Жителі Осокорків скаржаться на будівництво ЖК в санітарно-захисній зоні Бортницької станції аерації

12 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Мешканці жилмасиву Осокорки-Північні звернулися в редакцію 3m2 зі скаргою на будівництво житлових багатоповерхівок ЖК Ревуцький у 11-му мікрорайоні на перетині вул. Ревцького і Вишняківської, в санітарно-захисній зоні Бортницької станції аерації, де будувати не можна.

Як стало відомо, будує новий ЖК корпорація ДБК-Житлобуд, землекористувачем виступає  ТОВ «ДАРБУДСІСТЕМ», при цьому ТОВ «ОПТИМАБУДСЕРВИС» виступає землевласником ділянки.

Раніше на цій ділянці мав споруджуватись торговельно-офісний центр, планувалось будівництво комплексу для надання послуг об'єктам транспорту з багатоповерховим паркінгом. В квітні 2019 року в Реєстрі дозвільних документів ДАБІ змінено відомості щодо замовника, проектувальника та підрядника будівництва «торговельно-офісного комплексу з підземним та наземним паркінгами».

Зараз на цій ділянці триває будівництво вже житлового комплексу. Згідно з кадастровою картою вказана ділянка знаходиться в приватній власності

Як нам повідомили мешканці, на території будівництва вже поставили будиночок відділу продажів.

Жителі направили скарги до усіх можливих інстанцій, у тому числі на гарячу лінію КМДА, там перенаправилі цю скаргу до ДАБІ, але чітких відповідей отримано не було. В цей час вже йде спорудження фундаментів, запрацював сайт ЖК, почалась продаж квартир.

Редакція 3m2  направила запити до забудовника, але поки що не отримала відповіді.

Нагадуємо, незаконне будівництво може надалі мати проблеми з підключенням до комунікації, заборону на введення в експлуатацію та судові процеси. Раніше у Києві були арештовані так звані будинки Войцеховського, які будувалися без дозволу.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх