Аудит показав найбільшу проблему відділів продажів новобудов

15 мая 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

12 червня відбудеться вже IV презентація аудиту 100 відділів продажів ЖК Києва, організатором якої є URE Club. Вже відомі попередні висновки. Керуючий партнер компанії Quadrate 28 Sales Вікторія Задорожна розказала про них Property Times.

«Ми перевіряємо всі сегменти ЖК — економ, комфорт і бізнес за низкою критеріїв, зокрема: показники залученості менеджерів з продажу в роботу з клієнтами з метою забезпечення продажу та конкурентного клієнт-сервісу»,- зазначила вона.

Комплексно робота відділу продажів ЖК залежить від таких важливих факторів:

  • маркетинг-стратегія і маркетингові комунікації ЖК;
  • послідовність в комунікації, яка веде до впізнаваності;
  • яскраві і вигідні акції;
  • сайт, контент, наявність актуальної інформації, його юзабіліті і доступність для користувача, можливість клієнту залишити заявку на зв’язок з менеджером;
  • професійні навички переговорного процесу, володіння технікою продажу;
  • забезпечення якісного клієнт-сервісу за рахунок залучення в мотивацію клієнта, рівня емпатії, стресостійкості і дисциплінарних регламентів відділу продажів;
  • швидкість і якість зворотного зв’язку після кожного дотику з клієнтом;
  • володіння вичерпною інформацією про свої ЖК і конкурентів, що дозволяє якісно відпрацьовувати будь-які заперечення клієнта.

Це, по суті, і є скелет для побудови ефективної воронки продажів. Тому, якщо ключові показники не досягнуті, конверсія успішних угод буде дуже низька.

«На жаль, велика частина об’єктів і підприємств мають проблеми і значні прогалини. Проблема глобально очевидна — девелоперські компанії, інвестори не виходять на плановий дохід через те, що менеджери з продажу банально не передзвонюють „найгарячішим“ потенційним клієнтам після того, як вони подивилися об’єкт і сказали „спасибі, пішов думати“. І таких 70%! 70 менеджерів з 100 не передзвонили потенційному клієнту за його рішенням на рахунок покупки», — сказала Задорожна.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июнь 2019
Средняя
цена
23 900
грн/м2

Динамика
цен
-0,42%

ЖК Киева /
Новые ЖК
241 / 6

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх