Три держбанки знову видаватимуть теплі кредити

14 августа 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Три державні банки — Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк — знову видають «теплі кредити» для ОСББ. Таке рішення ухвалили голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Вони уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Він зазначив, що це дасть змогу ще близько трьом тисячам ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» і отримати до 70% відшкодування з держбюджету і додаткові компенсації з місцевих бюджетів. Крім того, участь у програмі дасть змогу економити 50% і більше на комунальні послуги та підвищити вартість квартир в утепленому будинку в середньому на 30%. «Тому вже зараз, шановні голови ОСББ, подавайте заявки в «Ощадбанк», «Укргазбанк» і «ПриватБанк»з готовими проектами на утеплення багатоповерхівок», — додав Савчук.

Для отримання відшкодування усі ОСББ мають подати до банків підтверджувальні документи та акти виконаних робіт до 30 листопада цього року.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх