Де будуються нові житлові комплекси в Києві

06 сентября 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Вже цієї осені у столиці розпочнеться будівництво кількох нових житлових комплексів. Плани на будівництво наразі є у кількох забудовників і хоча деякі з них не дуже охоче діляться інформацією про перспективи, ми дізналися, хто , що і де збирається будувати вже найближчим часом.

ЖК Берег Дніпра

Проект компанії РIЕЛ, будмайданчик якого вже дуже скоро відкриється за адресою Дніпровська набережна, 14, що в Дарницькому районі. Проектом передбачено один 26-поверховий будинок комфорт-класу, що будуватимуть за монолітно-каркасною технологією. Забудовник обіцяє, що в комплексі буде 310 квартир із автономним опаленням, жителі яких отримають на території ЖК наземну стоянку, підземний паркінг на 35 авто, по 4 ліфти на під’їзд та інфраструктуру на перших поверхах будівлі.

ЖК eVita

Про плани на будівництво сучасного житлового комплексу, що споживатиме власну електрику, видобуту з сонячної енергії, заявила компанія Electro UA. 5 будинків, заввишки 25 поверхів планується зводити у Голосіївському районі столиці по вул. Пирогівський шлях, 239. В основу концепції закладено принцип «електро кв. м» (еМ2), навіть прогнозується, що власники квартир будуть пайовиками сонячних електростанцій і зможуть щорічно отримувати пасивний дохід від продажу виробленої електроенергії. Що ж до інфраструктури, то на території ЖК забудовник обіцяє комерційну складову на перших поверхах будинків, наземну парковку на 950 місць та охоронювану територію.

ЖК DOCK32

Новий ЖК в Оболонському районі столиці за адресою просп. Степана Бандери, 32 анонсувала компанія «Ковальська Нерухомість». В планах забудовника — один двосекційний 26-поверховий будинок, зведений за монолітно-каркасною технологією. Тут буде 453 квартири, облаштований ліфтом підземний паркінг на 282 авто. На території ЖК плануються комерційні площі, зокрема великий заклад торгівлі площею понад 900 кв. м. Будівництво, згідно планів забудовника, триватиме до 3 кв.2021 року.

ЖК Медовий 3

Забудовником нового комплексу в Солом’янському районі по вул. Петра Радченка, 27 виступає Київміськбуд. Фактично, це стане продовженням великого мікрорайону поблизу Совських ставків, до складу якого вже входять «Медовий» і «Медовий 2». Скоріш за все, ЖК «Медовий 3» буде копією одного зі старших братів, кожен з яких складається з 3 26-поверхівок, зведених за монолітно-каркасною технологією, що вміщують понад 1600 квартир комфорт-класу. А можливо, забудовник вирішить змінити концепцію і ми побачимо щось інше — поки невідомо. 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх