Нові черги та старти продажів у ЖК у передмісті Києва

14 мая 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Під Києвом в травні теж стартувало будівництво нових черг житла та почались продажі квартир у декількох житлових комплексах. 3m2 зібрав для читачів коротку інформацію про кожний з них.

ЖК Muller House в Петропавлівській Борщагівці

Почалися та продовжуються продажі квартир у будинку №3 ЖК Мюллер Хаус в центрі Петропавлівської Борщагівки, на перехресті вулиць Соборної, Авіаторів і Ярослава Мудрого.

У комплексі представлені просторі планування, від маленьких квартир для двох закоханих, до великих двоповерхових квартир для великої родини. Це буде ЖК комфорт-класу, що складається з трьох 10-поверхових будинків з наземним і гостьовим паркінгами.

ЖК Desna Residence  у Зазим’ї 

В середині травня 2019 року розпочався продаж другої черги квартир у клубних будинках «Альпійського містечка» (ЖК Desna Residence). У другій черзі представлені квартири площами від 42,12 до 109, 15 кв. м.

ЖК Desna Residence будується в селі Зазим’я Броварського району, в 15-ти хвилинах їзди від станції метро «Лісова». «Альпійське містечко» — є яскравим продовженням житлового комплексу Desna Residence. Комплекси мають спільну територію, оточену сосновим лісом. 

Квартал Тарасівський у Тарасівці

10 травня 2019 року почалися продажі квартир в будинку № 4 житлового комплексу економ-класу «Квартал Тарасівський». У чотирьохсекційниq новобудові висотою від 5-ти до 9-ти поверхів запроектовано 106 квартир. 

ЖК «Квартал Тарасівський» зводиться в 10 км від столичної Кільцевої дороги, в Києво-Святошинському районі. Проектом ЖК «Квартал Тарасівський» передбачено будівництво 15-ти будинків. У новобудовах висотою до 10-ти поверхів запроектовані одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні, в тому числі дворівневі квартири. Загальна площа житлових приміщень становить від 37,05 до 126,7 кв.м.

ЖК Family в Гатному

Оголошено старт продажу квартир 5 черги у ЖК Family.

ЖК «Фемілі» у с. Гатне — це 17 цегляних п’ятиповерхових будинках. Плюси розташування — хороша екологія, близькість до столиці. У нових будинках продають одно-, дво-, 3-кімнатні та дворівневі квартири. З помешканням можна купити й місце для машини в підземному паркінгу.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июнь 2019
Средняя
цена
23 900
грн/м2

Динамика
цен
-0,42%

ЖК Киева /
Новые ЖК
241 / 6

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх