Суд скасував дозвіл на будівництво ЖК Патріотика на озерах

12 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

11 червня суд задовольнив позов ГО «Екопарк Осокорки» і скасував дозвіл на будівництво ЖК «Патріотика на озерах» в Києві. Про це повідомив Комітет протідії незаконним забудовам.

Шостий апеляційний суд прийняв рішення задовольнити позов ГО «Екопарк Осокорки» в повному обсязі і скасував дозвіл на будівництво другої черги на будівництво патріотики на озерах, пишуть активісти в Facebook.

Нагадаємо, конфлікт між місцевими жителями на Осокорках і забудовником — банком «Аркада» — тривав з минулого року.

Місто виділило ділянку біля озера Небреж під оренду ще в 2005 році, зараз ним володіє ТОВ «Контактбудсервіс». Забудовник, банк «Аркада», хоче звести на цій ділянці один з найбільший в Києві житлових комплексів — 43 будинки на 24–27 поверхів. Місцеві жителі виступають проти будівництва і за облаштування на озерах ландшафтного парку «Екопарк Осокорки». У 2015 році на сайті КМДА навіть була зареєстрована відповідна петиція. За 90 днів вона набрала 11 тисяч голосів.

У січні Київрада розірвала договір оренди земельних ділянок  «Патріотики на озерах». У квітні депутати прийняли проект рішення про створення ландшафтного парку «Осокорківське луки». Але будівельні роботи продовжилися. Відразу після рішення Київради на сайті забудовника з’явилося повідомлення про те, що це рішення незаконне і будівництво триватиме.

В кінці лютого 2019 року стало відомо, що СБУ проводить розслідування за фактом початку будівництва на Осокорках ЖК «Патріотика на озерах».

У березні КП «Київблагоустрій» демонтував міст, який забудовник побудував на самовільно захопленій ділянці землі. Міст був потрібен для того, щоб підвозити будівельну техніку до ЖК «Патріотика на Озерах».


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх