Новобудови Києва, де будуть зарядні станції для електрокарів. Список

15 мая 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Електрокари — екологічна та більш заощадлива для бюджету альтернатива автомобілям із двигуном внутрішнього згорання. Україна поволі приєднується до світового мейнстриму, відсоток транспорту на електричній тязі зростає з року в рік. Тож забудовники, відслідковуючи тенденції, пропонують додаткову опцію для своїх інвесторів — зарядні станції для електромобілів. 3m2 підібрав новобудови, в яких передбачені спеціально обладнані зарядні пристрої для електромобілів.

ЖК Edelweiss House

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 32 352 грн/кв. м

Попіклувались про власників електрокарів у ЖК бізнес-класу Edelweiss House. У шестиповерховому просторому паркінгу (625 машиномісць) будуть обладнані місця, де можна зарядити свій електромобіль. Проект девелопера Edelburg Development. Квартири в ЖК Edelweiss House пропонуються за ціною від 32 352 до 74660 грн/кв. м. Здати комплекс в експлуатацію планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Chicago Central House

Адреса: Голосієвський район, вул. Антоновича, 44
Ціна: від 60450 грн/кв. м

Зможуть користуватись власною зарядною станцією для електромобілів мешканці ЖК бізнес-класу Chicago Central House. Зарядки розташовані в підземному паркінгу. Усього буде три станції, кожна розрахована на 2 автомобілі. Проект розвиває компанія Saga Development.

Будинок зводиться в стилі чиказьких хмарочосів та має різну висоту — від 9 до 24 поверхів. Для інвестування в ЖК Chicago Central House доступні дво- та трикімнатні квартири та двоповерхові апартаменти, однокімнатні квартирі вже розпродані. Вартість квадратного метра 60450–107450 гривень. Здати будинок у експлуатацію планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Podil Plaza&Residence

Адреса: Шевченківський район, вул. Глибочицька 73-77
Ціна: від 30 0000 грн/кв. м

Передбачено облаштування зарядними станціями для електромобілів частини місць паркінгу у ЖК бізнес-класу Podil Plaza&Residence. Цей комплекс — проект від компанії Status Group. Чотирьохсекційний будинок висотою в 23-24 поверхи будують за монолітно-каркасною технологією. У новобудові можна придбати одно-, двох- та трьох кімнатні квартири. Цінова пропозиція за квадратний метр від 30 000 до 42 000 гривень. У експлуатацію будинок здавати планують посекційно у 2019 році — 3 та 4 секції. 2 секцію добудують до 2 кварталу 2020 року, першу тільки розпочали зводити.

ЖК Камертон

Адреса: Шевченківський район, вул. Річкова, 4
Ціна: від 34 050 грн/кв. м

Обладнають станцією для зарядки електромобілів паркінг у ЖК бізнес-класу «Камертон». Цей комплекс будує компанія «Фундамент». ЖК буде складатись з двох двохсекційних будинків, висота секцій 12 та 23 поверхи. Проектом передбачений підземний дворівневий паркінг на 148 паркомісць. В будівлях буде централізоване опалення. На сьогодні в комплексі можна придбати двохкімнатні та трьохкімнатні квартири. Вартість квадратного метру 34 050–57 850 гривень. Однокімнатні планування вже розібрали. Ввести в експлуатацію будинки планують у 2 кварталі 2019 року.

ЖК Місто квітів

Адреса: Подільський район, вул. Тираспільська, 60
Ціна:
 від 18 200 грн/кв. м

Вже працює станція зарядки для електромобілів ELECTRO UA у ЖК комфорт-класу «Місто квітів. Парковий квартал». Щоб отримати до неї доступ, власники електрокарів повинні завантажити на свій смартфон спеціальний додаток АЕ Charging Point. Зарядна станція одночасно може обслуговувати три електромобіля, а цикл повної зарядки батареї займає 3-4 години. Цей проект розвивають при партнерстві компанії МЖК «Оболонь» та ІБК «Обрій». В даному комплексі буде 17 шістнадцятиповерхових будинків, також побудують дитячий садок та паркінг. У ЖК залишилися в продажу одно-, двох- та трикімнатні квартири. Квартири в комплексі продають за ціною від 18 200 до 22 900 грн за кв. м. Перша черга та друга черга комплексу вже введені в експлуатацію, третя — будується. Її обіцяють закінчити до 2 кварталу 2020 року.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июнь 2019
Средняя
цена
23 900
грн/м2

Динамика
цен
-0,42%

ЖК Киева /
Новые ЖК
241 / 6

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх