Туалети в метро стануть обов’язковими

04 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Нові будівельні норми, які вступають в дію з 1 вересня 2019 року, передбачають обов’язкове влаштування для пасажирів на станціях метро санвузлів. Вони мають бути створені на вході-виході зі станцій за їх реконструкції або новому будівництві. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Туалетам в метро бути! Вже з 1 вересня при проектуванні нових станцій метро або при проведенні їх реконструкції мають обов’язково передбачатися туалети для пасажирів. Вони мають розміщуватися на вході/виході зі станцій», — розповів заступник міністра Лев Парцхаладзе.

За його словами, це оптимальне розміщення, зручне як для людей, так і з технічної точки зору, — для облаштування. У багатьох країнах Європи, зокрема, Франції, Великобританії та Австрії, відповідна практика розміщення громадських туалетів розповсюджена та успішно діє. Отже, згідно з новими ДБН, під час нового будівництва та реконструкції повинні передбачатися санвузли у межах вестибюля станції, тобто, на вході/виході до них. Санвузли мають бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Їх проектування має здійснюватися відповідно до вимог ДБН «Громадські будинки та споруди» та ДБН «Інклюзивність будівель і споруд». У складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах поза межами шляхів евакуації або поряд зі станцією на поверхні землі. У таких випадках, відповідно до нових ДБН, санвузли повинні мати окрему від метро систему побутової каналізації.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх