Коли почнеться заселення ЖК «Квартал Крюківщина»

08 мая 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Кільце передмість навколо Києва поступово звужується — села, які поступово перетворюються на багатоповерхові житлові масиви, поволі зростаються одне з одним. Саме так відбувається на південній околиці Вишневого, де через дорогу вже пішло під забудову колишнє колгоспне поле села Крюківщина. 3m2 розказує про ЖК «Квартал Крюківщина».

ЖК «Квартал Крюківщина» розташований по вулиці Василя Стуса, яка розділяє село Крюківщина і місто Вишневе та включає сім будівель по 6-11 поверхів, досить компактно розташованих на ділянці в 1,6 га. Всього в комплексі заявлено 453 квартири. У продажу залишилися тільки двокімнатні квартири з плануванням по 65,9, 70,0 і 72,5 кв. м.

Питання термінів здачі, мабуть, найгостріше для інвесторів і в ЖК «Квартал Крюківщина», і в ЖК «Нові Жуляни». З огляду на досить позитивний досвід забудовника щодо дотримання термінів здачі перших черг ЖК «Петрівський квартал», багато хто очікував від «Новобуд» такої ж політики і щодо нових комплексів, проте цього не сталося.

На старті продажів анонсували завершення перших будинків ЖК «Квартал Крюківщина» в 4 кварталі 2017 року. Згодом терміни зсувалися раз п'ять-шість: спочатку на перший квартал 2018 року, потім на літо, на кінець року, на перший квартал 2019-го, другий квартал. Зараз вже озвучують терміни осінь, а то і кінець року. Ну, а з огляду на практику не здавати будинок на кінець року, то реально можна очікувати початку заселення десь в 2020-му році.

Інвестори «Кварталу Крюківщина» вже піднімали питання компенсацій за суттєве — вже півтора року, а за фактом буде більше — затягування введення в експлуатацію, однак пеня за затримки була передбачена в договорах тільки на ранній стадії інвестування, і, можливо, це будуть коридорні комори.

Інший ЖК поряд  — ЖК «Нові Жуляни» має ще складнішу ситуацію, оскільки тут тільки ведеться підготовка до будівництва. Продажі почалися ще навесні 2018 року, причому нових покупців заманювали знижками при 100%-й оплаті, проте за рік будівництво не зрушило далі установки паркану. Спочатку комплекс брендовали як «Квартал Крюківщина-2», однак, з урахуванням не найкращої репутації «першого кварталу», змінили бренд. Анонсувалася здача перших будинків другого комплексу на кінець 2019 року, потім на 2020-й рік (перша черга другий квартал, друга черга — четвертий), однак прогнози тут давати складно. 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июнь 2019
Средняя
цена
23 900
грн/м2

Динамика
цен
-0,42%

ЖК Киева /
Новые ЖК
241 / 6

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх