В Київській області з'явиться національний природний парк

14 августа 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

На карті природно-заповідних територій України з’явиться ще один національний природний парк. Дніпровсько-Тетерівський НПП площею 30402,3 гектара буде створено на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області. Про це повідомляє міністерство екології та природних ресурсів.

За словами міністра Остапа Семерака, ця територія мала отримати природо заповідний статус ще 2008 року, проте підготовлений тоді Указ Президента, не був погоджений.

Сьогодні, відповідний Указ про створення НПП підготовлений, який пройшов відповідні погодження і громадські обговорення був підписаний міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком та засланий на розгляд Кабінету Міністрів України.

Варто відзначити, що ця територія тривалий час була закрита для місцевого населення і відвідувачів. Свого часу тут знаходились мисливські угіддя радянсько-партійної верхівки і потрапити сюди простим людям було неможливо.

Міністр також звертає увагу, що збільшення неконтрольованих відвідувачів, неналежний рівень охорони території та відсутність наукового підходу до збереження, ставить під загрозу ці природні цінності.

За його словами, на території майбутнього парку лишилася розвинена транспортна та господарська мережа. Вона успішно може бути використана на користь туристичної інфраструктури та облаштування парку. Самою територією угідь прокладено понад 20 км бездоганних доріг, які можна використовувати для велопрогулянок.

«Новий національний природний парк розташований близько від Києва і має усі шанси стати каталізатором сталого розвитку регіону та базою для розвитку рекреаційної, туристичної, еколого-освітньої, природоохоронної, наукової діяльності. А головне — ми збережемо в центрі України, унікальний куточок дикої природи і збільшимо площу природо заповідних земель», — підкреслює Остап Семерак.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх