У ЖК POETICA відкриється супермаркет NOVUS

10 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Новини компаній

Девелоперська компанія ENSO уклала договір з компанією NOVUS — новий супермаркет мережі відкриється на території житлового кварталу POETICA.

«Ми пишаємося партнерством з іноземною компанією, яка завжди зважено обмірковує всі свої рішення. Контракт — це довіра до ENSO і до нашого першого проекту — POETICA. Ми дуже ретельно підбираємо операторів для всіх наших житлових комплексів — шукаємо споріднених духом — тих, хто максимально розділяє наші підходи і цінності: якість, надійність, турботу. Це перший спільний проект з цим рітейлером, який в найближчому майбутньому переросте в довгострокову та взаємовигідну співпрацю», — коментує Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO.

Супермаркет NOVUS буде розташований в першій секції Poetica. Запланована дата відкриття — 2022 р. ЖК РОЕТIСА — житловий комплекс бізнес-класу, перша черга складається з чотирьох будинків по 26 поверхів кожен, з сучасними фасадами, цегляними стінами і панорамним склінням. Знаходиться в Шевченківському районі Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 25А.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх