На Контрактовій площі хочуть зробити тільки один вихід з метро

12 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Бюро ініціативної архітектури GA оприлюднило проект реконструкції виходу з метро «Контрактова площа». Згідно з концепцією, тут з’явиться пішохідний пандус із соціальним хабом.

За словами авторів проекту, зараз нагромадження зупинок транспорту, виходів із метро та підземних переходів створює вкрай незручний лабіринт.

Дослідження показало, що достатньо одного виходу з метро. Тож круті сходи і вузькі виходи буде демонтовано. Натомість залишать один вихід із метро у вигляді пандусу. Пандус вестиме до Контрактового саду. Довжина складатиме 41 метр, а ухил — 8%.

Частину сходів перетворять на амфітеатр. Захід на пандус буде можливим із двох боків. На ньому ростимуть чотири дерева. На протяжній підпірній стінці буде відображено історію Подолу.

Пандус облицюють цеглою, бетонними панелями, гідроізоляцією та деревом. У переході біля пандусу облаштують громадські вбиральні. Також проект реконструкції Контрактової площі передбачає туалети на першому поверсі Гостиного двору.

Через Контрактову пролягатимуть дві велодоріжки, які сполучатимуть Вали з Поштовою площею. Велодоріжки промаркують металевими шайбами, щоб відмежувати велосипедний рух від пішохідного. Також встановлять 30 простих велостійок.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх