Назви нових станцій метро на Виноградар виберуть шляхом голосування

12 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Назви станцій лінії метро на Виноградар «Мостицька» і «Проспект Правди», які зараз перебувають у процесі спорудження, — умовні, їх можуть перейменувати. Про це повідомив у інтерв’ю BigKiev голова комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

«Це умовні назви, у проекті ними користають виключно з прив’язкою до місцевості. Я впевнений, що ближче до кінця будівництва будуть проводитися опитування та голосування серед киян, щоб назви були актуальні і географічно зрозумілі», — сказав він.

«Мостицьку» буде розташовано між вулицями Білицька та Межова. Неподалік — Мостицький масив. «Проспект Правди» будують на перехресті вулиці Порика і власне проспекту Правди. Це перша черга лінії на Виноградар, яку планують здати в експлуатацію наприкінці 2021 року. На «Мостицькій» збудують три входи, на «Проспекті Правди» — чотири з різних сторін, а на самій станції заплановано дві бокові платформи.

Окопний визнав, що нові станції не вирішить всіх транспортних проблем Виноградаря, хоч і слугуватиме основною артерією руху. За його словами, метро варто доповнити наземним транспортом, зокрема прямими маршрутами від проспекту Правди до Лук’янівки і до «Академмістечка», а також покращити сполучення з Троєщиною і «Почайною».


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх