В ЖК А136 діє спецпропозиція, що дозволить зекономити 1 000 000 гривень

11 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Новини компаній

В ЖК А136 Highlight House діє ексклюзивна пропозиція на придбання квартир. Про це повідомляє прес-служба DIM Груп.  Вигода покупця може скласти більше, ніж 1 000 000 гривень від загальної вартості квартири, але спеціальні умови діють на обмежену кількість квартир ЖК.

Для того, щоб отримати консультацію і персональну пропозицію необхідно звернутися у відділ продажу за адресою м. Київ, вул. Січових Стрільців, 37–41 

ЖК А136 Highlight House є одним з найцікавіших представників житлового будівництва у своєму класі завдяки яскравій архітектурній концепції, вигідному розташуванню та власній інфраструктурі. В ЖК пропонуються однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також видові пентхауси на останніх поверхах. На першому поверсі житлового комплексу планується розмістити ресторан преміум-класу, фітнес-центр зі spa-зоною, салон краси, пункт прийому хімчистки, магазини та інші сервіси сфери послуг. Головним завданням А136 Highlight House є створення комфорту для своїх мешканців, позбавляючи їх зайвих турбот. Саме для цього в будинку буде передбачений цілодобовий консьєрж-сервіс, що допоможе вирішити будь-яке питання.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх