Жителі поскаржилися в Кабмін на будівництво ТРЦ Lesnoy

09 октября 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Представники органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Поліграфічний» (ОСН «ДК «Поліграфічний») попросили прем'єр-міністра допомогти в поліпшенні інфраструктури біля метро «Лісова» в Києві, де сьогодні будується ТРЦ Lesnoy. Тут через перекриття дороги постійно утворюються пробки, а прохід пішоходів до метро вкрай ускладнений. Також увагу прем'єра жителі Лісового масиву звернули на спроби забудовника розширити це будівництво на територію Дарницького лісопаркового господарства і знищити ліс.

Про це KиївВласть стало відомо з листів ОСН «ДК«Поліграфічний» (знаходиться на вул. Матеюка, 5) прем'єр-міністру Олексію Гончаруку.

«Члени нашого комітету обурені, що біля станції метро "Лісова" почалося будівництво торгового центру. Це погіршує інфраструктурну ситуацію на масиві. Через перекриття великої ділянки землі і зміни тролейбусного маршруту уздовж вулиць Кубанської України, Мілютенка та Кіото постійно утворюються пробки», - повідомляється в листі.

Також в листі підкреслюється, що єдиний шлях до входів в метро (в обхід через парк «Кіото») - дуже незручний. Особливо ускладнений прохід до метро для маломобільних груп населення, оскільки за маршрутом немає перил і пандусів.

У зв'язку з цим ДК «Поліграфічний» просить Кабмін вжити заходів для поліпшення інфраструктури на Лісовому масиві і створення умов для пересування там маломобільних жителів Києва.

Ще в одному листі ОСН «ДК «Поліграфічний» попросив прем'єр-міністра Олексія Гончарука не допустити будівництво ТРЦ на території Дарницького лісопаркового господарства. Крім цього будинковий комітет закликав прем'єра провести розслідування можливої ​​зв'язку фактів знищення дерев на Лісовому масиві з будівництвом там ТРЦ Lesnoy.

Нагадаємо, що біля станції метро «Лісова» ведеться будівництво згаданого вище ТРЦ. Початковий проект передбачав розміщення об'єкта на 4 га. Відповідні містобудівні умови і обмеження, були видані КМДА ТОВ «Женсан» в березні 2019 року. Але нещодавно оприлюднили проект, згідно з яким це будівництво безпідставно збільшили на більш ніж 3 га, щоб там замість лісу звести 9-поверховий паркінг і автовокзал.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх