New York Tоwers. Коли завершиться будівництво ЖК в Ірпені

17 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Нещодавно фактично на в'їзді в Ірпінь з цього боку почалося будівництво досить великого мікрорайону, частиною якого і є ЖК «Нью-Йорк Тауерс» (New York Tоwers).

Спочатку тут планувалося будівництво величезного ЖК «Фреш Сіті», генплан якого передбачав 13 багатосекційних 12–16-поверхівок, школу, супермаркет і іншу інфраструктуру. Але в підсумку проект ЖК «Фреш Сіті» зменшився з масштабів мікрорайону до декількох будинків. А на вільні території мікрорайону пустили інших забудовників, в тому числі ТОВ «Орлан-Інвест Груп».

Будівництво перших двох «нью-йоркських» веж почалося навесні 2016 року, і заявлений тоді термін здачі в експлуатацію, зафіксований в договорах, визначався кінцем 2017 року. Спочатку особливих сумнівів у заявленому терміні не було, оскільки цей забудовник до цього здавав свої комплекси вчасно. Однак незабаром терміни було перенесено на перший квартал 2018 року, потім на другий квартал, на осінь ... Основна об'єктивна причина затримки — магістральні комунікації, які так і не дотягнули до майбутнього мікрорайону. Труби підвели до комплексу від дороги, однак далі будівництво магістралі ще не завершено.

Восени 2018 року роботи практично не велися і поновилися тільки на початку 2019 року. Проте, весною 2019 року інвесторам перших двох веж почали видавати ключі і пускати на ремонти — правда, при відсутності комунікацій, газ не був підключений (вже підключений), вода — на першому поверсі, а каналізація — «тимчасова будівля», достатня хіба що на час ремонтів, але не повноцінної експлуатації заселених квартир. Здачу третього будинку запланували на другий квартал 2020 року — на сьогодні тут вже готова «коробка», закладені стіни, проте скління не завершено, на черзі — внутрішні роботи і зовнішня обробка.

На початку 2019 року розпочали рити котлован для четвертого будинку. На сьогодні котлован готовий, проте будь-яких робіт безпосередньо по дому ще не велося. Здачу четвертого будинку (дві секції) в офісі продажів анонсують на четвертий квартал 2021 року. Завершення будівництва всього комплексу заявляють не пізніш 2022 року, однак з огляду на коригування проекту вони можуть помінятися.

Обслуговувати будинки буде приватний ЖЕК забудовника — ТОВ «Ірпінь Ютілітіс Сервіс», яке працює вже по інших будинках ТОВ «Орлан-Інвест Груп». Точні тарифи ще не визначені, а поки немає прямих договорів з постачальниками комунальних послуг, вони надаються «мешканцям» перших двох будинків безкоштовно забудовником.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх