Суд заарештував столичний ЖК WestHouse на вулиці Кустанайській

12 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Слідче управління Нацполіціі розслідує факт будівництва ТОВ «Готельно-розважальний комплекс «Столиця» ЖК WestHouse за адресою вул. Кустанайська, 13 в Голосіївському районі Києва. У рамках справи суд столиці наклав арешт на земельну ділянку і недобудований об’єкт нерухомості.

Правоохоронці з’ясували, що роботи ведуться в порушення містобудівного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини на земельну ділянку в межах історичного ареалу міста. При цьому забудовник проігнорував вимоги Міністерства культури України про негайне зупинення будівельних робіт, після чого втрутилося наслідок — недобудовані об’єкти, і земля під ними були визнані речовими доказами і вже арештовані.

Як стало відомо KиевVласть, визначенням від 13 травня 2019 року у справі № 752/5469/18 Голосіївський районний суд столиці наклав арешт на земельну ділянку і недобудований об’єкт нерухомості за адресою вул. Кустанайська, 13 в Голосіївському районі Києва.

Роботи проводяться на підставі дозволу на виконання будівельних робіт № 0220-Гл від 27.03.2008 року, виданого Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю в Києві, а також повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи № ІУ +120171500179 (Реконструкція об’єкта незавершеного будівництва лабораторно-виробничого корпусу під готельно-житловий, офісний та банківський комплекс «Столиця»).

Раніше 3m2 писали, що завершити довгобуд на Кустанайській планували в 2018 році.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх