Влада взялась за аварійну будівлю на Подолі

12 июля 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Департамент охорони культурної спадщини КМДА вимагає у нового власника пам’ятки архітектури місцевого значення на вулиці Межигірській, 33/19 укласти охоронний договір та терміново розпочати проведення заходів для уникнення подальшої руйнації. 

Про це йдеться у приписі Департаменту, направленому новому власнику пам’ятки ТОВ «КОМПАНІЯ НОВОБУД ІНВЕСТ». Департамент направив новому власнику будівлі припис, який він отримав 25 червня. Таким чином, із моменту отримання припису у місячний термін — до 25 липня, новий власник має виконати умови цього припису.

Зокрема, у приписі зазначено, що власник має:

  • у місячний термін із моменту отримання укласти з Департаментом охоронний договір;
  • забезпечити проведення першочергових заходів для уникнення подальшої руйнації;
  • забезпечити проведення протиаварійних та невідкладних консерваційних робіт на підставі розробленої та узгодженої у встановленому порядку науково-проектної документації;
  • забезпечити приведення пам’ятки до належного стану на підставі погодженої у встановленому порядку науково-проектної документації.


Голова Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк наголосив, що впродовж останніх років будівля перебуває в аварійному стані. На її території неодноразово виникали пожежі. Відсутній дах, наявна динаміка руйнацій як окремих елементів, так і конструкції будинку в цілому. Наявні тріщини в стінах. Спостерігається значний нахил торцевої стіни в бік вул. Щекавицької, що може привести до падіння частини будинку та повного руйнування пам’ятки.

«Вчора на пам’ятці знову відбулася пожежа. Через недбалість власників у будівлі постійно перебувають безхатченки. Причини пожежі встановлюються. Паралельно спеціалісти Департаменту готують звернення до правоохоронних органів», — зазначив Олександр Никоряк.

Директор Департаменту нагадав, що законопроектом передбачено, що для юридичних осіб за недодержання вимог щодо захисту, збереження, утримання, використання, реставрації та вимог охоронних договорів і умисне доведення пам’яток до стану руйнації пропонується збільшити штраф із 17–170 тис. грн. до 255–510 тис. грн. 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх