Апеляційний суд наказав зупинити будівництво в урочищі Бичок

14 июня 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

Господарський суд задовольнив позов про припинення будівельних робіт в урочищі Бичок на території Національного природного парку «Голосіївський» у Києві. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

У 2010 році Київрада уклала з ТОВ «Авеста-Буд» договір оренди земельної ділянки площею понад 2,5 га і вартістю понад 62 млн грн, розташованого на території урочища Бичок, для будівництва офісного комплексу з готелями, закладами громадського харчування, приміщеннями торговельно-розважального призначення і паркінгами, салонів з продажу автомобілів тощо.

Рішення було прийнято всупереч тому, що урочище розташоване на території національного природного парку, де законом заборонено будь-яку діяльність, яка негативно впливає на стан природних об’єктів.

Забудовник встиг почати роботи з будівництва автосалону з комплексом АЗК і приступив до вирубки дерев.

Прокуратура Києва вступила в судовий розгляд справи за позовом парку і громадської організації «Корчувате — наш дім» про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, розташованої в Голосіївському районі Києва на Столичному шосе (урочище Бичок), та повернення земельної ділянки.

У лютому 2019 року Північний апеляційний суд Києва визнав незаконною оренду ділянки в урочищі Бичок.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх