комфорт і затишок поруч з водою, але поблизу від серця міста. Берег озера Корольок забудовник очистить, влаштує пляжну зону з шезлонгами.

На даний момент в ЖК доступні 1-2-3-кімнатні планувальні рішення від 42 до 94 кв. м.

ЖК Комфорт Таун

Адреса: Дарницький район, вул. Регенаторная, 4
Ціна: від 22 450 грн / кв. м

Знижку до 15% пропонують покупцям готових квартир в ЖК «Комфорт Таун» від забудовника «К.А.Н Девелопмент». Дія дисконту триває до кінця місяця.

На даний момент в новобудові можна купити 1-кімнатну, 2-кімнатну, 3-кімнатну і дворівневу квартиру по 22 450–36 700 грн за квадратний метр.

Будують комплекс комфорт-класу, який вже став візитівкою Дарницького району, за адресою вул. Регенаторная, 4.

Це цілий мікрорайон з 25 будинків абсолютно різної висотності — від 4 до 16 поверхів.

Технологія будівництва монолітно-каркасна, стіни з газоблоку, утеплюють фасади за допомогою мінеральної вати.

У ЖК заплановано 7 тис. квартир, є своя прогулянкова зона, парк, стадіон і фітнес-центр, дитячі та спортивні майданчики, торговий центр, дитячий сад і спеціалізована школа мистецтв, паркінги.

Ми знімали Стройконтроль про «Комфорт Таун». Якщо хочете більше дізнатися про проект, дивіться ось тут.

ЖК Alter Ego

Адреса: Печерський район, провулок Лабораторний, 7
Ціна: від 45 000 грн/кв. м

15% знижки пропонують покупцям трикімнатних квартир в житловому комплексі бізнес-класу від компанії GEOS. Термін дії акції закінчується 31 липня. А до 25 липня є шанс встигнути купити однокімнатну квартиру зі знижкою 8%. Всі квартири в новобудові з документами.

ЖК Alter Ego будують в Печерському районі столиці за адресою провулок Лабораторний, 7. Це один будинок на дві секції, висота його — 24 поверхи. Будівлю звели за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли та керамоблока, а утеплювач — мінвата. Всього в комплексі 360 квартир і 196 паркомісць в підземному паркінгу.

На останніх двох поверхах розмістилися дворівневі пентхауси. На першому поверсі є стильне лобі на 150 кв. м, яке виконано за авторським дизайн-проектом.

На даний момент в новобудові можна купити 1-кімнатні, 3-кімнатні та дворівневі квартири. Ціна квадратного метра становить 45 000–62 000 грн. ЖК введений в експлуатацію.

ЖК L-квартал

Адреса: Солом'янський район, бульвар Вацлава Гавела, 6ж
Ціна: від 28 000 грн/кв. м

Ще один комплексі бізнес-класу, але вже в Солом'янському районі столиці, віддає останні 10 однокімнатних квартир зі знижкою в 10%.

У ЖК L-квартал чотири будинки по 7, 21 і 25 поверхів, побудованих за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплювач — мінвата.

Всього в ЖК 410 квартир, підземний паркінг на 166 місць і стоянка на 19 місць. Територія закрита від авто і сторонніх.

Адреса новобудови — бульвар Вацлава Гавела, 6ж. Проект завершено і введено в експлуатацію.

Поруч з новобудовою є садки, школи, супермаркети і парк. Купити в цьому житловому комплексі можна 1-кімнатну, 2-кімнатну і 3-кімнатну квартиру за ціною 28 000–39 000 грн за квадратний метр.

 


 

Где купить квартиру по акции: выгодные предложения от киевских застройщиков

Автор: Анна Переверзева

Скидки нужно уметь видеть и понимать, особенно на рынке недвижимости. Иногда за хорошим дисконтом кроится обман. Крайне важно не просто увлекаться интересным предложением, но сразу же проверять репутацию комплекса, застройщика, изучать разрешительную документацию и все подводные камни. Мы подобрали несколько интересных акций июля на разный вкус.

ЖК А136 Highlight House

Адрес: Голосеевский район, ул. Антоновича, 136-138
Цена: от 37 200 грн/кв. м

Застройщик DIM Group предлагает уникальные условия на ограниченное число квартир в ЖК А136 Highlight House. Выгода от покупки может достигать свыше 1 000 000 грн от общей стоимости квартир. Получить консультацию и индивидуальное предложение можно в отделе продаж.

Комплекс бизнес-класса расположен территориально в Голосеевском районе столицы по адресу ул. Антоновича, 136-138. Здесь будет одна 33-этажная башня с панорамным остеклением и видом на город. Строят по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича, а утеплитель — минеральная вата.

Всего в ЖК будет 324 квартиры и подземный паркинг. Территория комплекса будет под видеонаблюдением и охраной 24/7, на последних этажах разместятся пентхаусы с панорамными окнами и террасами, а в лобби разместится лаунж-зона. На первых коммерческих этажах будет ресторан, химчистка, магазины, фитнес-центр со СПА, бизнес-пространство. Для комфорта жильцов предусмотрен консьерж-сервис.

На данный момент в ЖК А136 Highlight House можно приобрести 1-2-3-комнатные квартиры от 55 до 133 кв. м по цене 37 200–61 000 грн.

ЖК Причал 8

Адрес: Дарницкий район, ул. Канальная, 8
Цена: от 18 000 грн/кв. м

Акционное предложение действует в ЖК «Причал 8» на квартиры: здесь квадратный метр стартует от 18 тыс. грн. Предложение действует до 31 июля. Можно подобрать себе квартиру со скидкой до 216 тыс. грн.

Детали по ремонту, вариантам планировок и всех преимуществах комплекса можно узнать у менеджеров в отделе продаж.

Комплекс расположен по адресу Канальная, 8 в Дарницком районе столицы. Здесь будет два дома переменной этажности — 20, 22, 24 этажа, которые возводят по монолитно-каркасной технологии.

Стены зданий выполнены из керамоблока, утеплять наружные фасады будут минеральной ватой. Всего в комплексе предусмотрено 1029 квартир и 191 парко-место в подземном паркинге, а также будет наземная парковка.

На первых этажах зданий будет достаточно объектов коммерческой инфраструктуры, чтобы можно было покупать продукты прямо на территории ЖК, здесь же выпивать чашку вкусного кофе, играть с детьми, ужинать в кругу близких.

Территория ЖК закрыта и под круглосуточной охраной, что вписывается в идею комплекса: комфорт и уют рядом с водой, но вблизи от сердца города. Берег озера Королек застройщик очистит, устроит пляжную зону с шезлонгами.

На данный момент в ЖК доступны 1-2-3-комнатные планировочные решения от 42 до 94 кв. м.

ЖК Комфорт Таун

Адрес: Дарницкий район, ул. Регенаторная, 4
Цена: от 22 450 грн/кв. м

Скидку до 15% предлагают покупателям готовых квартир в ЖК «Комфорт Таун» от застройщика «К.А.Н Девелопмент». Действие дисконта продолжается до конца месяца.

На данный момент в новостройке можно купить 1-комнатную, 2-комнатную, 3-комнатную и двухуровневую квартиру по 22 450–36 700 грн за квадратный метр.

Строят комплекс комфорт-класса, который уже стал визиткой Дарницкого района, по адресу ул. Регенаторная, 4.

Это целый микрорайон из 25 домов абсолютно разной высотности — от 4 до 16 этажей.

Технология строительства монолитно-каркасная, стены из газоблока, утепляют фасады с помощью минеральной ваты.

В ЖК запланировано 7 тыс. квартир, есть своя прогулочная зона, парк, стадион и фитнес-центр, детские и спортивные площадки, торговый центр, детский сад и специализированная школа искусств, паркинги.

Мы снимали Стройконтроль о «Комфорт Тауне». Если хотите больше узнать о проекте, смотрите вот здесь.

ЖК Alter Ego

Адрес: Печерский район, переулок Лабораторный, 7
Цена: от 45 000 грн/кв. м

15% скидки предлагают покупателям трехкомнатных квартир в жилом комплексе бизнес-класса от компании GEOS. Срок действия акции заканчивается 31 июля. А до 25 июля есть шанс успеть купить однокомнатную квартиру со скидкой 8%. Все квартиры в новостройке с документами.

ЖК Alter Ego строят в Печерском районе столицы по адресу переулок Лабораторный, 7. Это один дом на две секции, высота его — 24 этажа. Здание возвели по монолитно-каркасной технологии, стены из кирпича и керамоблока, а утеплитель — минвата. Всего в комплексе 360 квартир и 196 паркомест в подземном паркинге.

На последних двух этажах разместились двухуровневые пентхаусы. На первом этаже есть стильное лобби на 150 кв. м, которое выполнено по авторскому дизайн-проекту.

На данный момент в новостройке можно купить 1-комнатные, 3-комнатные и двухуровневые квартиры. Цена квадратного метра составляет 45 000 — 62 000 грн. ЖК введен в эксплуатацию.

ЖК L-квартал

Адрес: Соломенский район, бульвар Вацлава Гавела, 6ж
Цена: от 28 000 грн/кв. м

Еще один комплексе бизнес-класса, но уже в Соломенском районе столицы, отдает последние 10 однокомнатных квартир со скидкой в 10%.

В ЖК L-квартал четыре дома по 7, 21 и 25 этажей, построенных по монолитно-каркасной технологии, стены из газоблока, утеплитель — минвата.

Всего в ЖК 410 квартир, подземный паркинг на 166 мест и стоянка на 19 мест. Территория закрыта от авто и посторонних.

Адрес новостройки — бульвар Вацлава Гавела, 6ж. Проект завершен и введен в эксплуатацию.

Рядом с новостройкой есть садики, школы, супермаркеты и парк. Купить в этом жилом комплексе можно 1-комнатную, 2-комнатную и 3-комнатную квартиру по цене 28 000–39 000 грн за квадратный метр.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх